KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Halihó

Mit jelentenek ezek a kifejezések:
"mutual betting" illetve "fixed odds betting"

van ezeknek magyar megfelelője, vagy mit jelentenek ezek?

Köszi előre is!

A fixed odds az a sima fogadás, tehát az odds nem változik a fogadás megtétele után. Ez a legtöbb irodánál igy van, de van ahol kinálnak pool bettinget is, ahol változik az odds, a megtett tippek alapján.

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki hogy van e valamelyik újságban vagy valahol kupon? Köszi előre is!

A Titán bet élő oldalát valaki elő tudja csalogatni?Nekem hetek(vagy hónapok)óta nem működik.

Idézetet írta: pukk Dátum február 15, 2012, 10:37:58
A Titán bet élő oldalát valaki elő tudja csalogatni?Nekem hetek(vagy hónapok)óta nem működik.

Ezt?

http://www.titanbet.com/

Nekem egyből betölti.  :)



Hát nekem nem,nem tudom mi lehet a baj.Tudnál élőben fogadni is rajta?

Idézetet írta: pukk Dátum február 15, 2012, 12:33:57
Hát nekem nem,nem tudom mi lehet a baj.Tudnál élőben fogadni is rajta?

Hát azt nem tudom,mert nem vagyok ennél az irodánál.  :P

Köszi A problémám ezennel megoldódott. :)

Holnap strandfoci Európa Kupa. Ez még rendben is van, de a helyszín Oroszország! Kérdem én, ott most nem tél van?

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,hogy a sportfogadók hány százaléka(0.0...?) pluszos ebből a szá...ott sportfogadásból?Őszinte választ légyszi!!! :beerchug: :redchug:

Idézetet írta: golyoallo Dátum február 16, 2012, 22:58:23
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,hogy a sportfogadók hány százaléka(0.0...?) pluszos ebből a szá...ott sportfogadásból?Őszinte választ légyszi!!! :beerchug: :redchug:

Amit kérsz az egyszerűen lehetetlen. Kemény kutatást kellene indítani, s még úgy sem biztos, hogy mérvadó lenne.

Lehet, hogy csak az EL meccsek miatt vagy mérges...

Idézetet írta: Milan Dátum február 16, 2012, 23:42:57
Amit kérsz az egyszerűen lehetetlen. Kemény kutatást kellene indítani, s még úgy sem biztos, hogy mérvadó lenne.

Lehet, hogy csak az EL meccsek miatt vagy mérges...

...lehet..!Köszi szépen a választ(már egy kicsit rózsaszínűbb a kép...!)! :beerchug:

Idézetet írta: golyoallo Dátum február 16, 2012, 22:58:23
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,hogy a sportfogadók hány százaléka(0.0...?) pluszos ebből a szá...ott sportfogadásból?Őszinte választ légyszi!!! :beerchug: :redchug:
Hosszútávon 5% alatt :crazy: