KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum április 18, 2012, 08:26:38
Ha törölték, akkor létezik. A kérdés inkább az, hogy szabályos-e az eljárás. Meg kell nézni a szabályzatukat. Nekem nem tűnik valami korrekt eljárásnak. Melyik irodánál történt?

Szerintem kötekednek,de így nem tesznek szerintem túl jó hírnevet a teremnek...
Ezt azért is gondolom,mert első levélre,amit angolul-magyarul is megírtam,amiből érződött,hogy angol nem az erősségem :D Fél nap alatt válaszoltak egy sablon szöveget... Aztán konkrétan rákérdeztem,azóta eltelt 3 nap,s 1 nap után küldtek egy olyan, hogy már nem elérhető a magyar ügyfélszolgálat, de válaszolnak majd angolul,azóta sehol semmi válasz...
BetRedKings :noway: :noway:

Jól tudom hogy a Magyar Postánál lehet felvenni Western unionos pénzt? Csak mert bet-at-homeról így venném fel, vállalva a majdnem 20Eurós költséget is.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 20, 2012, 11:09:30
Jól tudom hogy a Magyar Postánál lehet felvenni Western unionos pénzt? Csak mert bet-at-homeról így venném fel, vállalva a majdnem 20Eurós költséget is.
Jol tudod,de nem csak a postán van ilyen lehetöség,hanem pl.Ibusz iroda és ahol kint van a sárga westwern unionos matrica! :cya:


Majs ird be ide légyszi,hogy mit kértek pontosan és,hogy sikerült-e igy a kifizetés? Köszi! :cya:


Idézetet írta: benson Dátum április 18, 2012, 08:23:40
Bárhogy is gondolja, 3-1-es állásnál mindkét említett fogadási típus gyakorlatilag egy és ugyanaz (nem lesz több gól), szóval az lenne a normális, ha az oddsuk is egyforma lenne. Szinte minden irodánál vannak ilyen furcsaságok, ez szimplán az oddsmesterek hibája, amit nekünk, fogadóknak ki kell használni.

Én a Bet365-nél figyeltem fel arra, hogy bizonyos esetekben pl a hazai (lehet az vendég is) győzelemre más az odds, mintha -0,5-ről játszanánk ugyancsak a hazaiakat (vendégeket). Érdemes átnézni előtte az AH-ba, hogy ott mi a helyzet, mert ha a sima győzelmet 1,6-1,7 körül adják (esetleg még felette picit), az AH -0,5-ről magasabb lehet fél- vagy akár egytizeddel is. Kisebb oddsokon nem szoktam fogadni, gondolom ott is előfordul hasonló.

Megnéztem a sportfogadási összegzésem, az utóbbi 1 hétről...és valami döbbenetes. Valamit nyilván kegyetlenül rosszul csinálok mert (5 és fél nap nem is 1 hét) alatt gyakorlatilag összesen több mint 30 ezer Ft értékben fogadtam, és ugyanott vagyok mint amikor kezdtem...ezzel brutális volt szembesülni, nem gondoltam hogy összeadva ilyen sok... egész pontosan 10 Ft haszon XD
A fogadások száma ugyan sok, mert kis összegekben csináltam szinte mindig(ilyen 50 - 500 között), de akkor is.
Ez normális arány szerintetek?Mármint bizonyára nem, de hasonló helyzetben voltatok már? Ehh ez így nagyon nem lesz jó... :-\

Idézetet írta: Merovingi Dátum április 20, 2012, 17:54:16
Megnéztem a sportfogadási összegzésem, az utóbbi 1 hétről...és valami döbbenetes. Valamit nyilván kegyetlenül rosszul csinálok mert (5 és fél nap nem is 1 hét) alatt gyakorlatilag összesen több mint 30 ezer Ft értékben fogadtam, és ugyanott vagyok mint amikor kezdtem...ezzel brutális volt szembesülni, nem gondoltam hogy összeadva ilyen sok... egész pontosan 10 Ft haszon XD
A fogadások száma ugyan sok, mert kis összegekben csináltam szinte mindig(ilyen 50 - 500 között), de akkor is.
Ez normális arány szerintetek?Mármint bizonyára nem, de hasonló helyzetben voltatok már? Ehh ez így nagyon nem lesz jó... :-\

