KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nem tud valaki olyan bankot:
- ahol tudnék úgy bankszámlát nyitni, hogy nincs alapdíja,
- akkor sem, ha a fizetésemet nem oda utaltatom,
- és mondjuk egy 1 éves lekötésre adnak ilyen 8% körüli kamatot?

Mai naptól kezdve csináltam egy excel táblázatot év végéig, minden nap úgy hogy a számlámon 10000 van, minden nap a számlámon lévő összeg 10%-ával játszom, négy meccsre szétosztva, az oddsok:1,5, Azt nézem ha minden nap a meccsek fele összejönne akkor év végére 3,3 millám lenne, 1,3-as oddsokkal 330ezrem. Jól számoltam vagy ez hülyeség?

Idézetet írta: cocaine0927 Dátum május 11, 2012, 11:44:17
Mai naptól kezdve csináltam egy excel táblázatot év végéig, minden nap úgy hogy a számlámon 10000 van, minden nap a számlámon lévő összeg 10%-ával játszom, négy meccsre szétosztva, az oddsok:1,5, Azt nézem ha minden nap a meccsek fele összejönne akkor év végére 3,3 millám lenne, 1,3-as oddsokkal 330ezrem. Jól számoltam vagy ez hülyeség?

Már ott elhasal a dolog, h ha 4 meccsből 2 elmegy 1,5es oddson, fix összegekkel megjátszva (egy egységgel), akkor az veszteséget generál (egy egységet).

Idézetet írta: jaaas Dátum május 11, 2012, 11:58:44
Már ott elhasal a dolog, h ha 4 meccsből 2 elmegy 1,5es oddson, fix összegekkel megjátszva (egy egységgel), akkor az veszteséget generál (egy egységet).

akkor a hiba a táblázatomban van :)

Idézetet írta: cocaine0927 Dátum május 11, 2012, 12:04:13
akkor a hiba a táblázatomban van :)

Nem lehet az, h profitnak vetted benne az alaptétet is? Tehát ugye 10k-s bankról számolsz, ennek a 10%a 1k. Ezt leosztod négy meccsre, akkor 250 HUF lesz az alaptéted.
1. mérkőzés: nyert @1,5 = 250 HUF*1,5 =375 HUF
2. mérkőzés: nyert @1,5 = 250 HUF*1,5 = 375 HUF
3. mérkőzés: vesztett = -250 HUF
4. mérkőzés: vesztett = -250 HUF

Ha a táblazatban nem vetted ki azt, h alaptétet ne számoljon, akkor ebben az esetben 250 HUF profitod van (375*2 - 500), ami ugye 1 egységnyi. De gyakorlatilag a profit csak 2*(375-250), azaz 250 HUF, és ebből kell elvenni az 500at. Így viszont már azt mutatja, h egy egységet vesztettél.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 11, 2012, 12:11:21
Nem lehet az, h profitnak vetted benne az alaptétet is? Tehát ugye 10k-s bankról számolsz, ennek a 10%a 1k. Ezt leosztod négy meccsre, akkor 250 HUF lesz az alaptéted.
1. mérkőzés: nyert @1,5 = 250 HUF*1,5 =375 HUF
2. mérkőzés: nyert @1,5 = 250 HUF*1,5 = 375 HUF
3. mérkőzés: vesztett = -250 HUF
4. mérkőzés: vesztett = -250 HUF

Ha a táblazatban nem vetted ki azt, h alaptétet ne számoljon, akkor ebben az esetben 250 HUF profitod van (375*2 - 500), ami ugye 1 egységnyi. De gyakorlatilag a profit csak 2*(375-250), azaz 250 HUF, és ebből kell elvenni az 500at. Így viszont már azt mutatja, h egy egységet vesztettél.

de igen ez a hiba  ;D, pedig olyan szépnek tűnt


Sziasztok!
Beleptem elöbb bwinre,hogy elöben fogadjak,a köv hibaüzenet fogadott az elöfogadasos resznel:"missing plugin"
Reggel meg ment. Crome-mal probaltam. Tudna vki segiteni,hogy megszünjön a problemam?

Idézetet írta: demi Dátum május 11, 2012, 16:09:32
Sziasztok!
Beleptem elöbb bwinre,hogy elöben fogadjak,a köv hibaüzenet fogadott az elöfogadasos resznel:"missing plugin"
Reggel meg ment. Crome-mal probaltam. Tudna vki segiteni,hogy megszünjön a problemam?

Nem írja ki a Chrome, h melyik plugin? Nálam automatikusan telepíti ilyenkor. Esetleg másik böngészőről próbáltad?

Nem ir ki semmit.
Az IEben megy.(ver 9.0.8)
A chromehoz vagyok szokva,biztonsagosabbnak es jobbnak tartom az ienel. Töltsek le masikat?

Én ilyenkor újratelepítem a böngészőt. Lehet, h ez Nálad is megoldja a problémát.

Letöltöttem,elkezdtem installalni de az elejen elakadt. Azutan,hogy megmutatja a felhasznalasi felteteleket. Mindez hibaüzenet nelkül. Többször probaltam,mindig ugyanaz,de azota megy! :)  :great:

Sziasztok!

Egy-két hete találtam erre az oldalra, azóta óránként olvasom. :)

Kedvet kaptam a sportfogadáshoz, korábban évekig pókereztem. Az ázsiai hendikeppel vagyok egy kicsit bajban. Azt hittem már értem, amikor a bet 365-ön élő fogadásnál ezt vettem észre.



Az esélyes csapat vezet a 76. percben.

Én úgy értelmezem ( de biztos rosszul), hogy ha így marad a meccs, akkor a -0,5-ös fogadásom nyer, a -1-es fogadásomra tett tétem visszakapom. Miért adnak rá 4,8-as odsot?

A felvilágosítást előre köszönöm!

Ja, és még annyit, hogy az volt a neve a fogadás típusnak, hogy alternatív ázsiai hendikep.

Idézetet írta: misiapa Dátum május 11, 2012, 20:30:11
Sziasztok!

Egy-két hete találtam erre az oldalra, azóta óránként olvasom. :)

Kedvet kaptam a sportfogadáshoz, korábban évekig pókereztem. Az ázsiai hendikeppel vagyok egy kicsit bajban. Azt hittem már értem, amikor a bet 365-ön élő fogadásnál ezt vettem észre.



Az esélyes csapat vezet a 76. percben.

Én úgy értelmezem ( de biztos rosszul), hogy ha így marad a meccs, akkor a -0,5-ös fogadásom nyer, a -1-es fogadásomra tett tétem visszakapom. Miért adnak rá 4,8-as odsot?

A felvilágosítást előre köszönöm!

Ja, és még annyit, hogy az volt a neve a fogadás típusnak, hogy alternatív ázsiai hendikep.

Mert ez a meccs hátralévő részére szóló fogadás. Azaz ez olyan, mintha a 76. percben még mindig 0-0 lenne.