KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszi, benson. Most már minden világos.

Idézetet írta: andriska24 Dátum április 27, 2012, 03:59:21
Üdv mindenkinek,

Amikor elkezdtem Bet365-ön játszani, jól benéztem a dolgokat mivel MasterCard- al fizettem be amire ugye nem lehet kifizetést kérni.

Úgyhogy most regisztráltam Moneybookers- re, viszont egy valami nem tiszta nekem.
Olvastam, hogy banki átutalással a pénzfeltöltés ingyenes, nade állj.... A bankom minden átutalásra költséget számol fel, szóval akkor hogy van ez? ???
Mert így költségileg "ugyan ott" vagyok mintha kártyával töltenék fel, inkább fizetem az 1,9%-os kezelési költséget+bankba se kell rohangálni.

Valaki kérem segítsen, jól gondolom, hogy az ingyenes banki utalás csak a MBookers részéről
ingyenes?
Lehet, hogy marhaság amit kérdezek, de szeretnék biztosra menni.  :D
Mastercradra nem lehet, de a Mastercardhoz tartozó bankszámlára lehet kifizetést kérni. Milyen bank?

Idézetet írta: rensenbrink Dátum április 27, 2012, 15:55:30
Mastercradra nem lehet, de a Mastercardhoz tartozó bankszámlára lehet kifizetést kérni. Milyen bank?

Otp, igazából Mbookerset se használnám sűrűn, csak hogy legyen legalább egy befizetésem Bet365-re MB-ről, hogy aztán valamikor oda ki tugyjam utalni- majd MB-ről bankszámlámra.

Igaz, hogy Bet365-ön is kérhetnék kifizetést átutalással, viszont azt olvastam több helyen, hogy a minimum összeg 30000 Huf amit ki kell utalni. De nekem ennyi soha se fog összejönni. Ezért szeretném most lerendezni MB-t, hogy később már ne legyen problémám, ha esetleg gyorsan ki kell vennem pénzt.

VM, Milan mostanában többször elszáll vagy elérhetetlen az oldal. Van, hogy 1 órára is. Nem tudom, hogy másnál is hasonló a helyzet. A Cloud szinkronizáció miatt van, vagy csak szerver  frissítés?!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum április 27, 2012, 18:49:42
VM, Milan mostanában többször elszáll vagy elérhetetlen az oldal. Van, hogy 1 órára is. Nem tudom, hogy másnál is hasonló a helyzet. A Cloud szinkronizáció miatt van, vagy csak szerver  frissítés?!

Én új vagyok itt, de már én is tapasztaltam 2 szer hogy összecsuklik az oldal. :S

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a bet365 miért érvényteleníti azt a teniszt fogadást, ahol a játékos feladta? A mai Verdasco - Nishikori mérkőzésre fogadtam, hogy Verdasco nyer. Nishikori feladta, így gondolom értelem szerűen Verdasco nyert, tehát én is nyertem, de itt érvénytelenítették. Ez így elég gáz, s még ezt nevezik a legjobb irodának?!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum április 27, 2012, 18:49:42
VM, Milan mostanában többször elszáll vagy elérhetetlen az oldal. Van, hogy 1 órára is. Nem tudom, hogy másnál is hasonló a helyzet. A Cloud szinkronizáció miatt van, vagy csak szerver  frissítés?!
Leállt a httpd.

Idézetet írta: Steve Dátum április 27, 2012, 20:53:21
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a bet365 miért érvényteleníti azt a teniszt fogadást, ahol a játékos feladta? A mai Verdasco - Nishikori mérkőzésre fogadtam, hogy Verdasco nyer. Nishikori feladta, így gondolom értelem szerűen Verdasco nyert, tehát én is nyertem, de itt érvénytelenítették. Ez így elég gáz, s még ezt nevezik a legjobb irodának?!


Ne is mondd...nincs 2 hete hogy bet365 ös vagyok, de már belenyúltam 3 ilyen teniszmeccsbe. Mindegyik esetben valamelyik feladta, és visszajött a pénz, hát én se örültem.

Ezt leszámítva egyébként csak pozitív élmény ért rajta egyelőre.

Bet365-nél ez a szabály a feladott tenisz meccsekre.

Ez csak azért jó, mert ha 6-0, 5-0nál feladja a vesztes a mérkőzést, akkor a jó kis haszonból nem lesz semmi. Fain. Köszi a válaszokat.

Idézetet írta: Steve Dátum április 27, 2012, 22:59:21
Ez csak azért jó, mert ha 6-0, 5-0nál feladja a vesztes a mérkőzést, akkor a jó kis haszonból nem lesz semmi. Fain. Köszi a válaszokat.

Nem kötelező a Bet365nél játszani. Válassz olyan irodát, ahol feladás esetén is kiértékelik a tippet.

Ha Nishikorira tettél volna, és sérülés miatt kikap, te meg vissza kapod a pénzt, akkor más lenne a véleményed...

Hát igen, kinek a pap, kinek a papné. Igaza van csacsinak, ha az ellenfélre tettél volna, akkor nem érintett volna ennyire negatívan, hogy visszakapod a tétet.

Na igen feladta mert leserult, de ha vesztesre al es azert adja fel, akkor sem fizetik ki. Csak ebbe az a szomoru hogy igy barmire tettem volna akkor sem nyertem volna.

Idézetet írta: Steve Dátum április 27, 2012, 22:59:21
Ez csak azért jó, mert ha 6-0, 5-0nál feladja a vesztes a mérkőzést, akkor a jó kis haszonból nem lesz semmi. Fain. Köszi a válaszokat.
http://www.tennisform.com/default.asp?action=RULES&tournament=none

Idézetet írta: Steve Dátum április 28, 2012, 00:11:02
Na igen feladta mert leserult, de ha vesztesre al es azert adja fel, akkor sem fizetik ki. Csak ebbe az a szomoru hogy igy barmire tettem volna akkor sem nyertem volna.
Focimeccset se fizetik, ha félbeszakad. Szerintem ez a korrekt megoldás. De ha neked ez nem kedvező, kell olyan irodát keresni, ahol fizetnek feladáskor is. Az első fordított esetnél majd lehet sírdogálni ;D ;D