Szerintem nincs vele semmi baj. Egyszerűen nem lehet minden héten, sőt minden hónapban nyerni. Ez az 5 napos időintervallum meg amúgy is olyan kicsi, hogy semmit sem jelent. Hidd el, sokan örülnének ennek a 10 forintos nyereségnek, köztük én is. ;D ;D

Idézetet írta: Merovingi Dátum április 20, 2012, 17:54:16
Megnéztem a sportfogadási összegzésem, az utóbbi 1 hétről...és valami döbbenetes. Valamit nyilván kegyetlenül rosszul csinálok mert (5 és fél nap nem is 1 hét) alatt gyakorlatilag összesen több mint 30 ezer Ft értékben fogadtam, és ugyanott vagyok mint amikor kezdtem...ezzel brutális volt szembesülni, nem gondoltam hogy összeadva ilyen sok... egész pontosan 10 Ft haszon XD
A fogadások száma ugyan sok, mert kis összegekben csináltam szinte mindig(ilyen 50 - 500 között), de akkor is.
Ez normális arány szerintetek?Mármint bizonyára nem, de hasonló helyzetben voltatok már? Ehh ez így nagyon nem lesz jó... :-\

Figyi ha jól tudom nem rég kezdted. Ha úgy veszed megforgattál 30 ezrest nullszaldósan! Az kezdetnek nagyon jó (szerintem)
Ahogy előttem is mondták, sokan cserélnének veled. A lényeg, hogy higgadtan így tovább és a hibákat elemezve próbáld finomítani a
módszeredet! :great:

...hogy lehet Milan-nak privit küldeni? Próbáltam ma és elvben (úgy tűnt) el is ment de az elküldött üzeneteim között nincs..... :crazy:

Az elküldött üzeneteknél csak akkor jelenik meg, ha kipipálod az üzenet mentése az elküldöttek közét.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 21, 2012, 00:00:34
Az elküldött üzeneteknél csak akkor jelenik meg, ha kipipálod az üzenet mentése az elküldöttek közét.

Köszönöm a gyors választ! :cya:

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum április 20, 2012, 18:22:24
Szerintem nincs vele semmi baj. Egyszerűen nem lehet minden héten, sőt minden hónapban nyerni. Ez az 5 napos időintervallum meg amúgy is olyan kicsi, hogy semmit sem jelent. Hidd el, sokan örülnének ennek a 10 forintos nyereségnek, köztük én is. ;D ;D

Idézetet írta: Mefisto Dátum április 20, 2012, 23:47:08
Figyi ha jól tudom nem rég kezdted. Ha úgy veszed megforgattál 30 ezrest nullszaldósan! Az kezdetnek nagyon jó (szerintem)
Ahogy előttem is mondták, sokan cserélnének veled. A lényeg, hogy higgadtan így tovább és a hibákat elemezve próbáld finomítani a
módszeredet! :great:

Rendben megnyugodtam köszi :D Mefisto egyébként a bet365 ön most kezdtem az igaz (hála többek közt neked is :D), de voltak már próbálkozásaim bwin-en, de ott elszállt az agyam és 3-4 szer buktam all in-t ilyen 1.03 as oddsokon...de erről szerencsére leszoktam meg sosem szokott nagy összeg lenni fent. Olvastam itt fórumon is hogy ebbe a hibába bizony sokan beleesünk...legdurvább egy tenisz meccsen volt, döntő szett 5-2 re vezet az egyik, adogat a meccsért, és innen kapott ki:kínomban már nevettem.



Merovingi: Nálam az efféle 1.0x szorzós meccsek egyáltalán nem játszanak és szerintem nem is jók másra max. bónuszkiforgatásra.
A teniszes példádra, ilyen szinte mindenkivel előfordult már ez benne van ebben a dologban. Pont az ilyenek miatt (meg egyébként sem)
nem szabad soha a teljes bankunkal játszani!