KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia Andriska!

Fogadj neten, ott van olyan lehetőség, hogy x2, tehát döntetlennél és Real győzelemnél is nyerő vagy. Ennek oddsa 1,13-1,16 irodától függően, s elég egy ezressel megtenned 13 % a nyereséged!

Idézetet írta: danko78 Dátum április 11, 2012, 15:14:56
Szia Andriska!

Fogadj neten, ott van olyan lehetőség, hogy x2, tehát döntetlennél és Real győzelemnél is nyerő vagy. Ennek oddsa 1,13-1,16 irodától függően, s elég egy ezressel megtenned 13 % a nyereséged!

Ó a fenébe, hogy én milyen, ***** vagyok. Fenn vagyok B365- ön, köszi a felvilágosítást, már emlékszem, valamiért kiesett ez a lehetőség, pedig nagyrészt Dupla esélyben játszom(H vagy V). Még jó hogy nem kezdtem bele ebbe.
Nem tudom miért gondoltam, hogy külön -külön nyerőbb.

Tisztelt Fórumtársak!
Már több honlapon találkoztam a Value Bet fogalommal.
Próbáltam kutakodni, hogy mi is ez, miért is lehet ez jó?
Egy magyar oldalon így definiálják:

Value Bet (Magyarul: érték fogadás)

Az érték fogadás egy olyan módszer a fogadásban, ami a fogadóirodák által hibásan megadott értékek (odds-ok) azonosításán alapszik. E módszer során a fogadó a saját valószínűségi számításait alkalmazza, és csak olyan eseményekre fogad, amelyeknél hibát talált a fogadóiroda részéről az odds-ok terén. Ha ODDS x BECSLÉS / 100> 1, akkor érték fogadásról van szó. Minél nagyobb az eredmény, annál jobb a fogadás.


Tudna nekem segíteni az értelmezésében, mert ez nekem nagyon homályos.  ::)

Idézetet írta: Maestro90 Dátum április 10, 2012, 16:04:52
Köszi az előző infókat.Gondolom nem én vagyok az első(és nem is az utolsó)aki felhozza a témát,de nyilván hosszú távon ez fontos lehet.Működik e,ha egy irodánál 2 vagy akár több számlát akarok nyitni?Legyen itt szó akár bónuszforgatásról.Egyáltalán megkapom a bónuszt,vagy mindenképpen muszály egy barátnak számlát nyitnom?És ha igen,akkor mennyire számít az azonos IP cím?Nyilván ez a kérdés ugyanúgy felmerül esetleges korlátozásoknál,ha van egy jól bevált iroda(oddsok,kínálat,bónusz stb.)de korlátoznak,akkor milyen lehetőségeink vannak?nagyon köszönöm a választ :ok:

Szia!Én új vagyok itt, de szerencsejátékokhoz már volt szerencsém sokszor, és bár már válaszoltak Neked, én mégis felhívnám a figyelmet esetleg annak aki hasonló dolgokon gondolkozik: Ilyennel ne játszatok!:D
Korábban én is meghívtam magamat az egyik oldalra mert éppen akkoriban busás bónuszt lehetett kapni barátokért, igaz hogy kaszinóra vonatkozott csak a bónusz összege , de tényleg nem kevésről beszélek. Igényeltem megkaptam, kipörgettem minden frankón ment, egész szép summát összemákoltam ruletten főleg(tudom hogy fogadás a téma de hasznos lehet az infó), viszont a kifizetésnél jött a hidegzuhany. Blokkolták a számlámat, mert kiderült a turpisság :DÖsszeegyeztették az adatokat, és hamar rájöttek hogy 1 személy, noha a befizetés/bónuszigénylés és a kifizetés között hosszú idő telt el zavartalanul. Szóval csak okosan, egyébként azóta se ruletteztem mert az aztán tényleg veszélyes :D

Erre az oldalra a napokban találtam rá, kiváló stratégiákat találtam, olvastam sikersztorikat, és tetszik hogy igényesen ki vannak dolgozva az ötletek, a hozzászólók is teljesen korrektek (legalábbis akiket olvastam). Szóval innen is üdv mindenkinek!

