KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Sziasztok, ez az elso posztom mint lathatjatok majd a posztolasaim szamat. Rogton egy kerdessel kezdenem. Ki segit nekem 5 eurobol ujra sikeres sportfogadova valni? Szeretnem leirni, hogy masfel honapja regisztraltam a bet365 nevu fogadoirodaba ahol jol ment a jatek (100 euro + 100 bonusz). Sikeresen eljutottam 250-ig par nap alatt. De onnantol valamit rosszul csinalok mert folyton csak vesztek. Volt 1 nagyobb bukasom is, 65 euro. A LA Lakersen ment el az elso NBA merkozesen. Utolso percben eloben 5 pont elonynel megraktam a Lakerst, hogy nyerni fog, 65 euroval 1,10 szorzoert. 5 masodpercel a vege elott meg 1 pont elonyuk volt. Azelott 3 evig sportfogadtam napi rendszeresseggel a helyi fogado irodaban ahol tobb mint 1500 eurot sikerult osszeszednem es ugy gondoltam megprobalom online is mert ott megis csak tobb a lehetoseg, nagyobb a kinalat, tobbmindenre tudok fogadni. Eleinte ment, de utana valami tortent.
A lenyeg: Hitet vesztette sportfogado szeretne masok tanacsat, segitseget kerni, hogy ne nullazodjon le szegyenszemre a szamlam.
Szep napot mindenkinek.

Nem vagyok profi, de abban biztos vagyok, hogy a 65 eurós tét (bármire, mégha 1,1x-es is az oddsa) sok, simán beüthet 4-5 meccses bukó széria, ami alatt bármilyen bankot lenullázol ha ekkora (bank 1/3-a) téttel játszol. Tudom, hogy sokkal izgalmasabb így, de azért érdemes max 5% körül tartani a tétet szerintem.  ;D  Hát, nekem így ez jutott eszembe, remélem segített.

Idézetet írta: fcbayern Dátum február 01, 2012, 15:31:23
Nem vagyok profi, de abban biztos vagyok, hogy a 65 eurós tét (bármire, mégha 1,1x-es is az oddsa) sok, simán beüthet 4-5 meccses bukó széria, ami alatt bármilyen bankot lenullázol ha ekkora (bank 1/3-a) téttel játszol. Tudom, hogy sokkal izgalmasabb így, de azért érdemes max 5% körül tartani a tétet szerintem.  ;D  Hát, nekem így ez jutott eszembe, remélem segített.

Igen, a hozzaszolasombol sajnos nem derul ki, hogy most mennyi is volt 1 adott meccsre 1 tet. Minden meccsre 1 tol 5 euroig fogadtam az en sajatos skalamon. 1 euro volt az a meccs amibe a legkevesbe biztam es 5 amiben a legjobban. Azt a meccset is csak azert raktam meg, mert a Bulls nem dobott kosarat mar 3 perce akkor es a Lakers sorozatba 18 pontot szerzett, gondoltam onnantol hatradolve nezhetem es nyerek 10 eurot, de nem igy tortent. Szoval nincsenek irrealis elvarasaim, hogy most ma 100 eurot nyerjek vagy 200-at. Nyerek amennyit nyerek, ha 1 cent, 1 cent, azzal is tobb tapasztalat, csak ne veszitsek sokat. Igy viszont ez fajt. Nem szoktam 5 euronal tobbet aldozni 1 meccsre, mostmegmar vegkepp nem. Azert koszonom a hozzaszolasod. :)

Idézetet írta: rain91x Dátum január 27, 2012, 19:33:34
Egyébként most olyan stratégiát próbálgatok, hogy back correct score, hogy nyer a csapat, és match odds-on lay-elem.

Mai példa:

HSV Hannover - Nurnberg

back 1-0
back 2-0
back 2-1
lay Hannover

Ugye a correct score-n elosztom a téteket, majd az eredő odds-ot is elosztom a lay odds-al, hogy egyenlőre jöjjön ki. Ez így most 12%, ami nem sok, de a Hannover eddig 18 meccsből csak 1-szer volt 2 gól fölött. Tegnap a Görög 1-ben találtam olyat, ami 15%-ot hoz, és 17/0 volt a statja.  2,4-en lehet most lay-elni a Hannovert, e főlé nem nagyon mennék.
De el lehet játszani egyértelmű favoritokkal, ahol akár 50% is kijöhet, stat alapján lehet találni ilyeneket, de szerintem inkább olyan ligákba kell belemenni, ahol kevés a gól (Argentín 1, Görög 1, Francia 2, stb..). Vagy még bele tenni a 3-0 és 3-1 et. Vagy kihagyni a lay-t, esetleg egy döntetlent berakni a helyére.

Ezzel kapcsolatban tettem fel egy kérdést a Fogadási Stratégiák topikban.

#365 február 03, 2012, 17:33:02, Horusz1987
Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne:
Lehetséges áttenni vagy átrakatni a naplómat kezdőből a haladóba, vagy nyissak újat?  :laugh:

Köszi a segítséget!  :redchug:
:cya:

Idézetet írta: Horusz1987 Dátum február 03, 2012, 17:30:37
Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne:
Lehetséges áttenni vagy átrakatni a naplómat kezdőből a haladóba, vagy nyissak újat?  :laugh:

Köszi a segítséget!  :redchug:
:cya:

Köszi! Megvan a válasz!  :ok:

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy mi a különbség
gólszámra történő fogadásnál a 1.5 felett , ill. az 1.5,2 felett között?

Előre is köszönöm!

Idézetet írta: jsph07 Dátum február 05, 2012, 10:20:09
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy mi a különbség
gólszámra történő fogadásnál a 1.5 felett , ill. az 1.5,2 felett között?

Előre is köszönöm!
Over 1,5-2 nél fele téttel arra fogadsz, hogy 1,5 gólnál több lesz a tét másik felével pedig arra, hogy 2 gólnál több lesz. 1,5 gól alatt vesztesz, 2 gólnál fele téted nyer másik fele visszajár, 2 gól felett minden nyer :)

Idézetet írta: sleve Dátum február 05, 2012, 11:22:42
Over 1,5-2 nél fele téttel arra fogadsz, hogy 1,5 gólnál több lesz a tét másik felével pedig arra, hogy 2 gólnál több lesz. 1,5 gól alatt vesztesz, 2 gólnál fele téted nyer másik fele visszajár, 2 gól felett minden nyer :)

Köszönöm a gyors és részletes választ!

Hogyan tudnám megváltoztatni az e-mail címem? Új szolgáltatónk van, a régi címem már nem él... :?

Idézetet írta: Cali Dátum február 06, 2012, 12:46:18
Hogyan tudnám megváltoztatni az e-mail címem? Új szolgáltatónk van, a régi címem már nem él... :?

Profil ==> Profil módosítás ==> Azonosító beállításai

Az unibetnél azt vettem észre a LIVE résznél, hogy nem frissülnek sem az oddsok, de még az eredmények sem. Csak úgy hajlandó, ha külön rányomok a frissítésre. Már próbáltam több gépről , és különböző böngészőkkel is. ( firefox, googlechrome, IE) . Valakinek ugyanez tapasztalható?

Nekem be sem jön az a fos.Talan vmlinuz tud ra vmit mondani.

Nincs nekem sem ötletem, ha más böngészővel sem megy. Szerintem az Unibetnél van a hiba.