KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi manyman és Cpt. Szikla! Ez nagyon gyors volt!  :great:

Valakinek van valami infója/tapasztalata, hogy hogyan lehet elővételben jegyet vásárolni Wimbledonra. 23.-án megyek Londonba, és ha már ott vagyok be szeretnék nézni egy-két tenisz meccsre. Előre is köszönöm!

Idézetet írta: winchester Dátum június 09, 2011, 16:19:52
Valakinek van valami infója/tapasztalata, hogy hogyan lehet elővételben jegyet vásárolni Wimbledonra. 23.-án megyek Londonba, és ha már ott vagyok be szeretnék nézni egy-két tenisz meccsre. Előre is köszönöm!

http://www.worldticketshop.hu/tenisz/wimbledon_jegyek


Idézetet írta: winchester Dátum június 09, 2011, 16:19:52
Valakinek van valami infója/tapasztalata, hogy hogyan lehet elővételben jegyet vásárolni Wimbledonra. 23.-án megyek Londonba, és ha már ott vagyok be szeretnék nézni egy-két tenisz meccsre. Előre is köszönöm!

Szántó Petrának volt egy beharangozója a Garros előtt amiben többek között azt is leírta, hogy sétálójegyet érdemes venni, mert azzal minden meccset meglehet nézni (kivéve ami a center pályán van). Nem tudom, hogy Wimbiben van-e ilyen, de ha van akkor azt vegyél :) A torna elején úgysem a center pályán lesznek a nagy meccsek.

Mi a fakk ez az új téma, és hol a chat?  :laugh:

Szerk: Jó semmi, rájöttem mindenre.

üdv

Olyan linket keresek, ahol sok iroda oddsai található, és ami fontos
az oddsra kattintva megnyitja az iroda honlapját, és a tipp megjelenik
fogadószelvényként.. 

Idézetet írta: manyman Dátum június 09, 2011, 23:13:18
üdv

Olyan linket keresek, ahol sok iroda oddsai található, és ami fontos
az oddsra kattintva megnyitja az iroda honlapját, és a tipp megjelenik
fogadószelvényként..

Ez valami olyasmi: oddsportal.com

olyasmi igen, de ott csak pár irodaára nyit meg a program, és nekem több kéne..:)

Nem minden irodánál lehet direkt linkelni az eseményre vagy az odds-ra.

üdv!

Tapasztalat alapján, ki melyik irodát ajánlaná inkább?

party bet.
victor chandler.

Milan, TiB-nek miért csak 1 db szerepel a neve alatt? Nem 4-nek kellene lennie? Lefokoztátok?  ;D

Idézetet írta: benson Dátum június 10, 2011, 13:10:47
Milan, TiB-nek miért csak 1 db szerepel a neve alatt? Nem 4-nek kellene lennie? Lefokoztátok?  ;D

fogadtak ozt vesztett :D

Mondjuk a pozíciója is érdekes. Egyedül ő a haladó naplós.  ;)

Nem, ez az új fórum kicsit más sorrendben veszi a csoportokat. Most már a haladó naplósoknak is 4 csillaguk van.

Azért haladó naplós, mert akkor még nem volt annyi hozzászólása törölt azonositója miatt.
Most még ráadásul kapott 1000 hozzászólást pluszba, mert hozzá tudtam rendelni a régi hozzászólásait :)