KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Elvileg ma játszott (játszik?) a Suwon City FC a Mokpo City FC ellen Dél-Korea Nemzeti Ligájában.. sehol sem találom az eredményt, de lehet, csak ottani idő szerint adták meg a 9:00-ás kezdést. Nem tud valaki eredményt, vagy hogy mikor kezdődik, hol követhetem akár szöveges tudósításban?

Ha jól látom, akkor a Suwon ma Busan ellen játszik, idegenben...




Üdv.Törölték az összes Norvég meccset a merénylet miatt?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum július 23, 2011, 18:35:18
Üdv.Törölték az összes Norvég meccset a merénylet miatt?

Az eredmenyek.com kihúzta az összeset, ennyit tudok.

Más: megraktam a mai német kupameccset 0,5 gólra, 90 perc után 0-0. Akkor most bukott a dolog? Rendes játékidőre vonatkozik?

Idézetet írta: Szeredy Dátum július 23, 2011, 22:21:58
Az eredmenyek.com kihúzta az összeset, ennyit tudok.

Más: megraktam a mai német kupameccset 0,5 gólra, 90 perc után 0-0. Akkor most bukott a dolog? Rendes játékidőre vonatkozik?

Ezt sajnos buktad.

Hali!

Érdeklődnék, hogy van e jelenleg olyan online fogadóiroda, ahol befizetés nélkül lehet játszani? Adnak pár eurot pl., amit többször be kell forgatnod hogy kivehesd.

Idézetet írta: zadir Dátum július 31, 2011, 11:59:27
Hali!

Érdeklődnék, hogy van e jelenleg olyan online fogadóiroda, ahol befizetés nélkül lehet játszani? Adnak pár eurot pl., amit többször be kell forgatnod hogy kivehesd.
Remelem nem szamit reklamnak!
Nezz szet itt http://forum.bettingadvice.com/forumdisplay.php?f=14

Hali!

Szeretnék kifizetést kérni, s az ügyfélazonosításhoz kérnek valamelyik iratomról szkent. Amikor pókereztem, akkor nem volt gáz, ha kitakartam mondjuk a személyim számát, de most azt kérik, ne takarjak ki semmit, ez nem vészes, ugye?

Idézetet írta: almafa Dátum augusztus 11, 2011, 16:27:43
Hali!

Szeretnék kifizetést kérni, s az ügyfélazonosításhoz kérnek valamelyik iratomról szkent. Amikor pókereztem, akkor nem volt gáz, ha kitakartam mondjuk a személyim számát, de most azt kérik, ne takarjak ki semmit, ez nem vészes, ugye?

Hogy vészes-e vagy nem azt nem tudom, de most már sok helyen így kérik én is ezt tapasztaltam.

Idézetet írta: almafa Dátum augusztus 11, 2011, 16:27:43
Hali!

Szeretnék kifizetést kérni, s az ügyfélazonosításhoz kérnek valamelyik iratomról szkent. Amikor pókereztem, akkor nem volt gáz, ha kitakartam mondjuk a személyim számát, de most azt kérik, ne takarjak ki semmit, ez nem vészes, ugye?

Ha régebben nem kérték az csak véletlen lehetett, de amúgy a kezdetek óta így van. Nyugodtan megadhatod, nem vészes..

Sziasztok!


Olyan problémánk lenne, hogy szeretnénk egy használt autót vásárolni. Ki is néztük a hirdetést, de kiderült, hogy a kiszemelt autó olyan ami külföldről lett behozva. A tulaj, vagy kereskedő azt ígéri, hogy  Ő -ha komolyak a szándékaink a vásárlást illetően- intézi az átíratást foglaló fejében. A regisztrációs adót ő fizeti be, az eredetiségvizsgálatot ő állja, törzskönyv, új forgalmi, rendszámot ő intézi.
Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor felmerül-e még az a bizonyos vagyonszerzési illeték (1700-as cm3 esetében 30 ezer durván) vagy azt csak akkor kell fizetni ha normál esetben magyar okmányokkal rendelkező  autót vásárolunk, és külföldi esetében ez az illeték vagy adó már "benne van" a regisztrációs adóban?
Az az igazság, hogy keressük a csalit, vagy átvágást, ugyanis az árat kedvezőnek találjuk.
Aki tud az kérem segítsen akár 1-2 linkkel is, ez lesz az első autónk és nem nagyon ismerjük az eljárás menetét és költségeit.
Ha még ma érkezne segítség az nagyon jó lenne, mert holnap mennénk az autót megnézni, így telefonon sem tudom az önkormányzatot felhívni pl. :(