KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Így már ok, de én a válasz írásánál kerestem. :bash: Köszi!

vagy egy blog is jó lenne ahol az easy money stratégiával fogadott valaki.
megnézni h mikre rakott stb.

Sziasztok
Keresnék olyan embereket akik használják a NEWGNI programot,van itt köztetek ilyen?

Sziasztok,az lenne a kérdésem,hogy focinál miért van olyan egy csomó irodánál,hogy nemcsak over/under 2,5 ad pl,hanem o/u 2,25 vagy 2,75?Mert ennek nyilván ugyanaz az értelme,mert csak 2 vagy 3 gól lesz.És az a durva,hogy teljesen más oddsokat adnak rá.Ezeket vhogy máshogy kezelik vagy nem értem,mert így egy csomó surebet jöhetne ki akár.pl real-valencia under 3,25(2,39 pinnacle)over 3,75(2,05 sbobet),illetve még egy kérdés az o/u 3 fogadást vagy egész számokat hog fizetek ki,ha pont 3 a rúgott gólok száma,akkor visszaadják a tétet?köszi a segítséget előre is:)

Idézetet írta: Maestro90 Dátum április 08, 2012, 13:42:46
Sziasztok,az lenne a kérdésem,hogy focinál miért van olyan egy csomó irodánál,hogy nemcsak over/under 2,5 ad pl,hanem o/u 2,25 vagy 2,75?Mert ennek nyilván ugyanaz az értelme,mert csak 2 vagy 3 gól lesz.És az a durva,hogy teljesen más oddsokat adnak rá.Ezeket vhogy máshogy kezelik vagy nem értem,mert így egy csomó surebet jöhetne ki akár.pl real-valencia under 3,25(2,39 pinnacle)over 3,75(2,05 sbobet),illetve még egy kérdés az o/u 3 fogadást vagy egész számokat hog fizetek ki,ha pont 3 a rúgott gólok száma,akkor visszaadják a tétet?köszi a segítséget előre is:)
Vállalom a választ:) A többiek már nyilván unják:)
over 2.25 -nél a téted felét over 2 -re rakják a másik felét over 2.5 -re , tehát ha pont 2 gól lesz a felét visszakapod
over 2/2.5 nek is szokták írni

Azt szeretném kérdezni, hogy a Betclicnél a 11.000 FT-os freebet skrilles feltöltésnél is érvényes?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum április 08, 2012, 13:42:46
illetve még egy kérdés az o/u 3 fogadást vagy egész számokat hog fizetek ki,ha pont 3 a rúgott gólok száma,akkor visszaadják a tétet?köszi a segítséget előre is:)

Igen.

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki ingyenesen nézhető MLB-s streamet? Vagy olyan oldalt, ahonnan tölthetnék le meccseket? Most ismerkedem a sportággal, és szeretnék minél hamarabb megismerkedni legalább az alapokkal. Köszönöm szépen a válaszokat.  :cya:

Hi!
Melyik irodánál lehet kosárlabdában arra fogadni h egyik csapat under/over?

Köszi.


  Hello !   

Az Expektnél  van rá  lehetöség !   PL   Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers  Hazai csapat felett/alatt
                                                         
                                                         Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers Vendég csapat felett/alatt


Idézetet írta: Agent47 Dátum április 09, 2012, 16:29:49
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy tud-e valaki ingyenesen nézhető MLB-s streamet? Vagy olyan oldalt, ahonnan tölthetnék le meccseket? Most ismerkedem a sportággal, és szeretnék minél hamarabb megismerkedni legalább az alapokkal. Köszönöm szépen a válaszokat.  :cya:

http://www.lshunter.tv/baseball-live-streaming-video.html
Itt mindig fent vannak az aktuális streamek.
Sokszor streamtorrenten lehet nézni, ehhez le kell tölteni a programot.
Csúszás bőven van mindig, tehát élő fogadásra nem annyira alkalmas, és néha gyenge a minőség.

Az mlb tv-n minden nap van egy ingyenes meccs, amit nagyon jó minőségben lehet nézni.
Ma a Brewers-Cubs.

Köszi az előző infókat.Gondolom nem én vagyok az első(és nem is az utolsó)aki felhozza a témát,de nyilván hosszú távon ez fontos lehet.Működik e,ha egy irodánál 2 vagy akár több számlát akarok nyitni?Legyen itt szó akár bónuszforgatásról.Egyáltalán megkapom a bónuszt,vagy mindenképpen muszály egy barátnak számlát nyitnom?És ha igen,akkor mennyire számít az azonos IP cím?Nyilván ez a kérdés ugyanúgy felmerül esetleges korlátozásoknál,ha van egy jól bevált iroda(oddsok,kínálat,bónusz stb.)de korlátoznak,akkor milyen lehetőségeink vannak?nagyon köszönöm a választ :ok:

Köszönöm szépen a segítséget csacsi1899! ;D

Idézetet írta: Maestro90 Dátum április 10, 2012, 16:04:52
Köszi az előző infókat.Gondolom nem én vagyok az első(és nem is az utolsó)aki felhozza a témát,de nyilván hosszú távon ez fontos lehet.Működik e,ha egy irodánál 2 vagy akár több számlát akarok nyitni?Legyen itt szó akár bónuszforgatásról.Egyáltalán megkapom a bónuszt,vagy mindenképpen muszály egy barátnak számlát nyitnom?És ha igen,akkor mennyire számít az azonos IP cím?Nyilván ez a kérdés ugyanúgy felmerül esetleges korlátozásoknál,ha van egy jól bevált iroda(oddsok,kínálat,bónusz stb.)de korlátoznak,akkor milyen lehetőségeink vannak?nagyon köszönöm a választ :ok:
1 ember csak 1 számlát nyithat.
Azonos IP ről lehet új névvel számlát nyitni de ilyenkor nem jár bónusz újra.Ahhoz új IP kell ,de lehet új lakcím is.
Bónusz feltételekbe le van írva mindenhol de ez elég általános.
Korlátozás örökre szól, új számla kell új névre
Ellenörzik és bármikor rátehetik a kezüket a pénzedre zárolhatnak stb.

Sziasztok,

Még nagyon kezdő vagyok sportfogadás terén, folyamatosan azon gondolkodom, hogyan tudnék több helyes tippet "leadni", mert eddig totál veszteséges vagyok.

Szóval most azon gondolkodok, hogy egy focimeccs két kimenetelére fogok fogadni, úgy hogy bármelyik bejön, lengyen pár százalék profitom. (eddig 90%-ban azért vesztettem mert x lett az eredmény)

pl egy mai meccs:

Atl. Madrid - Real Madrid    1. (6.05) X.(3,45) 2. (1,52)          (Szrt.Zrt)

fogadok X-re, 2 -re
így 5,51% a  profitom ha bármelyik bejön(bet365-ön 11%körul lenne)

Jó persze, ha nyer a hazai akkor bukok mindent, fogalmam sincs hogy érdemes lenne-e így játszani, 1000 forint tétnél ez csak 55 forint profit.

Ui: Na jó, azon gondolkodtam mégse küldöm el ezt az üzenetet, mert közben rájöttem, hogy ez hatalmas bukó, ha akár egy meccs elmegy. 55 forintokkal elég nehéz az 1000est visszahozni.

Ennek ellenére ha valakinek van pozitív tapasztalata, kérem ossza meg velünk.