KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Egy bénácska kérdésem lenne. Hogy lehet képet beszúrni a hozzászólásokba? Azt látom, hogy van egy olyan ikon - kép beszúrása. De itt el is akadtam :(
Előre is köszi a helpet.


TiB: nem tévedsz, tökéletesen elmagyaráztad :ok:


Hyy

Azt szeretném kérdezni hogy néha live-ba fogadok teniszre, de mi van akkor ha megteszem azt  például hogy  Nadal nyeri a 3.-dik szettet és feladja a mérkőzést gondolom uszott a pénz ?????, :o   

Attol függ, hogy melyik fogadoirodánál vagy, mert valamelyik érvénytelenített fogadásnak veszi pl bet365, és van olyan, ha arra fogadtál, aki feladta, akkor vesztes fogadás!

Idézetet írta: HunEzekiel Dátum május 28, 2010, 17:11:17
Hyy

Azt szeretném kérdezni hogy néha live-ba fogadok teniszre, de mi van akkor ha megteszem azt  például hogy  Nadal nyeri a 3.-dik szettet és feladja a mérkőzést gondolom uszott a pénz ?????, :o   

itt van egy lista, ahol le van írva melyik iroda hogy számolja el a fogadásokat feladás esetén:

http://tennisform.com/default.asp?action=RULES&tournament=none

Mit jelent az a rövidítés, hogy szvsz?


Mi férfiak, miért nem értjük a nőket ?  ;D

Idézetet írta: gomes66 Dátum május 28, 2010, 17:55:16
itt van egy lista, ahol le van írva melyik iroda hogy számolja el a fogadásokat feladás esetén:

http://tennisform.com/default.asp?action=RULES&tournament=none

Én az unibeten vagyok és ott az van kiírva hogy 1 set nem igazán értem hogy ez mit jelent, sorry gyökér vagyok angolból  :bash: segítenél ??? :crazy:

Idézetet írta: HunEzekiel Dátum május 29, 2010, 13:43:05
Én az unibeten vagyok és ott az van kiírva hogy 1 set nem igazán értem hogy ez mit jelent, sorry gyökér vagyok angolból  :bash: segítenél ??? :crazy:

akkor érvényes a fogadásod ha (feladás előtt) lejátszanak 1 szettet
van ahol 1 ball, azt jelenti elég ha csak egyet beleütnek a ladbába,
ahol void azt jelenti - akár a meccs végén az utolsó labdamenetnél adja fel valamelyik akkor is törlik a fogadást vagyis pénz vissza


Ciao mindenkinek.
Olyan kérdésem lenne, hogy van-e olyan fogadóiroda ahol gólszerzőre lehet fogadni NB1-en belül?

Idézetet írta: godslove Dátum július 27, 2010, 14:36:15
Ciao mindenkinek.
Olyan kérdésem lenne, hogy van-e olyan fogadóiroda ahol gólszerzőre lehet fogadni NB1-en belül?

Tobet - en van az egyik legnagyobb kínálat NB1-NB3-ra, tehát elképzelhető, hogy gólszerzőre is lehet majd tippelni. Most egyelőre még nagyon gyér a kínálat, de majd bővülni fog...