KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy mi a különbség a affiliate program, illetve a cash back program között? Van-e egyáltalán?

(Az affiliate tiszta: az online reklámozási módszer, amikor a fogadóiroda reklámjait a honlapjukon megjelenítik a partnereknek, a partnerek honlapjáról érkező látogatók után a fogadóiroda egy előre meghatározott mértékű jutalékot fizet.)

De mi a cash back? Melyik irodánál van?

Válaszokat előre is köszönöm!  :cya:

Idézetet írta: parczo Dátum augusztus 16, 2011, 15:33:01
Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy mi a különbség a affiliate program, illetve a cash back program között? Van-e egyáltalán?

(Az affiliate tiszta: az online reklámozási módszer, amikor a fogadóiroda reklámjait a honlapjukon megjelenítik a partnereknek, a partnerek honlapjáról érkező látogatók után a fogadóiroda egy előre meghatározott mértékű jutalékot fizet.)

De mi a cash back? Melyik irodánál van?

Válaszokat előre is köszönöm!  :cya:

A "cash back" az pénzvisszafizetést jelent. Szokták még "kockázat mentes" fogadásnak is nevezni.

Hasonlókat találsz az Expektnél, vagy a Betclicnél.

Arról szól az egész, hogy fogadsz a szabályoknak megfelelően egy eseményre, s ha vesztes a fogadásod, akkor visszakapod a tét összegét.

Hali!

A következő lenne a kérdésem a külföldi oldalakon/külföldi pénznemben való fogadásokkal kapcsolatban.

Hogyha én euróban, dollárban, svájci frankban vagy zlotyiban töltöm fel a kasszámat, illetve hogyha utána egy bizonyos idő után kérem a kifizetést, akkor az mekkora költséggel jár átlagban százalékosan. Az átváltás miatt gondolom én van valamilyen költség, vagyis hát tudom mert a Gamebookersen 1-szer megtapasztaltam ezt.

Vagy esetleg van valamilyen befizetési mód, vagy kifizetési módszer (pl. Moneybookersen keresztül) ahol minimálisra lehet csökkenteni ezt a költséget.

Aki ebben otthon van, az válaszoljon kérem, mert külföldi fogadóirodáknál tervezem regisztrálásomat, és ezt előtte mindenképp tisztázni szeretném.

Válaszokat előre is köszönöm:)

Idézetet írta: Ordog Dátum augusztus 19, 2011, 13:39:28
Hali!

A következő lenne a kérdésem a külföldi oldalakon/külföldi pénznemben való fogadásokkal kapcsolatban.

Hogyha én euróban, dollárban, svájci frankban vagy zlotyiban töltöm fel a kasszámat, illetve hogyha utána egy bizonyos idő után kérem a kifizetést, akkor az mekkora költséggel jár átlagban százalékosan. Az átváltás miatt gondolom én van valamilyen költség, vagyis hát tudom mert a Gamebookersen 1-szer megtapasztaltam ezt.

Vagy esetleg van valamilyen befizetési mód, vagy kifizetési módszer (pl. Moneybookersen keresztül) ahol minimálisra lehet csökkenteni ezt a költséget.

Aki ebben otthon van, az válaszoljon kérem, mert külföldi fogadóirodáknál tervezem regisztrálásomat, és ezt előtte mindenképp tisztázni szeretném.

Válaszokat előre is köszönöm:)


Szia,

Ez sok mindentől függ! Esetleg ha az irodát elárulod akkor okosabb leszek...

Ám függ a bankodtól is aki utal6fogad hisz valutánál a feltüntetett mindenkori elszámolást
fogja kifizetni. Valamint az utalásnál, fogadásnál a te díjszabásod a meghatározó!
Az irodák némelyike havi 1 utalást ingyenessé tesz, ám a bank így is levonhat, ha nincs
korlátlan a szerződésedben..

