KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azt szeretném megtudni, hogy egy páros teniszmeccsnél, ha 21.5 gém fölé tennék meg egy meccset és pl. ez lenne az eredmény: 6-3,5-7 és jönne a szuper tie break -akkor az nyerő lenne vagy bukó??? Tehát számít-e legalább egy játéknak az a nyamvadt super TB?

#2401 április 21, 2016, 13:18:41, csacsi1899
Idézetet írta: Laca87 Dátum április 20, 2016, 18:22:33
Magyar kézilabdameccseket közvetítenek valahol?

Arra gondolok, hogy ilyen Komló, Eger, Mezőkövesd, Balmazújváros stb... első osztályú férfi/női kézicsapatok meccseit valami helyi TV vagy internetes csatorna szokta-e adni. (M4-en kívül).

Aki tud ilyenről megköszönöm.

A Dunaújváros női kézi meccseit itt szokták streamelni:
http://sportstream.hu/dkka/

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 21, 2016, 11:16:57
Azt szeretném megtudni, hogy egy páros teniszmeccsnél, ha 21.5 gém fölé tennék meg egy meccset és pl. ez lenne az eredmény: 6-3,5-7 és jönne a szuper tie break -akkor az nyerő lenne vagy bukó??? Tehát számít-e legalább egy játéknak az a nyamvadt super TB?
1 gamenek számít. Két irodánál megnéztem, ott ők elvileg egynek számítják, szóval szerintem a többinél is így van.  :ok:

Üdv fórumozók!


Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mi (volt) az oka annak, hogy a Hertha-Dortmund Német Kupa elődöntőjénél egyetlenegy fogadóiroda sem tette be a piacai közé, hogy egyik vagy másik csapat rendes játékidőben, hosszabbításban, vagy 11-esekkel jut tovább. Azt hiszem legalább négyet megnéztem és egyiknél se volt a kínálatban...

Kieséses szisztémájú meccseknél ez korábban mindig egy tétel volt.

Előre is köszönöm a válaszokat!  :)

uff

ha neten kötöm meg a kötelező biztosítást a kocsira, akkor egyből az adott pillanattól él a biztosítás, lehet vele közlekedni?

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 06, 2016, 19:48:43
uff

ha neten kötöm meg a kötelező biztosítást a kocsira, akkor egyből az adott pillanattól él a biztosítás, lehet vele közlekedni?

igen

ha ló- vagy agárversenyen a két legesélyesebbnek ugyanaz a szorzója,akkor hol látod hogy ki a favorit?bet365-ön van olyan,hogy favorit,de azt nem lehet fix szorzóval rakni

Üdv Mindenkinek!
A sportfogadó honlapok bónuszai, illetve promóciói kapcsán hogyan fordítanátok le magyarra a "Reveal Code" kifejezést?
Előre is köszi a válaszokat!

Sziasztok!

Nem tudja valaki "kábé" mikor kerül majd be a magyar aranyérmek száma fogadás valamelyik iroda kínálatába? Ha valaki már tudna róla, hogy valahol lehet fogadni, az legyen szíves szóljon nekem!
Köszönöm

Ha az Olimpiára gondolsz, unibetnél kinn van rég.
A 4.5 over 1.80, ha jól nézem
(Első blikkre over, bár nem tudom, kiknek lehet odaadni az aranyat "előre")

Hosszú egyedül majdnem megcsinálja az overt. Jó, mondjuk messze van még, de alapvetően simán jönnie kéne.


Idézetet írta: ragnaROCK Dátum május 20, 2016, 13:34:31
Hosszú egyedül majdnem megcsinálja az overt. Jó, mondjuk messze van még, de alapvetően simán jönnie kéne.

De azt vedd figyelembe, hogy nem minden szám Olimpiai szám is, ami mondjuk vb-n meg eb-n van! Mondjuk fejből meg nem mondom, mi van meg mi nincs, de mondjuk pl. nem hiszem, hogy van 200 vegyes mellett 400 vegyes is.

Sziasztok!

Hasonló oldalakat keresek:

vitisport.hu

tennisprediction.com

Köszi!

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 20, 2016, 13:10:41
Ha az Olimpiára gondolsz, unibetnél kinn van rég.
A 4.5 over 1.80, ha jól nézem
(Első blikkre over, bár nem tudom, kiknek lehet odaadni az aranyat "előre")

Köszönöm!!! :ok: