KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Merovingi Dátum április 24, 2012, 13:04:03
Köszönöm!
Igen a nagy tétes limitről tudok, bár ahogy emlékszem a szabályzatra, azok ilyen fél millás nagyságrendeknél lépnek életbe nem?Nyilván iroda válogatja, de e-körül lehet, és talán a bundákat akarják ezzel visszaszorítani, de már nem emlékszem nagyon :S

A limitekről nem tudok nyilatkozni, engem nem kerülget ez a veszély.

Windows XPn hogyan férek hozzá a system32 mappához? system mappám van, de a keresett fájlt nem találom ott. A Spool Subsystem állandóan leáll, ezért nem tudok nyomtatni, és elérési pontként a system32öt jelöli meg...

Hát én Win7wt használok..de kapcsold be a rejtett mappák mutatását! ott lesz !.....

Idézetet írta: Szotyori Dátum április 24, 2012, 15:24:49
Hát én Win7wt használok..de kapcsold be a rejtett mappák mutatását! ott lesz !.....

Köszönöm. Hol tudom azt bekapcsolni?



Azt szeretném kérdezni, hogy hol tudnám átállítani az időt, ami a főoldalon szerepel pl a legutóbbi hozzászólásoknál? Egy óra eltolódásban vagyok, érdekesség, hogy itt a fórumon rendben van.




Sziasztok!Egy oylan kérdésem lenne,hogy melyek azok a fogadóirodák,ahol lehet hosszútávu eseményekre kombinált fogadást tenni?Miami Heat-Loki-Bayern Bl győzelme-Siena kosár-Barca kosár bajnoki cím.Ezeket szeretném egy kombiba megjátszani!Előre is köszi:)

Hello új vagyok itt.Mi a vélemény a szlovák tipsport irodáról?az új magyar tippmix is hasonló lesz vajon?

syasztok azt szeretném tudni h van e vmeik fogadóirodánál ingyen pörgetés esetleg vhol adnak ingyen pénzt?

Idézetet írta: flopapa78 Dátum április 26, 2012, 21:41:05
Hello új vagyok itt.Mi a vélemény a szlovák tipsport irodáról?az új magyar tippmix is hasonló lesz vajon?
Szevasz, ez miért fontos? Van internet, nem kell az új magyar tippmixen játszani, úgyse tudják versenyképesre megcsinálni.

Üdv mindenkinek,

Amikor elkezdtem Bet365-ön játszani, jól benéztem a dolgokat mivel MasterCard- al fizettem be amire ugye nem lehet kifizetést kérni.

Úgyhogy most regisztráltam Moneybookers- re, viszont egy valami nem tiszta nekem.
Olvastam, hogy banki átutalással a pénzfeltöltés ingyenes, nade állj.... A bankom minden átutalásra költséget számol fel, szóval akkor hogy van ez? ???
Mert így költségileg "ugyan ott" vagyok mintha kártyával töltenék fel, inkább fizetem az 1,9%-os kezelési költséget+bankba se kell rohangálni.

Valaki kérem segítsen, jól gondolom, hogy az ingyenes banki utalás csak a MBookers részéről
ingyenes?
Lehet, hogy marhaság amit kérdezek, de szeretnék biztosra menni.  :D

Idézetet írta: andriska24 Dátum április 27, 2012, 03:59:21
Üdv mindenkinek,

Amikor elkezdtem Bet365-ön játszani, jól benéztem a dolgokat mivel MasterCard- al fizettem be amire ugye nem lehet kifizetést kérni.

Úgyhogy most regisztráltam Moneybookers- re, viszont egy valami nem tiszta nekem.
Olvastam, hogy banki átutalással a pénzfeltöltés ingyenes, nade állj.... A bankom minden átutalásra költséget számol fel, szóval akkor hogy van ez? ???
Mert így költségileg "ugyan ott" vagyok mintha kártyával töltenék fel, inkább fizetem az 1,9%-os kezelési költséget+bankba se kell rohangálni.

Valaki kérem segítsen, jól gondolom, hogy az ingyenes banki utalás csak a MBookers részéről
ingyenes?
Lehet, hogy marhaság amit kérdezek, de szeretnék biztosra menni.  :D

Igen, jól látod. Csak a Moneybookers részéről ingyenes. De! Kérj netbankot, és akkor az azon keresztüli átutalások jóval olcsóbbak lesznek (esetleg akár ingyenesek is), mint a papíralapú átutalások, vagy a kártyás feltöltés 1,9%-os díja. Ráadásul bankba sem kell rohangálnod.