KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szumos köszi a választ.Másik irodákról annyit nálam még az expekt,sportingbet,bet365 jöhet szóba.Játszom azokon is de csak kicsiben.
A bwinhez képest a sportingbeten gyengébbek az oddsok(legalábbis azoknál a fogadási formáknál amit szeretek)az expekten sokkal kevesebb a fogadási lehetőség 1-1 meccsre még a bet365 közelít a legjobban de ott sem találtam pédául a valamelyik csapat nem nyer 0-ra lehetőséget.
Még egyszer nekem még nem volt gondom a bwin-nel remélem nem is lesz.Persze nem mindegy hogy pár ezer vagy pár tízezer forintról van szó(esetleg többről).
A bankkártyákról annyit Én évek óta játszom több irodánál rendszeresen,nekem először otp kb.3 éve raiffeisen van.Egyikkel sem volt gond sehol.

Köszönöm a gyors segítséget. :D Látom, hogy jó kis csapat jött itt össze. Ha sikerül megcsinálni próbálok majd aktív tag lenni. Akkor úgy gondolom, hogy egy Raiffeisen bank és Visa dombornyomott kártyával jó lehet.

Sziasztok
400-500 USD-vel mit érdemes csinálni? Régebben próbáltam már ész nélkül, és ésszel is sportfogadni, de nem jött be, persze csak pár $-al.
Esetleg arbitrázs? Ti mit csinálnátok? Sokszorozni szeretném :)

Szerintem erdemes lenne 2-3hetre felreraknod es addigis beleasni magad a surebet,az arbolas es a betfair trading forumon talalhato anyagaiba(esetleg mashol talalhato anyagokba is).
Ez az osszeg mar sztem karcolja azt a hatart ahol mar el lehet mindegyiket kezdeni.
Gyorsan nem fogsz sokszorozni,de konnyeben elerhetsz 2000 dollart,mint negyven dollarbol...
Sok sikert!

surebetelni? na jó vicc..

betfairen ellehet vele bohóckodni ha vágod a dolgokat, amúgy meg 4-500 usd-vel bőven kilehet építeni egy biztos sportfogadó bankrollt, és ha jó tippjeid vannak mellé (khm, ezen ugye azért lehet segíteni) akkor egész szépen jövedelmezhet.


bohóckodni azért nem szeretnék vele :)
Nem tudom, hol kezdjek neki, bár csak 1 hónap múlva lesz meg a zseton. Pókerezni nem kívánok vissza menni, kivenni sem szeretném, és eljátszani sem akarom, bár azt nehéz ha betartom a BRM-et.

400-500 USD-vel mit lehet kezdeni?  :redchug:

Komolyra fordítva a szót, szerintem agyalj ki valami módszert a sportfogadásra ami a legjobban illik hozzád és szigorúan tartsd is be a saját magad által lefektetett szabályokat. Esetleg jobb ha előtte kicsiben teszteled és nem egyből X-5-10%-kal kezded el pakolni a tétet.
Vagy nem feltétlen kell neked kitalálni a spanyol viaszt. Elég sok nyereséges módszer van itt az oldalon és elég sokan nyernek is velük vagy a sajátjukkal. Ha nincs jobb ötleted akkor mélyedj el a naplókban vagy a fórumon.

Arbitrázst sztem is ennyiből felejtsd el, bár nekem arra nincs rálátásom.

Amúgy a másik amiben teljesen egyetértek umekumekkel, hogy nem feltétlen kell saját tippeket megjátszani. Hidd el nem 1-2 ember van aki azt se tudja mire és miért tesz, de kapják/veszik/lopják/tök mindegy hogy, szerzik az infót és szépen kaszálnak vele. Logikus hogy ha egy valóban nyerő játékos fogadásait kötöd akkor neked is nyerned kell.
Elég sok ilyen oldal van a neten és lehet találni jókat, de ingyen egyik se fog tippet adni neked, hanem elő kell fizetni vagy tippenként venni. De sok a csaló, szóval csak óvatosan. Makedónokat kerüld ;)
(Ezt a témát még nem láttam itt taglalva a fórumon, pedig szerintem elég érdekes is lehet)

Sziasztok.

Hol lehet játszani a neten keresztül német, olasz, spanyol, horvát stb. TOTO-val?
Úgy tudom, hogy van olyan ország ahol nem 13 + 1-t hanem kevesebbet kell eltalálni...

Ja Osaka jól látja a dolgot. Általában ez a módszer csak azért nem annyira népszerű (a népszerű alatt csak azt értem hogy nem látod minden topikban ezt, mert amúgy elterjedt dologról van szó), mert a legtöbb sportfogadó kis téttel kezd bele a játékba, úgy pedig elég sokáig eltart a BR feltornázása, igaz aki a kicsit nem becsüli..

