KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgylátom már kaptál választ többektől is, de a (szerintem) lényeget még senki sem írta le. Negyed gólos (tehát pl over 1.5, 2 goals) ásziai fogadásokat nem lehet értelmesen kombiba tenni egymással, és ez ugyanígy igaz egy 0, -0.5-ről hazai típusú fogadással is.  :D

Idézetet írta: fcbayern Dátum február 22, 2012, 12:45:54
Úgylátom már kaptál választ többektől is, de a (szerintem) lényeget még senki sem írta le. Negyed gólos (tehát pl over 1.5, 2 goals) ásziai fogadásokat nem lehet értelmesen kombiba tenni egymással, és ez ugyanígy igaz egy 0, -0.5-ről hazai típusú fogadással is.  :D
De lehet, csak nem egyszerű a számítás. 3-as kombinál, mindegyik legyen over 2,0/2,5-es tipp,  ez összesen 8 szelvény kombiban, így értékel az iroda. (ugye mindegyik meccs 2 tipp, egy over 2,0 és egy over 2,5)

Sziasztok!

Már nagyon régóta olvasom az oldalt és régóta is tervezem hogy feltöltök valahova pénzt de valahogy mégsem:) Megmaradt a tippmix de ezt a veszprém meccset nézve amikor 5-el vereségre állt feltoltam volna mindent élőbe hogy megnyerik itt elhatároztam hogy hétfőn első dolgom lesz elmenni a bankba és utalni valahova. A kérdésem hogy melyik oldalt ajánlanátok? Hol a legjobbak a bónuszok? A legjobb oddsok és a legtöbb fogadási lehetőség? Köszönöm nagyon aki válaszol nekem és segít :)

Idézetet írta: anarsia Dátum február 26, 2012, 22:16:54
Sziasztok!

Már nagyon régóta olvasom az oldalt és régóta is tervezem hogy feltöltök valahova pénzt de valahogy mégsem:) Megmaradt a tippmix de ezt a veszprém meccset nézve amikor 5-el vereségre állt feltoltam volna mindent élőbe hogy megnyerik itt elhatároztam hogy hétfőn első dolgom lesz elmenni a bankba és utalni valahova. A kérdésem hogy melyik oldalt ajánlanátok? Hol a legjobbak a bónuszok? A legjobb oddsok és a legtöbb fogadási lehetőség? Köszönöm nagyon aki válaszol nekem és segít :)

Nagyon relatív amit kérdeztél. Sok ember sokféleképp válaszolna.
Ha fontos a magyar felület, egyszerűség és a jó odds, akkor Bet365, unibet, lehet a jó választás. Ha vannak más szempontok is (például bizonyos sportág, vagy fogadási forma), akkor szélesedhet a skála.  :ok:

Úgy tudom, 2011-ben a bet365 lett az év fogadóirodája. Én itt szeretek bukni a legjobban  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 26, 2012, 23:03:15
Úgy tudom, 2011-ben a bet365 lett az év fogadóirodája. Én itt szeretek bukni a legjobban  :ok:

Igen, ezt én is írhattam volna. Amit más irodában megnyerek, azt ide bukom be...
Tény, hogy a bet365-höz kell egy fogadói érettség, vagy önuralom, vagy ilyesmi. Ha az ember könnyen veszti el a fejét, semmiképp nem való neki.
Tálcán hordják eléd a lehetőségeket, ahol elszórakozhatod a pénzed.

Sziasztok!

A napokban kaptam egy mailt (biztos valami régi regezésem kapcsán) bizonyos Játékmester címtől!
Rengeteg hasonló témát találtam már a Neten, amit ő is küldött (SOCCER-PRO - PROFI FUTBALL STRATÉGIA, BETTING MASTER, PARTNER-PRO profi pénzkereső csomag ) mindezeket most minimális pénzért! Én félek, hogy ez is amolyan átverés, ezért érdeklődöm, hogy valakinek megvan-e, vagy hallott-e róluk valamit!
Köszi a választ előre is!

Sok ZÖLDET :D !!!
Dankó

Szia danko78-én még nem hallottam róla
-de ha szétnézel rendesen az oldalon szinte minden fellelhető stratégiát megtalálsz --vagy legalábbis az elérhetőségét mindenképpen ...INGYEN
-egyébként nem hiszem hogy átverés...---én még ott tartok csak hogy tippeljek jól,-és ha ez meglessz mindegy a stratégia
-NEKEM IS LENNE KÉRDÉSEM?????????????????
-tudtok valami információt a SKRILL hadműveletről???
-25eur fogadási bónuszt kínál a TITÁN BET-en --ha jól értelmeztem,??? szerintem mindenkinek kiküldték mert körlevél kinézete van a dolognak
-angol tudás az ablakba ugy-hogy ide sem regelek be az biztos már a titánhoz
-ráadásul ez külön fogadóiroda vagy a skrill égisze alatt működik
-az összeg mindenesetre elég jelentős ahhoz hogy rákérdezzek tőletek

Sziasztok! A következő dolog miatt kérném a segítségeteket. Szeretnék úgymond naplót vezetni itt a fórumon, viszont nem a tippjeimet írnám le benne, hanem terveimet, gondolataimat, észrevételeimet, bármit, ami a sportfogadással kapcsolatban eszembe jut. A kérdésem az volna, hogy ez esetben is nyissak naplót, vagy van erre egy külön hely, ahova célszerű lenne ezeket feljegyezni.
Köszönöm előre is!

Hello!

már tárgytalan, megválaszoltam magamnak ;D

Hali
Létezik olyan iroda, ahol lehet kombiban rakni a FT match odds piacot a HT match odds piaccal?

Idézetet írta: rain91x Dátum március 11, 2012, 16:38:51
Hali
Létezik olyan iroda, ahol lehet kombiban rakni a FT match odds piacot a HT match odds piaccal?

Kombiban nem, de erre való a HT/FT piac, ami sok irodánál fogadható.

sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy van-e olyan ingyenesen használható focis szoftver ami elég komoly szűrővel és statisztikával rendelkezik?Ha van akármilyen kérlek irjátok le.Előre is köszönöm

Sziasztok, szeretnem kerdezni h nem e tudja hvki  ausztriaban van e a mo-i tippmixhez hasonlo dolog?

Nincs.Ez a fos hungarikum. :crazy:
Konkretan mit szeretnel? Offline fogadni?
www.tipp3.at Ezt azert kuksizd meg! A lotto.at-n talaltam. Amugy ausztriaban nem vagyok nagyon ismerös...