Az MB. Lényege az ingyenesség, de csak ha azonos valutában utalsz, különben némelyik iroda jól leszed..
Számlára utalás 1.9%
MB feltöltése 0ft az MB részéről, a bankod már kérhet pénzt.
Mb kártyás feltöltése 1.9% az MB részéről

KB ennyi.. ;)

Üdv!
Egy olyan kérdésem lenne hogy van-e olyan fogadóiroda ahol ha regisztrálok kezdőtőkének kapok x összeget?
Vagy ha meghívó kódot kapok úgy?
Remélem érthetően fogalmaztam :)

Nem hiszem, hogy az ismertebb irodáknál kapsz ilyesmit.

Üdv!

Több fórumtársnál a profiljánál zöld színnel azt látom: Megfigyelt!
Ez mit jelent? Ő figyel meg engem, vagy én őt, vagy ki kit? Esetleg tudtom és akaratom nélkül valahogy bejelöltem valamire, vagy mi ez?

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum szeptember 07, 2011, 11:07:22
Üdv!

Több fórumtársnál a profiljánál zöld színnel azt látom: Megfigyelt!
Ez mit jelent? Ő figyel meg engem, vagy én őt, vagy ki kit? Esetleg tudtom és akaratom nélkül valahogy bejelöltem valamire, vagy mi ez?


Szerintem az adminok szeme van fokozottabban rajtuk, mert elkövethettek valamilyen "fórum kihágást".


Ismét üdv!

Van egy barátom ( :D) akinek van egy "nem tiszta" számlája az egyik fogadóirodánál (nem valós személy adataival van regisztrálva). A számlán több mint 200 euro van, amit a "barátom" nem szeretne veszni hagyni. Adjatok tanácsot, hogyan lehetne ezt megoldani? Én egyenlőre csak azt tudtam tanácsolni ( ;)), hogy fogadjon keresztbe egy valós számlával, kb. azonos odds-okon és imádkozzon, hogy a legális számlán legyen a nyerő szelvény. De ez eléggé macerás és hosszadalmas. Van e esetleg valami ötletetek?

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum szeptember 09, 2011, 08:49:31
Van egy barátom ( :D) akinek van egy "nem tiszta" számlája az egyik fogadóirodánál (nem valós személy adataival van regisztrálva). A számlán több mint 200 euro van, amit a "barátom" nem szeretne veszni hagyni. Adjatok tanácsot, hogyan lehetne ezt megoldani? Én egyenlőre csak azt tudtam tanácsolni ( ;)), hogy fogadjon keresztbe egy valós számlával, kb. azonos odds-okon és imádkozzon, hogy a legális számlán legyen a nyerő szelvény. De ez eléggé macerás és hosszadalmas. Van e esetleg valami ötletetek?

Egy fórumon ezt az ellenfogadásos átjátszósdit nem ajánlották, mert ha úgy nézzünk ezen a számlán hiába van 200 euró, ha nem tudja kivenni ez olyan, mint a 0. És ezen a számlán továbbnövelni az egyenleget elég rossz húzás lenne, még ha nem is ez lenne a cél.

Ha nem titok, akkor melyik iroda? Legjobb esetben a pókerrészlegében (már ha van neki ilyen)  van pénzküldés játékosok között és akkor már meg is oldva a dolog. Vagy pedig ott a "finom" átjátszás lehetősége mondjuk heads up játékokkal. Ez mondjuk veszélyes a zárolás lehetősége miatt, de profin meg lehet ezt oldani.

A "fekete" számla a bet-at-home-nál (nél) van...

bet-at-homenál régebben lehetett pókerezni úgy, hogy nem kellett előtte semmilyen dok. másolatot küldeni. Ha ez még így van, akkor meg van oldva.
Például bet365-nél ezt már nem lehetne megoldani.

Szerintem elsőnek a következő megoldást próbálja ki: csináljon a nem valós személynek egy moneybookers számlát, majd arról fizesse be a minimális összeget, majd arra ki az egész pénzt. Nem tudom most, hogy vannak a szabályok, de régebben nem kértek személyit meg ilyeneket és simán mehetett volna így is. Ha ez nem működik akkor marad a póker...