Ezt a rollt már jól belehet osztani, van pár site ahova (egyébként elég max 1-2 jobb) mindenképp érdemes előfizetni ők pedig csak tolják neked a tippeket. Ezek hosszútávon nyereségesek szoktak lenni, egyik oldalon ha csak a gyorstippeket 10 euróval játszottad meg akkor hó végére valami 900 eurós profit lett volna. Lényeg a lényeg ha nincs időd a fórumozásra, külföldi források felkutatására, folyamatosan a bajnokságokon sportágakon való csüngésre, akkor fizess elő egy ilyenre, és semmi más dolgod nincs mint pakolgatni a tétet.. még tipperősséget is kapsz általában hozzá, szóval tényleg nincs más dolgod 2 kattintáson kívül. Stratégiázást szintén nem ajánlanám, elvileg vannak nyereségesek, bár nagyon kevés olyat tudnának mutatni amit ne kérdőjeleznék meg. Döntsd el mit szeretnél, aztán fegyelmezetten igazodj hozzá. A BR-menedzsment betartása pedig itt is legalább olyan fontos mint pókerben, szóval lassan járj tovább érsz, a mohóság itt sem fog célra vezetni.

Idézetet írta: umekumek Dátum július 12, 2011, 18:08:35
Ja Osaka jól látja a dolgot. Általában ez a módszer csak azért nem annyira népszerű (a népszerű alatt csak azt értem hogy nem látod minden topikban ezt, mert amúgy elterjedt dologról van szó), mert a legtöbb sportfogadó kis téttel kezd bele a játékba, úgy pedig elég sokáig eltart a BR feltornázása, igaz aki a kicsit nem becsüli..

Ezt a rollt már jól belehet osztani, van pár site ahova (egyébként elég max 1-2 jobb) mindenképp érdemes előfizetni ők pedig csak tolják neked a tippeket. Ezek hosszútávon nyereségesek szoktak lenni, egyik oldalon ha csak a gyorstippeket 10 euróval játszottad meg akkor hó végére valami 900 eurós profit lett volna. Lényeg a lényeg ha nincs időd a fórumozásra, külföldi források felkutatására, folyamatosan a bajnokságokon sportágakon való csüngésre, akkor fizess elő egy ilyenre, és semmi más dolgod nincs mint pakolgatni a tétet.. még tipperősséget is kapsz általában hozzá, szóval tényleg nincs más dolgod 2 kattintáson kívül. Stratégiázást szintén nem ajánlanám, elvileg vannak nyereségesek, bár nagyon kevés olyat tudnának mutatni amit ne kérdőjeleznék meg. Döntsd el mit szeretnél, aztán fegyelmezetten igazodj hozzá. A BR-menedzsment betartása pedig itt is legalább olyan fontos mint pókerben, szóval lassan járj tovább érsz, a mohóság itt sem fog célra vezetni.
szia Umek,
tudnál privátban előfizetéses oldalakat írni, ami természetesen megbízható is.
:cya:

Huh most nem fog menni mert odahaza van a notebookon elmentve a txt, de ha jól emlékszem th3pr0j3ct0r képbe van ezekkel, ha benéz ide akkor szerencséd van, de szerintem nyugodtan dobj rá egy privátot.

Ui: Egy oldal azért beugrott amit merek ajánlani, elküldtem.

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy ne akard túl gyorsan sokszorozni, mert könnyen beleeshetsz abba, hogy elveszited az egészet. Szóval csak nyugodtan :)

Ez már régóta foglalkoztat, de pl. bwin-nél miért van az, hogy egy meccsnél az 1X-re 1,20-as az odds, míg a hazai + 1 hendire picit nagyobb, olyan 1,25 körüli. Ez ugyanaz, nem? Mármint mindkét esetben akkor nyerünk ha hazai nyer vagy döntetlen, szóval miért nem ugyanaz az odds is?

Nem ugyanaz, mivel ha a hazai csapatra raksz +1-es hendit, és 0-1 lesz az eredmény, akkor az döntetlennek számít. Ez esetben visszakapod a tétet.

Az tudtommal csak ázsiai hendinél van (hazai + 1.0) ez meg sima.

De elbizonytalanítottál és megnéztem a fogadástörténetemet bwinnél. Ott találtam pont egy ilyet. A pontos eredmény 1-0 lett.

Dátum      Rendezvény   Fogadás   Tipp   Eredmény   Nyereményszorzó
2011. 05. 22. 17:00   
Aston Villa - FC Liverpool    Hendikep 0:1   FC Liverpool   X   1.33

Ezt simán vesztesnek vette és nem kaptam vissza semmit.