KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valakinek van ötlete hogy fogjak neki annak,hogy megkeressem milyen meccsekre jellemző az,hogy esik gól 45 és 70 perc között?Egyáltalán miket célszerű figyelembe venni?

Idézetet írta: ricsi046 Dátum február 21, 2016, 11:36:57
Valakinek van ötlete hogy fogjak neki annak,hogy megkeressem milyen meccsekre jellemző az,hogy esik gól 45 és 70 perc között?Egyáltalán miket célszerű figyelembe venni?
Minnél jobban szűkíted az időintervallumot amikor gólt akarsz, annál kisebb eséllyel fog sikerülni.
Erre tuti recept nincs! Olyan csapatokat keress akik főleg a 2.félidőben hajtanak(a nagy átlag ilyen, ezzel nem szűkítesz sokat, kivétel a holland, spanyol bajnokság csapatainak többsége, és az ifi bajnokságok), a tipikusan 2.félidős csapatokat angliában keresd! Az hogy pont a 45 és 70 perc között fognak gólt szerezni.. jó nagy lutri!
Nagyon sok csapat pl. a félidő végét húzza meg jobban! A meccs végét nem hagynám ki ha szűkíteni akarnék!
Ami még sokat számíthat ha már 2. félidőre fogadsz: mennyi a félidő eredménye? Ad okot hajtásra vagy nem?
Ha az esélytelenebb csapat vezet, gyakran beállnak védekezni hogy tartsák az eredményt, ez neked nem jó,
ha az esélyes csapat vezet több góllal, lehet már ők is leállnak! Ezt végig kell mindig gondolni mielőtt fogadsz!  ;)
Lényeg: tuti recept nincs!

Mit gondoltok arról a taktikáról, miszerint lépcsőzetesen fogadunk?

Vagyis 1. nap felrakod a pénzt egy duplázóra, bejön. 2. nap felrakod az egész nyereményt még egy duplázóra, és így tovább, amíg tetszik. Persze sokféleképpen lehet variálni, ez csak egy példa.

Vélemény? Működhet?

Idézetet írta: Solyom2 Dátum február 22, 2016, 20:18:51
Mit gondoltok arról a taktikáról, miszerint lépcsőzetesen fogadunk?

Vagyis 1. nap felrakod a pénzt egy duplázóra, bejön. 2. nap felrakod az egész nyereményt még egy duplázóra, és így tovább, amíg tetszik. Persze sokféleképpen lehet variálni, ez csak egy példa.

Vélemény? Működhet?

Természetesen működni fog, egészen addig, amíg el nem veszíted a teljes bankrollod. Utána már nem hiszem.

Idézetet írta: Solyom2 Dátum február 22, 2016, 20:18:51
Mit gondoltok arról a taktikáról, miszerint lépcsőzetesen fogadunk?

Vagyis 1. nap felrakod a pénzt egy duplázóra, bejön. 2. nap felrakod az egész nyereményt még egy duplázóra, és így tovább, amíg tetszik. Persze sokféleképpen lehet variálni, ez csak egy példa.

Vélemény? Működhet?

Annyi lenne, hogy, addig, tennéd a pénzt amig egyszer nem buksz, lehet már elsőre, lehet másodikra, de biztosan bukni fogsz s ennyi volt a mese.

Idézetet írta: Solyom2 Dátum február 22, 2016, 20:18:51
Mit gondoltok arról a taktikáról, miszerint lépcsőzetesen fogadunk?

Vagyis 1. nap felrakod a pénzt egy duplázóra, bejön. 2. nap felrakod az egész nyereményt még egy duplázóra, és így tovább, amíg tetszik. Persze sokféleképpen lehet variálni, ez csak egy példa.

Vélemény? Működhet?
Ez ugye csak szarkazmus volt?   :)
Felejtsd el ezt, és a tétemelés minden formáját!  ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum február 22, 2016, 22:09:37
Ez ugye csak szarkazmus volt?   :)
Felejtsd el ezt, és a tétemelés minden formáját!  ;)

Ezt azért így nem jelenteném ki, vannak olyan tétemeléses stratégiák, amelyek működnek, csak nyilván több pénz kell mögé, mint egy sima flatbet mögé.

Idézetet írta: Solyom2 Dátum február 22, 2016, 20:18:51
Mit gondoltok arról a taktikáról, miszerint lépcsőzetesen fogadunk?

Vagyis 1. nap felrakod a pénzt egy duplázóra, bejön. 2. nap felrakod az egész nyereményt még egy duplázóra, és így tovább, amíg tetszik. Persze sokféleképpen lehet variálni, ez csak egy példa.

Vélemény? Működhet?

Ez jó  :D Főleg ez: és így tovább, amíg tetszik.
R9vid távon működhet, mit tudom én, akár 8-10 napig is, de ahogy írták, előbb-utóbb biztosan jön a bukó. De ezt nyílván magad is tudod, ha meg nem, akkor el kell kezdeni és megtapasztalni. Ha a saját kárán tanul az ember, az tud hasznos lenni.

