KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sleve Dátum október 31, 2011, 19:14:13
Fele téted megy a +3-ra fele a +3,5-re. 3 gólnál fele téted visszajár, fele veszít.

Köszönöm az információt.  :cya:

A kaunas komanda kosár meccsnél mennyi lett az 1.negyed?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum november 10, 2011, 18:08:43
A kaunas komanda kosár meccsnél mennyi lett az 1.negyed?
22-11 Kaunasnak. bet365 live

Köszi. Tudom csak mobilon nem írja csak az aktuális eredményt +eredményeken sincs fent.

A tipp akkor szűken de jött.

Sziasztok! Nem szeretnék "kéregetönek" tünni/és remélem Milanék sem veszik annak :D/,de nagyon megköszönném,ha esetleg valaki tudna kb.24orára kölcsönözni mindössze 1eurocskát MB/skrill/-re,egy befizetéshez kéne és ennyi hiányzik/a befizetés az alap,hogy kitudjam kérni..../ Bocsi az ilyen hsz.-ért,azért elöre is köszi szépen! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum december 16, 2011, 15:02:20
Sziasztok! Nem szeretnék "kéregetönek" tünni/és remélem Milanék sem veszik annak :D/,de nagyon megköszönném,ha esetleg valaki tudna kb.24orára kölcsönözni mindössze 1eurocskát MB/skrill/-re,egy befizetéshez kéne és ennyi hiányzik/a befizetés az alap,hogy kitudjam kérni..../ Bocsi az ilyen hsz.-ért,azért elöre is köszi szépen! :cya:

...

Ezért tudod, hogy jár a figyelmeztetés? Ejnye... :police:

Tudom....és bocs. :-X Ki akartam törölni,mert megoldodott,de nem tudtam. :angel: :cya:

Sziasztok!
Mint látjátok a hozzászólásaim számát, nagyon új vagyok. Lenne egy olyan kérdésem, hogy bet365-ön, mikor teszek egy szelvényt 3 meccsel és lenyitom a kombinált fogadások menüt, akkor ott kidob pár lehetőséget, amiket nem értek. Ezeket elmagyarázná nekem valaki? :)
Az egyszeri fogadást értem, és azt is mikor a mérkőzések száma megegyezik a gyűjtő előtti számmal.
De pl, mi az a 2-es gyűjtő, Trixie, stbstb.?

Elnézést, ha nagyon alap dolgot kérdezek, de bwin-en ilyennel nem találkoztam, vagy elkerülte a figyelmem.
Köszi előre is, ha válaszol valaki! :)

Az előttem szóló kérdésére én is kíváncsi vagyok :)

Viszont a másik dolog, megraktam egy kombit kicsi oddsokkal mindegyik pénteki meccs volt úgy emléxem.

FC Twente - FC Zwolle (nők)

Eddig bejött mind, viszont ez függőben van... nem tudja valaki, hogy mi lett az eredmény??? Vagy hol tudnám megnézni??? Eredmenyek.com-on nincs.

Idézetet írta: zooolcsi Dátum december 17, 2011, 09:27:48
Az előttem szóló kérdésére én is kíváncsi vagyok :)

FC Twente - FC Zwolle (nők)

Eddig bejött mind, viszont ez függőben van... nem tudja valaki, hogy mi lett az eredmény??? Vagy hol tudnám megnézni??? Eredmenyek.com-on nincs.

Elhalasztva.

Idézetet írta: Cali Dátum december 17, 2011, 09:14:48
Sziasztok!
Mint látjátok a hozzászólásaim számát, nagyon új vagyok. Lenne egy olyan kérdésem, hogy bet365-ön, mikor teszek egy szelvényt 3 meccsel és lenyitom a kombinált fogadások menüt, akkor ott kidob pár lehetőséget, amiket nem értek. Ezeket elmagyarázná nekem valaki? :)
Az egyszeri fogadást értem, és azt is mikor a mérkőzések száma megegyezik a gyűjtő előtti számmal.
De pl, mi az a 2-es gyűjtő, Trixie, stbstb.?

Elnézést, ha nagyon alap dolgot kérdezek, de bwin-en ilyennel nem találkoztam, vagy elkerülte a figyelmem.
Köszi előre is, ha válaszol valaki! :)

Belépsz az oldalra, jobb felső sarok szolgáltatások-súgó-fogadási szószedet / ahol megtalálod a választ /  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 17, 2011, 09:48:48
Belépsz az oldalra, jobb felső sarok szolgáltatások-súgó-fogadási szószedet / ahol megtalálod a választ /  ;)

Igen, közben már megtaláltam! Bocs, hogy feleslegesen írtam!  :-\

Idézetet írta: Cali Dátum december 17, 2011, 09:50:46
Igen, közben már megtaláltam! Bocs, hogy feleslegesen írtam!  :-\

Semmi baj, szívesen!

Hol lehet olyan fogadást kötni, ahol egy szelvényen belül van 1X2 és Under/Over fogadás is?
Pl. Schalke - Bremen: Schalke nyer és Over 2,5
A mai karácsonyi ajándékozás játék kapcsán láttam, hogy páran ilyen tippeket adtak, de én sehol nem találtam ezt a lehetőséget a Bet365-ön. Esetleg más irodánál lehet ilyen fogadást kötni?

Itt lehetett regebben a kosar line/HC esaz under -over fogadasokat kotni.Focit nem tudom.
http://thegreek.com