KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Az "at odds of EVS or greater" az  2-es vagy nagyobb oddsot jelent ?

NBI meccseknél gólszerzőkre lehet vmelyik online irodánál fogadni?
(ahogy pl.  a komolyabb bajnokságok meccseinek gólszerzőire lehet unibetnél biztosan)


Idézetet írta: Di Biagio Dátum augusztus 17, 2017, 17:48:38
NBI meccseknél gólszerzőkre lehet vmelyik online irodánál fogadni?
(ahogy pl.  a komolyabb bajnokságok meccseinek gólszerzőire lehet unibetnél biztosan)
Én nem ismerek ilyen irodát.
Pár éve nyáron a mennyei szezon előtt Londonba betértem egy WilliamHill shopba hogy megtegyem Böde lesz a szezonban a gólkirály. Előszór furán néztek, majd felhívták a központot, végül sajnos azt a válasz jött, hogy Magyarországi meccsekre nem tudnak ilyen speciális ajánlatokat adni, nem volt magyar tipsterük.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum augusztus 18, 2017, 19:01:26
Én nem ismerek ilyen irodát.
Pár éve nyáron a mennyei szezon előtt Londonba betértem egy WilliamHill shopba hogy megtegyem Böde lesz a szezonban a gólkirály. Előszór furán néztek, majd felhívták a központot, végül sajnos azt a válasz jött, hogy Magyarországi meccsekre nem tudnak ilyen speciális ajánlatokat adni, nem volt magyar tipsterük.

Köszi a választ, kár érte. Bár azért majd utánanézek, hátha lehet vhol.

Hi!
A 365-nek van olyan opciója h szerzettelőny 1 2 3 stb. Hazaira a legkisebb szorzó is 4 fölött van. Itt mire fogadunk?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum augusztus 19, 2017, 23:37:36
Hi!
A 365-nek van olyan opciója h szerzettelőny 1 2 3 stb. Hazaira a legkisebb szorzó is 4 fölött van. Itt mire fogadunk?

Pl ha hazainal a szerzett elony 2-re van egy 4es odds, akkor arra fogadsz, hogy a hazai csapat 2 gollal nyer. Szerzett elony 1 -> 1 gollal nyer.
Van ugyanitt a dontetlen golokkal, az nyilvan 1-1 2-2 stb
Nincs gol meg ertelemszeruen 0-0

Nem tudom,hogy megkérdeztem e már?!
Megírtam a kérdést,de nem emlékszem,hogy elküldtem e?
Szal, a lényeg,hogy ami lóversenyt közvetít a magyar sport tv,az ugye,nem a Kincsem parkból megy,hanem francia versenyek?
Családban marakodunk itt rajta.
Én váltig állítom,hogy francia versenyeket adnak hétköznaponként,fater meg öcsém meg magyar versenyekre esküsznek.:D
Szerintem a deauville egy cseppet sem hangzik magyarosan.:D:D


Köszönöm TIB!
jól sejtettem én akkor!:D
Még a téma címére is emlékeztem,de valahogy nem tudtam megtalálni!
:D:D

ismer valaki olyan(külföldi) irodát,ahova netellerrel befizetsz és kikérheted skrillre?

Idézetet írta: ereghard Dátum augusztus 26, 2017, 12:12:41
ismer valaki olyan(külföldi) irodát,ahova netellerrel befizetsz és kikérheted skrillre?

Olyat nem fogsz találni. Mindenhol legalább egy befizetést kell tenned egy adott helyről, hogy oda kérhess ki.

Semmi értelme sincs, hiszen netellerről lehet átküldeni pénzt skrillre. Igaz van némi költésge de léegalább lehetésges.

Idézetet írta: markymark Dátum augusztus 26, 2017, 14:45:56
Semmi értelme sincs, hiszen netellerről lehet átküldeni pénzt skrillre. Igaz van némi költésge de léegalább lehetésges.

igaz,en valamiert netellerben kerestem pedig a srillen van a befizetesnel

Nem tollaslabdázik itt valaki komolyabb szinten?