KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akinek van tapasztalata a Szerencsejáték Zrt.-től mennyi idő alatt érkezik meg a pénz /utalással jön/?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum január 19, 2012, 19:36:48
Akinek van tapasztalata a Szerencsejáték Zrt.-től mennyi idő alatt érkezik meg a pénz /utalással jön/?

Nekem 3-4 munkanap volt mindíg! (raiffeisen)  :ok:
üdv.  :cya:

corsica a betfair-nél van magyar ügyfélszolgálat próbálj meg oda írni ha nem kapsz itt választ.

Idézetet írta: Horusz1987 Dátum január 19, 2012, 19:43:40
Nekem 3-4 munkanap volt mindíg! (raiffeisen)  :ok:
üdv.  :cya:

Rendben! Köszönöm!  :ok:

nekem egy oan problémám van h nem tok a cib bankos kártyámrol regelni igy regeltem a baqoosnál de nem értem ebben kellene nekem segitség ha tudnátok

kaloz01.Köszi a választ. Már írtam nekik, de a magyar nyelvű ügyfélszolgálat jan.04-ig szünetelt. Azóta meg úgy tűnik elfelejtettek.
üdv:corsica

nekem egy oan problémám van h nem tok a cib bankos kártyámrol regelni igy regeltem a baqoosnál de nem értem ebben kellene nekem segitség ha tudnátok

Üdv,
Mekkora az az összeg körülbelül,ami után lekorlátoznak az irodák kisebb tétre( ha van ilyen).
Elsősorban élő fogadásra gondolok.10-20 ezer közötti tétek zavarhatják őket?
Elsősorban ezekre az irodákra gondolok(sportingbet,bet365,unibet).
Kösz a választ előre is!:)

Idézetet írta: caps lock Dátum január 22, 2012, 13:36:42
Üdv,
Mekkora az az összeg körülbelül,ami után lekorlátoznak az irodák kisebb tétre( ha van ilyen).
Elsősorban élő fogadásra gondolok.10-20 ezer közötti tétek zavarhatják őket?
Elsősorban ezekre az irodákra gondolok(sportingbet,bet365,unibet).
Kösz a választ előre is!:)
Roviden:Nem. Bovebben:Ha hosszutavon nyersz,akkor sztem mindegy milyen teten jatszol korlatozni fognak.Sztem ekkora teteknel 1-2 ev nyeres utan balheznak.

Sziasztok!

Bajban vagyok. Eddig Visa kártyám volt. Ment a ki és befizetés szépen minden oldalon. Most valamiért Master Cardot kaptam. Befizetés megy de kifizetést kérni nem lehet rá. Milyen megoldások léteznek? Lehetőleg egyszerű és olcsó.

Banki utalás, vagy virtuális számla(skrill)

Ez a kérdés főleg a jégkorong mestereinek szól:

A gólok eloszlása milyen jelleget ölt a meccsek során? (Gondolok itt, hogy jellemzően pl. az első/második/harmadik harmadban születik a legtöbb gól)

Köszi

Idézetet írta: manyman Dátum január 26, 2012, 15:08:23
Banki utalás, vagy virtuális számla(skrill)
Banki átutalásnál nem vonnak le sok pénzt? Ezzel a lehetőséggel is csak akkor vehetek ki pénzt ha már befizettem?

Hali
Tudtok mondani irodát, ahol tudok rakni 2$-os téteket is, és jó oddsokat adnak a correct score piacon? (jó odds = Betfair odds -5%).
Most BF-en vagyok, de ott a minimum tét 4$. Mivel dutchingra kell, ezért az kevés. Ki lehet játszani, de hosszú távon zárolhatják az accomat ha szórakozom. Néztem még a Betdaq-t, ahol 2$ a minimum, de ott a 2. osztályokra nincsen correct score piac általában.

Egyébként most olyan stratégiát próbálgatok, hogy back correct score, hogy nyer a csapat, és match odds-on lay-elem.

Mai példa:

HSV Hannover - Nurnberg

back 1-0
back 2-0
back 2-1
lay Hannover

Ugye a correct score-n elosztom a téteket, majd az eredő odds-ot is elosztom a lay odds-al, hogy egyenlőre jöjjön ki. Ez így most 12%, ami nem sok, de a Hannover eddig 18 meccsből csak 1-szer volt 2 gól fölött. Tegnap a Görög 1-ben találtam olyat, ami 15%-ot hoz, és 17/0 volt a statja.  2,4-en lehet most lay-elni a Hannovert, e főlé nem nagyon mennék.
De el lehet játszani egyértelmű favoritokkal, ahol akár 50% is kijöhet, stat alapján lehet találni ilyeneket, de szerintem inkább olyan ligákba kell belemenni, ahol kevés a gól (Argentín 1, Görög 1, Francia 2, stb..). Vagy még bele tenni a 3-0 és 3-1 et. Vagy kihagyni a lay-t, esetleg egy döntetlent berakni a helyére.

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne.

Igazából nem értem, hogy miért van odds különbség a két fogadási típus között.
Pl.:
Herta - Hamburg
1. félidő fogadás x2 1.38
1. félidő ázsiai handicap Hamburg +0,5 1.425
Szerintem ugyanaz a kettő vagy mégsem?
Vagy én értelmezek félre valamit?