KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez nem tudom járható-e, pláne feltöltés nélkül: a profilnál átállítja a lakcímet valósra; és rendel 2 db 100 eurós utalványt. Ha megjön felteszi egy valós accountra és később leutalja.

Idézetet írta: patyi Dátum szeptember 09, 2011, 09:26:27
Szerintem elsőnek a következő megoldást próbálja ki: csináljon a nem valós személynek egy moneybookers számlát, majd arról fizesse be a minimális összeget, majd arra ki az egész pénzt. Nem tudom most, hogy vannak a szabályok, de régebben nem kértek személyit meg ilyeneket és simán mehetett volna így is. Ha ez nem működik akkor marad a póker...

Ez sajna nem jó:

"9. Az ügyfél köteles a bet-at-home.com kérésére hivatalos arcképes igazolványának (útlevél, jogosítvány, személyi igazolvány) másolatát, valamint az általa használt hitelkártyák másolatát a bet-at-home részére eljuttatni a kifizetési kérelem feldolgozásához."


Köszönöm az eddigi tippeket, ha valakinek van még ötlete, ne tartsa magában!

A barátom megpróbálta az utalvány vásárlást, jött is a mail:

Kedves xxxxx!

Kérjük a kifizetéshez küldje el személyi igazolvány másolatát és amennyiben ide vonatkozó, akkor a hitelkártya tulajdonos személyi igazolvány másolatát is.

Kérjük, kövesse az alábbi lépéseket:

    Szkennelje be vagy készítsen fényképet az eredeti dokumentumokról, úgy, hogy azok középen legyenek elhelyezve.
    Csak az eredeti dokumentumokat szkennelje be vagy fotózza le (azaz ne az eredeti dokumentumról készült másolatot másolja be!). Mindkét oldalt szkennelje be vagy fotózza le (azaz az elő-és hátlapot is!).
    A dokumentum minden sarkának láthatónak kell lennie.
    Válasszon a következő formátumok közül: gif, jpg, bmp, txt, doc.

Kérjük, a fenti formátumok valamelyikében küldje el a dokumentumot (4. lépés). Más formátum (pl.zip vagy rar) megnyitása nem áll módunkban.

Kérjük, a dokumentumokat az alábbi e-mail címre küldje el: [email protected]. Kérjük, vegye figyelembe, hogy az adatok felülvizsgálata eltarthat néhány napig. Amint a felülvizsgálat befejeződött, a kifizetése feldolgozásra kerül.

Üdvözlettel:

A bet-at-home.com csapata

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a bet-at-homenál lesz-e a közeljövőben 1 eurós bónusz?  Vagy tud-e valaki bónusz kódot?

Szia! 1€-s bonuszrol még nem hallottam,ellenben 5€-s szokott lenni.. Ami tuti,hogy az oktober elején megjelenö AutoBild ujságaba lesz 5€-s!!! 375ft az ujság!  :cya: :great:


A Fradinál miért a Nagy Tamás nyilatkozik meccs után és nem a Détári?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum szeptember 18, 2011, 21:43:29
A Fradinál miért a Nagy Tamás nyilatkozik meccs után és nem a Détári?
Talán mert a Dömének nincs papírja.


Szabad-e smárolni az első randin?

Szabad-e smárolni az első randin? (Fogd a pénzt és fuss)

(elnézést, amikor feljött ez a topik az olvasatlanok között, nem tudtam ezt kihagyni...  :))

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 21, 2011, 09:55:45
Hova tűnt TiB?

Nemrég beszéltem vele, most egy kis ideig szünetelteti a fogadást, de hamarosan visszatér.  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 21, 2011, 10:34:32
Nemrég beszéltem vele, most egy kis ideig szünetelteti a fogadást, de hamarosan visszatér.  ;)
Épp ma akartam privátot küldeni neki, de akkor már nem teszem!  :)

Pihend ki magad rendesen, azután újult erővel visszavárunk!  :cya:

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 21, 2011, 10:59:11
Épp ma akartam privátot küldeni neki, de akkor már nem teszem!  :)

Pihend ki magad rendesen, azután újult erővel visszavárunk!  :cya:

Mit pihenjek ki? Ja, mondjuk ha a naplómra gondolsz, akkor meg tudom érteni, hogy pihenni zavarsz..  ;D  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 21, 2011, 11:04:04
Mit pihenjek ki? Ja, mondjuk ha a naplómra gondolsz, akkor meg tudom érteni, hogy pihenni zavarsz..  ;D  ;D

WAZZZZ!!! Hát nem TiB-ről írtál? Őt küldtem pihenni! Te pedig "dógozzzz"!  ;D ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 21, 2011, 10:34:32
Nemrég beszéltem vele, most egy kis ideig szünetelteti a fogadást, de hamarosan visszatér.  ;)

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 21, 2011, 10:59:11
Épp ma akartam privátot küldeni neki, de akkor már nem teszem!  :)

Pihend ki magad rendesen, azután újult erővel visszavárunk!  :cya:

Ja, végülis én értettem félre..  ;D ;D