KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: TiB Dátum február 18, 2011, 11:28:21
Mi lesz a Fradival?

Túl "magyaros" ez nekem: ha van pénz, nincs csapat.... ha nincs pénz, akkor van csapat. Kiábrándító ez az egész, már a Nemzeti Sport olvasását is úgy kezdem, hogy lapozok kettőt és csak utánna olvasom.

sziasztok.

Olyan linkre lenne szükségem, ahol az elmúlt baseball szezon eredményeit és a fogadóirodák által ajánlott össz oddsot is
megtalálhatom. Csak h egy keveset matekozzak..:)

Idézetet írta: Várda64 Dátum február 18, 2011, 11:53:52
már a Nemzeti Sport olvasását is úgy kezdem, hogy lapozok kettőt és csak utánna olvasom.

De szép...  :great:
én visszafelé olvasom...  ;)

Bátran bármit?????

Mit egyek a meccs közben mert éhes vagyok  ;D (elkészítési idő 10 percnél ne legyen több)
Mindenkinek jó szurkolást, és bízzunk egy jó mérkőzésben!!!!!  :beerchug:  :great:

piritós, tejeskávé kekszszel, virslee, szotyi, tökmag, ha más nincs, rágd a körmöd!  ;D

Tudnátok mondani olyan irodákat, ahol nagy a boxmeccskínálat? Bet365, Willhill, Sportingbet eddig oké.  :)

#67 március 18, 2011, 01:27:08, vmlinuz
mondja már el valaki hogy mit jelent pontosan...
In order your Poker balance to be transferred to your sports account you need to make at least one real deposit of 20 euro or more and roll it over 3 times with odds greater than 2,0

Please contact us by an e-mail as soon as you complete the roll-over requirements.
For any further assistance please do not hesitate to contact us.
előre is köszönöm a segítséget

Idézetet írta: vaer11 Dátum március 17, 2011, 01:33:05
mondja már el valaki hogy mit jelent pontosan...
In order your Poker balance to be transferred to your sports account you need to make at least one real deposit of 20 euro or more and roll it over 3 times with odds greater than 2,0

Please contact us by an e-mail as soon as you complete the roll-over requirements.
For any further assistance please do not hesitate to contact us.
előre is köszönöm a segítséget

Azt jelenti, hogy ahhoz, hogy a póker számládról a sportfogadói számládra tudjál utalni, be kell fizessél 20 eurót, amit 3x meg kell forgatni 2-es vagy annál nagyobb szorzón. mikor kész van a forgatás, keresd fel őket emailben. 


Tudnátok  segíteni hogy mi a (Mail Check)és a (Courier Check )valamilyen pénzkivétel,? melyik a megbízhatóbb??

Ez valami csekkes kifizetés, egyiknél postán a másiknál pedig futárral küldik a csekket. Ha van más opció (nem csekk), akkor azt használd, mert a csekkek beváltása sokszor nem túl gyors vagy egyszerű. Bár van aki többet ért ehhez, én ezt csak igy hallottam valamikor...

Köszi a segítséget... bankon keresztül is kikérhető csak 500 dolcsi a minimum ezt sok idő összeszedni azért gondoltam a kisebb kivételre..

Sziasztok!

Élö fogadásnál a meccs vége elött 20 percel döntetlenre fogadok és ezt követöen a meccs vége elött 10 percel a hazaiak lönek egy gólt akkor én még visszavonhatom a  döntetlenes fogadásomat amig tart a mérközés avagy ezt a pénzt már elbuktam? Experten fogadnék ,kezdö vagyok.

Szurkolj a vendégeknek, hogy egyenlítsenek ki!  ;D (amennyiben a hazai csapat a góllal megszerezte a vezetést)
Vagyis, ha megfogadtál már valamit, nem tudod visszavonni! Bízom benne, hogy te sem gondoltad komolyan a kérdésedet!?