Én pl. úgy jó 10 éve megtanultam, hogy nem teszünk hat számjegyű összeget a portugál labdarúgó-válogatottra, főleg nem, ha 1.03-as az odds.

gondolom nem úgy tervezi,hogy van 100 ezer ft-ja és azt elkezdi pakolni 100e,200e,400e
ha igen akkor nincs mondanivalóm

de ha mondjuk kezd mondjuk 5e ft-tal és a célja az,hogy 4szer egymás után sikerüljön duplázni,akkor van 16 lehetősége próbálkozni,és ha a 16-ból egyszer sikerül akkor már 0-n van

Idézetet írta: rabona Dátum február 23, 2016, 17:18:05
Ezt írtam én is, teljesen jó ötlet. Ha meg véletlenül mégis elmegy a 100 ezer, akkor lehet nyitni egy naplót, hogy "ha lenne 500 ezer forintom", és megpróbálni annyival. Az is tartana vagy 2-3 napig legalább.

húha most aztán baszott okosat mondtál
sztem meglátogatom a naplódat és megtanulom,hogy is kell fogadni és halomra nyerni magamat... ja várjunk csak,nincs is naplód,nem baj akkor átböngészem a többi flegma hozzászólásodat hátha tanulok belőle,mert az megy neked rendesen ahogy elnézem

Facebookon hol lehet beállítani a vezetéknév és utónév sorrendjét?  :help:

Üdv mindenkinek,

Lehet, hogy valahol a több ezer hozzászólás között leírta már valaki amire kíváncsi vagyok, de sajnos nem találtam.

A négy nagy bajnokság (angol-német-olasz-spanyol) MINDEN mérkőzéséről szeretnék match reportot, természetesen nem feltétlen egy weboldalon. Match report alatt nem statisztikákat értek, hanem pár soros, ne adj isten egy oldalas összefoglalót, reportot minden (!) meccsről, beleértve azokat is, ahol nem nagy csapat(ok) játszottak. (Pl. Hogyan zajlott a mérkőzés, milyen volt a tempó, ki diktálta az iramot, milyen minőségű volt a játék,s tb.) Olyasmire kell gondolni, mint ami a nemzeti sport nyomtatott verziójában van a magyar bajnokikról. Természetesen nem highlight videóra gondolok, azokkal dugig van az internet. Ja és mindezt természetesen angolul, vagy legrosszabb esetben spanyolul szeretném.

Remélem sikerült érthetően megfogalmaznom a dolgot, köszi előre is.

Idézetet írta: benson Dátum március 13, 2016, 20:42:32
Facebookon hol lehet beállítani a vezetéknév és utónév sorrendjét?  :help:

Én ezt találtam: Beállítások/Általános/A módosítás ellenőrzése  -  ezután felajánlja a lehetőséget arra, hogy sorrendet cserélj. Tehát nem kell átírnod a neved, csak egyből A módosítás ellenőrzése. Nem tudom, hogy ez a jó módszer-e :)

Idézetet írta: fcbayern Dátum március 14, 2016, 11:32:13
A négy nagy bajnokság (angol-német-olasz-spanyol) MINDEN mérkőzéséről szeretnék match reportot, természetesen nem feltétlen egy weboldalon. Match report alatt nem statisztikákat értek, hanem pár soros, ne adj isten egy oldalas összefoglalót, reportot minden (!) meccsről, beleértve azokat is, ahol nem nagy csapat(ok) játszottak. (Pl. Hogyan zajlott a mérkőzés, milyen volt a tempó, ki diktálta az iramot, milyen minőségű volt a játék,s tb.)

Szerintem érthetően írtad le :) Én is kerestem már hasonlót, sajnos nem igazán találtam semmit. A Premier League-en kívül keresni sem egyszerű a témában, mert például a spanyol nyelvet elég rosszul fordítják az online fordítók. Itt az oldalon egyszer szerveződtünk egy Meccsnéző vállalkozásra, ahol elméletben felosztottuk volna a hétvégi meccseket, és mindegyikről lett volna leírás. Nem ment sokáig, ha láttok valakinél Meccsnéző titulust, az onnan van.

Segíteni nem tudtam bocsi, de gondoltam reagálok.

Idézetet írta: fcbayern Dátum március 14, 2016, 11:32:13
Üdv mindenkinek,

Lehet, hogy valahol a több ezer hozzászólás között leírta már valaki amire kíváncsi vagyok, de sajnos nem találtam.

A négy nagy bajnokság (angol-német-olasz-spanyol) MINDEN mérkőzéséről szeretnék match reportot, természetesen nem feltétlen egy weboldalon. Match report alatt nem statisztikákat értek, hanem pár soros, ne adj isten egy oldalas összefoglalót, reportot minden (!) meccsről, beleértve azokat is, ahol nem nagy csapat(ok) játszottak. (Pl. Hogyan zajlott a mérkőzés, milyen volt a tempó, ki diktálta az iramot, milyen minőségű volt a játék,s tb.) Olyasmire kell gondolni, mint ami a nemzeti sport nyomtatott verziójában van a magyar bajnokikról. Természetesen nem highlight videóra gondolok, azokkal dugig van az internet. Ja és mindezt természetesen angolul, vagy legrosszabb esetben spanyolul szeretném.

Remélem sikerült érthetően megfogalmaznom a dolgot, köszi előre is.

Kifejezetten ilyen oldalt én sem ismerek. A csapatok hivatalos weboldalán szerintem van minden meccsről egy leíró összefoglaló. Kérdés, hogy ezek elérhetők e érthető nyelven. :D