KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eselyes, hogy a fogadoirodanal levo szamlad negativba lesz teve a felulfizetett osszeg aranyaban, de ha nem paypal-ra ment a kiutalas akkor nem valoszinu h. az e-wallet anyacege anulalja a tranzakciot, meg az iroda keresere sem.
Jah, egyelore azert ne koltsd el.

Nekem is volt hasonló,
automatából vettem ki 300kilót,
hazaértem megnéztem a netbankom, nem volt levonva  :D :D
Gyorsan visszamentem az utomatához, gondoltam kiveszem megint  ;D
De nem lehetett, addigra rendeződött a tranzakció.

A jogalap nelkuli gazdagodas, amiről itt szo van, az nem veheto felvallrol.. Ha utolag az iroda észreveszi eloszor felszolit hogy egyenlitsd ki a tartozast majd ha nem teszel eleget pikk pakk vegrehajtohoz kerülhet az ugy. Szepen kiadja egy magyar vegrehajto cegnek aki a tartozason felul meg a behajtas es a kesedelmi kamatot is felszamolja.. Mindenki dontse el maga megeri-e.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 01, 2018, 22:30:42
A jogalap nelkuli gazdagodas, amiről itt szo van, az nem veheto felvallrol.. Ha utolag az iroda észreveszi eloszor felszolit hogy egyenlitsd ki a tartozast majd ha nem teszel eleget pikk pakk vegrehajtohoz kerülhet az ugy. Szepen kiadja egy magyar vegrehajto cegnek aki a tartozason felul meg a behajtas es a kesedelmi kamatot is felszamolja.. Mindenki dontse el maga megeri-e.

Tok izgisen hangzik igy leirva. Mivel erintetlen a penz es csak annyit vettem le amennyit valoban ki is kertem (illetve amirol az iroda kuldott egy visszaigazolo mailt), meg is oltem a bulit...   

Ncis, amugy te ezt honnan tudod?  :D

Ne szaladjunk ennyire elore, vegrehajtashoz itelet kell, ahhoz meg per, ahhoz meg alperes meg felperes. Ott meg nem tartunk.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 01, 2018, 22:58:12
Tok izgisen hangzik igy leirva. Mivel erintetlen a penz es csak annyit vettem le amennyit valoban ki is kertem (illetve amirol az iroda kuldott egy visszaigazolo mailt), meg is oltem a bulit...   

Ncis, amugy te ezt honnan tudod?  :D

Honnan tudod, hogy ncis? :o

elveszett telefont másik telefonról be lehet valahogy lőni?

Idézetet írta: hubika88 Dátum június 03, 2018, 09:29:57
elveszett telefont másik telefonról be lehet valahogy lőni?
Find my device nevű appal. De kell ismerni hozzá a tulaj google accountját/jelszavát. Meg is lehet vele csöngetni a telót, akkor is, ha le van némítva.

Ha valakinek van Huawei Band 2 Pro-ja, küldjön már egy jelet, kérdeznék valamit :)

Helló!
Telefon+számítógép probléma.
Szal,telóról raknék át videókat gépre,de ez a csicska gép nem minden vidit ismer fel.
Sőt,képeket sem mindet!
Tudja vki,hogy mi lehet,ennek az oka?
Vannak,amiket felismer és vannak,amiket nem.
És,hogy lehetne ezen nem látható fájlokat láthatóvá tenni a gép számára?
Vagy a telefon b.ziskodik? :D
Köszi előre is!

Idézetet írta: mikisun Dátum június 24, 2018, 00:29:24
Helló!
Telefon+számítógép probléma.
Szal,telóról raknék át videókat gépre,de ez a csicska gép nem minden vidit ismer fel.
Sőt,képeket sem mindet!
Tudja vki,hogy mi lehet,ennek az oka?
Vannak,amiket felismer és vannak,amiket nem.
És,hogy lehetne ezen nem látható fájlokat láthatóvá tenni a gép számára?
Vagy a telefon b.ziskodik? :D
Köszi előre is!

Szia!

Ez így nagyon rosszul specifikált kérés....
Milyen telefon? Direkt a telefonhoz kapcsolódó programmal próbálod vagy csak rádugtad a gépre és, amit a windows felismer? Windows 10? Android, IOS?
A videókat a telefonra letöltötted vagy a telefonnal készítetted? Mit jelent, hogy nem ismeri fel? A formátumát nem ismeri fel vagy nem is látszódik a fájl?

Ezek nélkül az okokat holnap estig sorolhatnám.  ;D

Sejtettem,hogy nem túl jól tettem fel a kérdést,de már nagyon késő volt.
Világom nem tudtam.:D
Egy foscsi x5 doogeeról van szó.
Igen,én csináltam a vidiket!
Azt már leírtam,hogy nem is ismeri fel az adott fájlokat,tehát,nincs megjelenítve a gépemen.
Nem a formátumát nem ismeri fel,hiszen mindet ugyanazzal a telóval csináltam és nem változtattam semmit a beállításokon sem.
Pont ezért idegel ki,hogy miért van olyan,amiket felismer és meg is jelenít,másokat meg semmi esetre sem,pedig,azokat is a telóval csináltam!
Asszem,win 7-esem van.
Azért köszi Tomka!
Ha van ötleted írd meg,ne tartsd vissza! :D


Idézetet írta: mikisun Dátum június 24, 2018, 12:22:05
Sejtettem,hogy nem túl jól tettem fel a kérdést,de már nagyon késő volt.
Világom nem tudtam.:D
Egy foscsi x5 doogeeról van szó.
Igen,én csináltam a vidiket!
Azt már leírtam,hogy nem is ismeri fel az adott fájlokat,tehát,nincs megjelenítve a gépemen.
Nem a formátumát nem ismeri fel,hiszen mindet ugyanazzal a telóval csináltam és nem változtattam semmit a beállításokon sem.
Pont ezért idegel ki,hogy miért van olyan,amiket felismer és meg is jelenít,másokat meg semmi esetre sem,pedig,azokat is a telóval csináltam!

Asszem,win 7-esem van.
Azért köszi Tomka!
Ha van ötleted írd meg,ne tartsd vissza! :D


Továbbra sincs megoldás!
+
Vmelyik,csicska alkalmazás szerintem vírust terjeszt,mert a telómon "poker"névvel megjelent vagy 10 ugyanolyan kinézetű alkalmazás,amit persze nem merek megnyitni.
Először csak 3 volt kb,pár nap múlva 5 lett majd 8 ma meg már 10.
Vmi ötlet?

Hi!
"HJK Helsinki vs Kemi - HJK Helsinki to Win to Nil"
ez az opció mit takar?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 04, 2018, 15:39:59
Hi!
"HJK Helsinki vs Kemi - HJK Helsinki to Win to Nil"
ez az opció mit takar?

úgy nyer a hazai,hogy nem kap gólt