Biztosabb de minimális összegű nyereményekre vadászok újabban, kicsi odds-ok , biztosítás hogy az ellenre is fogadok stb... egyelőre piciben, "gyakorlok" effektíve, és ilyen jellegű taktikához kellene egy kis segítség, vagy tanács.

Idézetet írta: parczo Dátum április 11, 2012, 22:54:24
Tisztelt Fórumtársak!
Már több honlapon találkoztam a Value Bet fogalommal.
Próbáltam kutakodni, hogy mi is ez, miért is lehet ez jó?
Egy magyar oldalon így definiálják:

Value Bet (Magyarul: érték fogadás)

Az érték fogadás egy olyan módszer a fogadásban, ami a fogadóirodák által hibásan megadott értékek (odds-ok) azonosításán alapszik. E módszer során a fogadó a saját valószínűségi számításait alkalmazza, és csak olyan eseményekre fogad, amelyeknél hibát talált a fogadóiroda részéről az odds-ok terén. Ha ODDS x BECSLÉS / 100> 1, akkor érték fogadásról van szó. Minél nagyobb az eredmény, annál jobb a fogadás.


Tudna nekem segíteni az értelmezésében, mert ez nekem nagyon homályos.  ::)

Ez minden sportfogadás alapja, ha hosszútávon nyereséges akarsz lenni. A bukmékerek, irodák úgy határozzák meg a szorzókat, hogy a szorzókból lecsapnak maguknak egy kis szeletet, ami garantálja, hogy bármi is legyen egy esemény kimenetele, ők mindenképpen nyernek. Olyan ez, mintha kockáznál velük, betesztek mindketten 1-1 dollárt, ha 1-2-t dobsz, akkor te nyered a két dollárt, ha 3-4-5-6-ot, akkor a buki. Gondolom, hogy világos, hogy rossz üzletet kötsz, mert hosszútávon veszteséges leszel vele szemben.

Szerencsére a sportfogadás nem ennyire adekvát, a bukik gyakran követnek el hibát és magasabb szorzót adnak egy kimenetelre, mint amennyit az megér. Ez abból adódik, hogy nem rendelkeznek elég információval egy mérkőzésről, vagy a rendelkezésre álló információt helytelenül értékelik. A valós szorzó és a kínált szorzó közötti különbség adja azt az értéket (value-t), ami hosszútávon nyereségessé tesz a bukikkal szemben. Olyan ez mintha hébe-hóba találnál olyan bukit, aki a 3-4-5-6-ra fizeti a duplát a kockán.

A professzionális sportfogadók kiszagolják a hibás oddsot és elkezdik pakolni az eseményt. Erre reagálva a bukik egyre lejjebb és lejjebb viszik a szorzót, míg végül az beáll oda, ahol már nekik nyereséges. De az éber kollégák akkorra már megfogadták értéken. Az ilyen tippet hívjuk value betnek.

Value-t sokféleképpen lehet találni, van aki a statisztikák, forma, múltbeli eredmények alapján kiszámolja az általa helyesnek vélt szorzót és ha a bukik jobbat kínálnak ennél, akkor fogadnak, ha rosszabbat, akkor nem. Ez ha valaki helyes formulákat használ, kiszámítható és megbízható profitot hoz, hátránya, hogy a bukik eszköztára sokkal fejlettebb az oddsok megállapítására, így ha nem jól csinálod, akkor veszteséges lesz a történet. Nem mindegy, hogy pisztollyal mész egy kalasnyikov ellen, vagy egy tomahawkkal.

