KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdvözlök Mindenkit!
Az történt, hogy általam ismeretlen okból a Spotinbetnél az élő fogadásaimat lekorlátozták. Például kosárlabdában az összpontszámra maximálisan 2282 forintos maximális tétet engednek.
Kérdésem, hogy másokkkal is történt ilyen mostanában, illetve mit lehet ilyenkor csinálni.
Minden jót!

Bocs!
Természetesen a Sportingbetről van szó.

Két megoldást látok erre: 1 veszteni sokat, hogy azt lássák ez egy balek akit jól le lehet húzni és erre leveszik a korlátot. 2 átmenni másik irodához.

BBrandi: Cashout, és keress egy normális termet.

Idézetet írta: Dezmop Dátum április 17, 2011, 07:17:42
Sziasztok!

Élö fogadásnál a meccs vége elött 20 percel döntetlenre fogadok és ezt követöen a meccs vége elött 10 percel a hazaiak lönek egy gólt akkor én még visszavonhatom a  döntetlenes fogadásomat amig tart a mérközés avagy ezt a pénzt már elbuktam? Experten fogadnék ,kezdö vagyok.

Erre a fogadás törlésre én csak az unibet élőn láttam lehetőséget eddig, viszont hogy mikor tűnik el az opció, az elég kiszámíthatatlan (vagy én játszom kevés élőt náluk). Persze ez is úgy működik, hogy kedvezőtlen eredmény alakulás esetén gyorsan csökken a visszakapható tétösszeg.
 

 :) Szia Lacapi !

Köszi a tájékoztatást  ,egyébként azóta élön már buktam 1800 huf ot tegnap még azt mondtam magamnak kerülöm mint macska a forró kását  , de ma mivel bukóra állók aSparta Praha miatt igy kinomban befogatam élöben az ellenfelet
most 2-1 az állás a telpice javára a 87-ik percben. :( :laugh: 


A Barcelona - Manchester BL döntő mikor volt (napra pontosan). Az akkori tippjeimet nyomom majd most is! Előre is köszönöm!  :ok:



Halihó!

Van egy számlám, aminek az pénzneme amerikai dollár. Érdemes lenne átváltani forintba?

Üdv!

Egy kérésem lenne..
Olyan irodákat keresek, melyek fogadási tétminimuma 50ft alatt van, valamint lehetőség szerint, legyenek
elismert irodák ( ne csak kétnaposak) :)

Előre is köszönöm..

Lassan mindenhol legalább 50 forint a minimális tét. A minap engedett nagy meglepetésemre 10 forintnak megfelelő centtel fogadni a William Hill! Ennyit tudok.

Emlékeim szerint az expekten 50 forinrt alatt is lehet fogadni.

Idézetet írta: sleve Dátum május 20, 2011, 19:08:39
Emlékeim szerint az expekten 50 forinrt alatt is lehet fogadni.

Így van, 20 forint az alja.  ;)