KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Köszönöm a segítséget csacsa és Pikaa!


Valakinek valamlilyen infója erről a fogadóirodáról?  :)

http://en.offsidebet.com/

A Sportingbet volt CEO-ja alapitotta pár éve az irodát, elmondása szerint a kelet-európai piacot megcélozva. Nagy problémákat nem hallottam.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 24, 2012, 13:07:31
A Sportingbet volt CEO-ja alapitotta pár éve az irodát, elmondása szerint a kelet-európai piacot megcélozva. Nagy problémákat nem hallottam.

És valamit tudsz mondani a kezdőbónuszról ?

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket hogy hogyan is tudnék kiutalni MB-s (eurós) számlámról, eurós OTP-s számlára kiutalni?! (Biztosan páran fogjátok a fejeteket  :-\ )
Akinek küldöm a pénzt (saját magam) annak kell az email címe! EZ miért szükséges és meg lehet adni azt az email címet amivel belépek MB-re? Vagy adjak meg egy másikat? Van ennek bármi jelentősége??

(Tudom hogy kicsit eltévesztettem a házszámot de remélem azért válaszoltok!)

Köszönöm előre is ;)

Szasztok! Valószinú, hogy az én agykapacitásommal van a baj, de nem tudok rájönni, hogy hogyan múködik az a dolog, hogy beírjátok a tippeket, és utánna zöld lesz meg piros. (reméljük inkább zöld) A screenshot készítést megtaláltam (ezúton is köszönet vmlinuz-nak), de erröl semmi. Remélem nem túl ostoba a kérdés, így vasárnap du. Előre is kösz a választ!     

Idézetet írta: fole Dátum március 25, 2012, 16:03:56
Szasztok! Valószinú, hogy az én agykapacitásommal van a baj, de nem tudok rájönni, hogy hogyan múködik az a dolog, hogy beírjátok a tippeket, és utánna zöld lesz meg piros. (reméljük inkább zöld) A screenshot készítést megtaláltam (ezúton is köszönet vmlinuz-nak), de erröl semmi. Remélem nem túl ostoba a kérdés, így vasárnap du. Előre is kösz a választ!     

"Módosítás" - ezt keresd a hozzászólásodnál.

Sziasztok.
Lenne egy olyan jelegű kérésem, hogy valaki be tudna nekem linkelni egy olyan oldalt, vagy pdf fájlt valami könyvből mind1, ami az easy money stratégiával foglalkozik, ha angol az sem baj.
előre is köszi.


igen igen ezt olvastam már :D
ezen kívül kellene valami ami bővebben foglalkozik a témával.

Idézetet írta: benson Dátum március 26, 2012, 07:57:12
"Módosítás" - ezt keresd a hozzászólásodnál.
Keresem, keresem, de nem találom. Feladtam. Azért köszönöm!

Idézetet írta: fole Dátum március 26, 2012, 19:13:42
Keresem, keresem, de nem találom. Feladtam. Azért köszönöm!

Csatoltam egy képet,remélem így már érthetőbb lesz.  :)