KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Valaki elmagyarázná, hogyan vannak a bónuszok?
Pl. nézzünk egy bet365-ös 100%-os bónuszt. 3x kell megforgatni, min. 1,5-ös odds-on.

Tehát befizetek 50$-t, az egyenlegem már alapból 100$ lesz. De csak az 50$-t kell megforgatni, ugye? És az, hogy 3x kell megforgatni, azt jelenti, hogy 3x50$=150$ értékben kell összesen fogadnom? De az mindegy, hogy mennyi fogadásból? Akár 15$-os tétekkel is mehet, 10 fogadással?

Köszi a választ ;)

Idézetet írta: rain91x Dátum január 08, 2012, 19:37:01
Valaki elmagyarázná, hogyan vannak a bónuszok?
Pl. nézzünk egy bet365-ös 100%-os bónuszt. 3x kell megforgatni, min. 1,5-ös odds-on.

Tehát befizetek 50$-t, az egyenlegem már alapból 100$ lesz. De csak az 50$-t kell megforgatni, ugye? És az, hogy 3x kell megforgatni, azt jelenti, hogy 3x50$=150$ értékben kell összesen fogadnom? De az mindegy, hogy mennyi fogadásból? Akár 15$-os tétekkel is mehet, 10 fogadással?

Köszi a választ ;)
Majdnem jó, de nem csak a bónuszt kell 3-szor forgatni, hanem az alapösszeget is, tehát ha beraktál 50 dollárt, amire kapsz 50 dollárt, akkor összesen 300 dollárt kell feltenned. Ezt rakhatod 138 db fogadásból is, a rendszer "vezeti", és ha elérted, küldenek belső üzenetet, hogy kész a pörgetés. (de meg is nézheted hogy állsz a menüben)

Én nemrég forgattam ki náluk, és amit rersenbrink írt, az sem teljesen helytálló, mert mielőtt hozzáférnél a bónuszösszeghez, 1x meg kell forgatnod a befizetett pénzt is, majd pedig utána 3x a befizetett+bónuszt.  :D Egy példán:

10 000 FT-ot befizetsz.
megforgatsz 10 000-t, megadják a bónuszt, lett belőle 20k.
megforgatsz 3x20k-t, és már fizethető is ki az egész ami a számládon van.

Amúgy a bet365 nagyon jó kis iroda, tudom őket ajánlani.  :ok:
Ja, és asszem valami időkeret is van tán, 3 hónap ha jól emlékszem.

Tud-e valaki olyan elérhetőséget, ahol a német teremfoci eredmények (nem fussball) találhatók visszamenőleg is?

PS. Ez az 500. hozzászólásom! :great:

Idézetet írta: fcbayern Dátum január 09, 2012, 13:38:24
Én nemrég forgattam ki náluk, és amit rersenbrink írt, az sem teljesen helytálló, mert mielőtt hozzáférnél a bónuszösszeghez, 1x meg kell forgatnod a befizetett pénzt is, majd pedig utána 3x a befizetett+bónuszt.  :D Egy példán:

10 000 FT-ot befizetsz.
megforgatsz 10 000-t, megadják a bónuszt, lett belőle 20k.
megforgatsz 3x20k-t, és már fizethető is ki az egész ami a számládon van.

Amúgy a bet365 nagyon jó kis iroda, tudom őket ajánlani.  :ok:
Ja, és asszem valami időkeret is van tán, 3 hónap ha jól emlékszem.

Köszi a választ mindenkinek.
Általában a bónusz összege befizetés után hozzá íródik az egyenlegemhez? Pl. 100% bónusz, befizetek 50$-t, és az egyenlegem 100$ lesz? Tehát nem úgy mint a pókernél, hogy érjek el x pontot, aztán oda adják a pénzt?

Valaki meg tudná mondani nekem, hogy a német, cseh, osztrák, finn, svéd,orosz, usa(nhl) jégkorong bajnokságban hány fordulót játszanak? Köszi!

Ha egy teniszmeccset felad az egyik játékos, akkor visszajár a tét? Vagy a másiknak könyvelik el győzelemként, és elveszik a feltett pénz?

Iroda függő. Jó ezzel előre tisztában lenni. Megvan mindegyiknél, hogy mennyi játéknak kell történnie ahonnan érvényesnek ítélik. Van ahol elég az első szerva, van ahol meg kell lennie egy szettnek és van ahol végig kell játszani teljesen, hogy ne érvénytelenítsék.


Köszi a válaszokat, ezt a oldalt elmentem. Eszerint az Unibetnél volt a fogadásom, az első szett lement, a másodikban feladta akire fogadtam, így buktam a pénzt. Jobb inkább olyan irodánál fogadni aki az egész meccset nézi, ezt is megtanultam.

Hali.

Ha állandóan kiss odds-okat játszom meg azért kidobhat a fogadó iroda?

Gondolok itt ilyenre,hogy 1,05 vagy 1,10


Elmeleti sikon igen,mert mindegyiknek benne van a szabalyzataban,hogy joguk van indoklas nelkul megszuntetni a szamlajat akarkinek.
Gyakorlatilag hosszutavon eros buko az altalad elgondolt dolog,szoval hagyni fognak jatszani eleted vegeig.

Sziasztok!
Decemberben kérdeztem Betfair-fogadásommal kapcsolatban, de senki nem válaszolt. A kérdés még most is aktuális, kérem aki tud válaszoljon.







Re:Betfair Infó

« Válasz #668 Dátum: December 15, 2011, 22:49:53 pm EET »

Idézet



Kérem segítsetek!
Dec. 12-én volt a Betfair számlámon 4 dolcsi. Tettem három Lay fogadást multi-ba.
1. Velez - Racing             Lay Draw   3.40   Eredmény: 1:0
2. Chelsea - M. City         Lay 2:2     17.80  Eredmény: 2:1           
3. Róma- Juve                 Lay 0:0     14.16  Eredmény: 1:1
Fogadás után az alábbi volt olvasható:
VieW    odds    stake    pot.liability   tot.available
1,2,3     1.77     4 $         3.08 $          0.92 $
Valamit - ill. több mindent - nem értek.
Minden eredményt eltaláltam, mégsem nyertem.
A fogadást visszanézve ezt írták ki:
Settled Bet Id  Placed Desription Stake  Avg.Level  Status   DR   CR   Balance
                                                                                       $     $         $
2011.                2011.All Sports   4.00      1.77       Lost  (3.08)  -       0.00
12-13                12-12  0-0,2-2,
02:09                07:29  The Draw
                                     Lay
2011.                 2011.   Transfer         
12-13                 12-12   From UK                        Transfer        3.08   3.08
02:09                 07:29   Exchange             
                                     Wallet
Szerintetek hová utalták át a 3.08 $-t?
Továbbá: Hogy jött ki az 1.77 odds?, mert  a 3.08 össz. kockázat ebből következik:
4.00 x ( 1.77-1.00) = 3.08   
Köszi: corsica




.

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy tudtok valami jó oldalt, ahol vannak foci összefoglalók? Csak a nagy bajnokságok érdekelnek, de abból viszont nem a 2 perces összefoglalók, ahol csak a gólokat mutatják, hanem amiben a komolyabb helyzeteket is lehet látni. Eddig footytube-on néztem, de mostmár állandóan azt mondja, hogy "from my location" nem lehet megnézni...  :o Biztos a Zorbán hibája ez is  ;D