KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Ezt valaki le tudná nekem forditani?:
"Please note that we do the transactions to Moneybookers manually because of some technical problems.Because of this,there can be some delays. We ask for your understanding!"
Köszi szépen! :cya:

Technikai problémák miatt nem automata a rendszer hanem manuálisan írják be a moneybookrs adatokat, emiatt késhet a tranzakció

Idézetet írta: szoh96 Dátum december 23, 2011, 09:56:18
Technikai problémák miatt nem automata a rendszer hanem manuálisan írják be a moneybookrs adatokat, emiatt késhet a tranzakció
Köszi!! Akkor várok türelemmel! :cya:

Köszönöm a felvilágosítást Latzka/Dezmop! Mindenkinek Nagyon Kellemes Ünnepeket és Pénztárcát Szétszaggató Új évet kívánok!  8) 8) :angel:

Srácok mégis para van. Moneybookers-nél amikor fel akarok tölteni, be kell jelölni, hogy szerencsejátékra, vagy nem szerencsejátékra akarom-e költeni, és ha azt jelölöm be, hogy arra, akkor nem enged pénzt feltölteni. A nem szerencsejátékra meg nem töltök fel, mert akkor nyilván nem tudom azt továbbküldeni a Bet365-re vagy akár a bwin-re.. Valami tanács a megoldáshoz?? :)
Amúgy békés boldog karácsonyt mindenkinek!! :)

Idézetet írta: zsee Dátum december 24, 2011, 11:12:11
Srácok mégis para van. Moneybookers-nél amikor fel akarok tölteni, be kell jelölni, hogy szerencsejátékra, vagy nem szerencsejátékra akarom-e költeni, és ha azt jelölöm be, hogy arra, akkor nem enged pénzt feltölteni. A nem szerencsejátékra meg nem töltök fel, mert akkor nyilván nem tudom azt továbbküldeni a Bet365-re vagy akár a bwin-re.. Valami tanács a megoldáshoz?? :)
Amúgy békés boldog karácsonyt mindenkinek!! :)

No para! Átutalással töltsd fel a Skrill számládat (ahogyan csacsa44 is javasolta), ne kártyás befizetéssel! (upload funds => bank transfer)

(Úgy látom, jópáran még mindig keverik a szezont a fazonnal, vagyis az átutalást a kártyás tranzakcióval.)

Sziasztok!  :)

Ma regisztráltam a bwin oldalra, töltöttem is fel pénzt, meg is kaptam a bónuszomat (elvileg), viszont amikor élesben akarok játszani, azt írja egy kis ablakban, hogy a fogadáshoz nincs elég pénz a számlámon. (már minimális összeggel is kipróbáltam, azt sem engedi!!)
Virtuális kártyával fizettem, lehet, hogy kell várnom pár napot? Viszont az egyenlegemen kiírja, hogy mennyi pénzem van.  :-\

Köszi előre is a választ, mindenkinek szép napot kívánok! Nitu

Sziasztok! Én lökött  :bash: tegnap tettem a Dél-Afrika-SriLanka krikettre.....Még mindig nincs lezárva és sehol nem találom az eredményt/állást??/ Valaki ért hozzá,hogy mennyi ideig tart egy ilyen krikett "derbi" és,hogy hol tudok utánanézni?? Köszi szépen elöre is! :cya:

Sziasztok!

Én most kezdek ismerkedni a sportfogadással, és épp most töltöttem fel a bwin-es számlám.
Labdarúgásnál lehet fogadni a gólok számára. Pl.: kevesebb mint 2,5 vagy több mint 1,5. Tudom, hogy ez nagyon amatőr kérdés, de ezek pontosan mit jelentenek?

A válaszokat előre is köszi! sittesred

Idézetet írta: sittesred Dátum december 28, 2011, 16:47:43
Sziasztok!

Én most kezdek ismerkedni a sportfogadással, és épp most töltöttem fel a bwin-es számlám.
Labdarúgásnál lehet fogadni a gólok számára. Pl.: kevesebb mint 2,5 vagy több mint 1,5. Tudom, hogy ez nagyon amatőr kérdés, de ezek pontosan mit jelentenek?

A válaszokat előre is köszi! sittesred

kevesebb mint 2,5-nél arra fogadsz hogy nem lesz 3 gol a meccsen
több mint 1,5-nél meg arra fogadsz hogy minimum 2 gol lesz a meccsen

óó köszönöm szépen! Örök hála  :)  :)

Idézetet írta: Nitu Dátum december 27, 2011, 14:14:15
Sziasztok!  :)

Ma regisztráltam a bwin oldalra, töltöttem is fel pénzt, meg is kaptam a bónuszomat (elvileg), viszont amikor élesben akarok játszani, azt írja egy kis ablakban, hogy a fogadáshoz nincs elég pénz a számlámon. (már minimális összeggel is kipróbáltam, azt sem engedi!!)
Virtuális kártyával fizettem, lehet, hogy kell várnom pár napot? Viszont az egyenlegemen kiírja, hogy mennyi pénzem van.  :-\

Köszi előre is a választ, mindenkinek szép napot kívánok! Nitu

Írj e-malt az ügyfélszolgálatnak! Ők majd elmondják, hogy mi lehet a probléma.

Idézetet írta: rosco Dátum december 28, 2011, 18:28:34
Írj e-malt az ügyfélszolgálatnak! Ők majd elmondják, hogy mi lehet a probléma.

Köszi rosco a választ, megtettem, még tegnap miután ide írtam, de ma estig semmi.
Azt hiszem úszott a pénzem. (Most néztem meg, Giblartáron van az ügyfélszolg., oda most nem megyek ki. Nincs kedvem....  :-\ ) Azért ügyesen meg van ez oldva....
Valaki nem tudna ajánlani egy NORMÁLIS oldalt???? Ami magyar székhelyű, és legális, és fair?????

bet365

Amúgy nehagyd magad. Nem kell Gibraltárra menni, mindössze írni kell nekik emaileket. KLicsit lassúak,de biztos vagyok benne hogy meg fogod kapni a pénzed, illetve fogsz tudni vele fogadni.


Köszi a bátorítást ncis, azért még én is bizakodom!