KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: godslove Dátum július 27, 2010, 14:36:15
Ciao mindenkinek.
Olyan kérdésem lenne, hogy van-e olyan fogadóiroda ahol gólszerzőre lehet fogadni NB1-en belül?

Az unibeten lehet...

Ha jól tudom unibeten is szokott lenni olyan opció  ;)

Szevasztok!

Nézem a Temesvár - U. Kolzsvár meccset, most szálltam be tradere. Meg tudjátok mondani hogy a Temesvárnak milyen a csapatszíne? Köszi ::)


Ha valakinek ilyen kérdése merül fel, annak tudom ajánlani a legegyszűbb módszert: wikipédia.

http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Timişoara


Normál esetben igen, de valamilyen más árnyalatot kellett használjanak, mert nem ők birtokolják a régi Poli jogait, hanem egy Zambon nevű fickó. Aztán volt már bajuk is belőle régebben, mikor 6 pontért pereskedtek szinte fél szezonon keresztül.

Nem találtam ilyen témájú topikot, szóval itt.  :)

Nemrég vagyok regisztrálva az FSB-n. Van ez a 25.000-es contest. Azt írja azok a fogadások számítanak bele, amik -110-nél nagyobb oddsúak. Ez a mi rendszerünk szerint milyen oddsot jelent?  ::)

Idézetet írta: Rézmalac Dátum november 03, 2010, 19:49:11
Nem találtam ilyen témájú topikot, szóval itt.  :)

Nemrég vagyok regisztrálva az FSB-n. Van ez a 25.000-es contest. Azt írja azok a fogadások számítanak bele, amik -110-nél nagyobb oddsúak. Ez a mi rendszerünk szerint milyen oddsot jelent?  ::)

1.90<

Idézetet írta: Rézmalac Dátum november 03, 2010, 19:49:11
Nem találtam ilyen témájú topikot, szóval itt.  :)

Nemrég vagyok regisztrálva az FSB-n. Van ez a 25.000-es contest. Azt írja azok a fogadások számítanak bele, amik -110-nél nagyobb oddsúak. Ez a mi rendszerünk szerint milyen oddsot jelent?  ::)

http://www.sbrforum.com/betting-tools/odds-converter.aspx

US odds amit Te írtál, decimal amit az európaiak zöme használ, a fractional pedig a UK területén elterjedt.

Köszi mindkettőtöknek.
1.90 felettiből 25 db, az komoly...  :D

Üdv!

Költői kérdésem következik:

Hol találok arra vonatkozóan statisztikát, hogy bajnokságra lebontva mennyi az olyan mérkőzéseknek a száma, ahol 1-0 vagy 0-1 a végeredmény és az egyetlen gól a 25. percig esik? Betfair stratégiámhoz kellene... ;)

Megkérdezem más formában is: A studysoccer.com oldalon fenti statiszikát hogy a bánatba tudom elővarázsolni?  :)

Köszönöm!  :cya:

Idézetet írta: perkon Dátum november 04, 2010, 09:01:14
Üdv!

Költői kérdésem következik:

Hol találok arra vonatkozóan statisztikát, hogy bajnokságra lebontva mennyi az olyan mérkőzéseknek a száma, ahol 1-0 vagy 0-1 a végeredmény és az egyetlen gól a 25. percig esik? Betfair stratégiámhoz kellene... ;)

Megkérdezem más formában is: A studysoccer.com oldalon fenti statiszikát hogy a bánatba tudom elővarázsolni?  :)

Köszönöm!  :cya:

Őszintén szólva meglepődnék, ha ilyen adatok (ingyen) hozzáférhetőek lennének. Azért ehhez elég komoly adatbázis kell.
De sok sikert a kereséshez!  ;)

Az első verzió (az 1-0-ás végeredmény) még megoldható, de az, hogy a 25-ig percig született gól az már nehezebben.

Ha jól fizetsz akkor az SfStatson vmlinuz készíthetne egy szűrőt, amely kimutatná a kért adatokat.  ;)

Köszönöm a választ Milan! Ha minden igaz, a Trefik következő verziójában ilyen jellegű, még részletesebb szűrési rendszer is lesz, úgyhogy meg fog oldódni a dolog.

De ha már itt vagyok, kérdeznék egyet megint és főleg Tőled Mialn, vagy vmlinuz-tól!

Szóval a kérdésem az lenne, hogy nálatok Erdélyben lehet kapni nyomtatott, papír alapú fogadási újságot? Ott milyen a helyzet, vannak magán fogadó irodák, vagy csak állami totózók? Vagy csak ott is a sportújság "melléklete" mondjuk egy fogadási segédlet táblázatokkal, stb?

Köszi!

:cya: