KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 20, 2011, 19:17:53
Így van, 20 forint az alja.  ;)
Régen minden hétvégén raktam 20 FT-al 10 ikszet  ;D

Idézetet írta: manyman Dátum május 20, 2011, 16:28:17
Üdv!

Egy kérésem lenne..
Olyan irodákat keresek, melyek fogadási tétminimuma 50ft alatt van, valamint lehetőség szerint, legyenek
elismert irodák ( ne csak kétnaposak) :)

Előre is köszönöm..

Unibet asszem 30 huf. Meg a Betfairnál is tudsz 0,1 euróval fogadni, ha kijátszod őket. Az is 50 alatt van.

Hogy lehet ezt a beugró chat ablakot végleg eltüntetni? 

Idézetet írta: betörő Dátum május 25, 2011, 20:15:12
Hogy lehet ezt a beugró chat ablakot végleg eltüntetni? 

pop-up kikapcs, a chat alatt

kösz, ha nem mondod az életben nem veszem észre

Help!

http://sportgeza.hu/futball/2011/05/25/meresz_alom_a_nyolcezer_atlagnezo/ Ugye a "hiperlink beszúrásával" linkelünk, de mi a módja, hogy a hosszú szövegből kedvünkre való, rövidebbet faragjunk?

Idézetet írta: Latzka Dátum május 26, 2011, 08:45:20
Help!

http://sportgeza.hu/futball/2011/05/25/meresz_alom_a_nyolcezer_atlagnezo/ Ugye a "hiperlink beszúrásával" linkelünk, de mi a módja, hogy a hosszú szövegből kedvünkre való, rövidebbet faragjunk?

A szögletes zárójelek közé kell beírnod a kívánt szöveget, vagyis a ] után és a [ elé.

álom a nyolcezer átlagnéző


Új vagyok és olyan irodák érdekelnek ahol garantált a kifizetés. Nyitott vagyok a javaslatokra:).
Ugyanakkor érdekel, hogy ezek közül melyiknél kerülhet sor különféle azonositásokra. Pl. a Betfairnél ahogy értesültem elég komolyan veszik ezt.

Minden irodánál sor kerül azonositásra előbb vagy utóbb, ez az iroda politikája és egyes felügyelő szervek külön is megkövetelik ezt, főleg a 18+-as ellenőrzés miatt. Kifizetni minden itt ajánlott irodánál ki fognak, amennyiben nem követsz el valami szabálytalanságot. Unibet, bet365 most nagyon a topon van, én ezeket ajánlom már a bónuszok miatt is.

Melyik irodánál lehet fogadni az NB II-es mérkőzésekre?


Köszi manyman.  :ok:

Lenne még egy kérdésem, hogy mikortól lehet jegyet venni a 2012-es BL döntőre? Ha van valamilyen infótok vagy akár link, írjátok már le. Köszönöm!  :great:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 09, 2011, 12:13:31
Köszi manyman.  :ok:

Lenne még egy kérdésem, hogy mikortól lehet jegyet venni a 2012-es BL döntőre? Ha van valamilyen infótok vagy akár link, írjátok már le. Köszönöm!  :great:

már lehet venni..:)