Egy másik verzió, hogy figyeled a híreket, a csapatösszeállításokat, B-csapattal áll-e ki egy együttes a ligakupameccsre, fáj-e Djokovics háta, stb, mert így az egyébként helyesen felállított szorzó nagyon csúnyán hibás lehet, ha valamilyen előre nem látott körülmény beüt. Előnye ennek, hogy nagyon nagy értéket lehet vele fogni, nagy hátránya viszont, hogy gyakran megvezetnek tévesen kiszivárogtatott információkkal, aminek sokan felülnek (magam is nemritkán). Nem ritkána bukik maguk dobnak be hülyeségeket, amit egy-két fórum felkap és mindenki pakolja a szart.

Röviden ennyi, remélem segítettem. Magam is value-vadászattal próbálkozom, kettő körüli oddsokat keresek, ahol a bekövetkezés valószínűségét 50%-nál magasabbnak tartom. Nézz be a naplómba, ha jó tippeket nem is feltétlenül találsz, a magyarázó szövegekből megértheted a gyakorlatban is, hogy miképpen keresem a valuet.

Köszi söprű a kimerítő választ!
Beleolvastam a naplódba, s kezdem érteni a "value" lényegét, fontosságát!
Figyelni fogom az írásaid...  ;)

Köszönöm még1x!

Szerintetek bunda volt a tegnapi Ute-Honvéd?

Talatam egy erdekesnek tuno  oldalt ,errol szeretnem kikerni a velemenyeteket , a link a kovetkezo...


(Módosítva, a reklámozás tilos!)

Már nem egy helyen fogadtam,de olyan létezik, hogy én teszek egy 3-as kötést,amiben szerepel egy élő fogadás,s azt törölték. Ezért az egész kombit törölték. Ilyen létezik?

Épp nézem a Bayern -Real meccset, fogadtam is ilyen arbitrázsra törekedve, amikor észrevettem hogy MAGYAR  audió kommentár van a Bet 365 ön :O. Mivel új vagyok ezen az oldalon, és ilyet még sehol sem láttam nagyon megörültem neki.
Ilyen milyen gyakran van?

Idézetet írta: Merovingi Dátum április 17, 2012, 21:31:46
Épp nézem a Bayern -Real meccset, fogadtam is ilyen arbitrázsra törekedve, amikor észrevettem hogy MAGYAR  audió kommentár van a Bet 365 ön :O. Mivel új vagyok ezen az oldalon, és ilyet még sehol sem láttam nagyon megörültem neki.
Ilyen milyen gyakran van?
A főoldalon lemész a lap aljára, ott megtudod nézni mit közvetítenek. Jó szórakozást :cya:

Miért van az, hogy 3:1 -es állásnál a "4.5 gól alatt" opcióra nagyobb az ods mint a "pontosan 4 gól" -ra? ???

....nem mintha bánnám csak érdekes..... ;D

meghúztam a "nagyobb ods"-ot és be is jött..... :beerchug: :great:

A bukméker úgy gondolja, hogy nem lesz 4-nél több.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 18, 2012, 07:43:58
A bukméker úgy gondolja, hogy nem lesz 4-nél több.

Bárhogy is gondolja, 3-1-es állásnál mindkét említett fogadási típus gyakorlatilag egy és ugyanaz (nem lesz több gól), szóval az lenne a normális, ha az oddsuk is egyforma lenne. Szinte minden irodánál vannak ilyen furcsaságok, ez szimplán az oddsmesterek hibája, amit nekünk, fogadóknak ki kell használni.

Idézetet írta: Stevan87 Dátum április 17, 2012, 11:14:49
Már nem egy helyen fogadtam,de olyan létezik, hogy én teszek egy 3-as kötést,amiben szerepel egy élő fogadás,s azt törölték. Ezért az egész kombit törölték. Ilyen létezik?

Ha törölték, akkor létezik. A kérdés inkább az, hogy szabályos-e az eljárás. Meg kell nézni a szabályzatukat. Nekem nem tűnik valami korrekt eljárásnak. Melyik irodánál történt?