KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: oldsmuggler Dátum május 19, 2012, 13:03:01
Teníszben sok iroda visszaadja a tétet ha feladja az a játékos amelyikre fogadtam. Eddig stimm, de mi az ábra ha a másikra tettem pénzt? Akkor nyerek vagy szintén csak a tétet kapom vissza?

Ilyenkor voltaképp törlik a piacot, szóval ha visszaadják a pénzt, akkor azt mindkét oldalra teszik meg, senki sem nyer pénzt de nem is veszít.

Sziasztok!
Találkoztam egy furcsasággal:



Ez egy teniszmeccsen a 2. szettben járunk, és ha a 3. szett győztesére teszek valamint a mérkőzés győztesére is akkor mindenképp arbitrázst kapok eszerint, mert mindenképp az nyer aki nyeri a 3 szett. Mi ebben a csapda?

Csapda nincs benne, de az benne van, hogy Sandgren megnyeri a második szettet, és a meccset.
Így bukod a Harrisonra tett tétet, és nem nyersz semmit a 3. szettes fogadásoddal, mert olyan nem is lesz.

Idézetet írta: Merovingi Dátum május 19, 2012, 18:07:20
Sziasztok!
Találkoztam egy furcsasággal:

Ez egy teniszmeccsen a 2. szettben járunk, és ha a 3. szett győztesére teszek valamint a mérkőzés győztesére is akkor mindenképp arbitrázst kapok eszerint, mert mindenképp az nyer aki nyeri a 3 szett. Mi ebben a csapda?

Mert azt nem számoltad bele, hogy a favorit, Sandgren nyerhet 2-0ra is. Ebben az esetben ugye nincs szükség 3. szettre (tét vissza), és a Harrison-ra tett pénzed úszik. ;)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 19, 2012, 18:18:39
Csapda nincs benne, de az benne van, hogy Sandgren megnyeri a második szettet, és a meccset.
Így bukod a Harrisonra tett tétet, és nem nyersz semmit a 3. szettes fogadásoddal, mert olyan nem is lesz.

:D Megelőztél ;)


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 19, 2012, 18:18:39
Csapda nincs benne, de az benne van, hogy Sandgren megnyeri a második szettet, és a meccset.
Így bukod a Harrisonra tett tétet, és nem nyersz semmit a 3. szettes fogadásoddal, mert olyan nem is lesz.


Igazad van ezt nagyon elnéztem :D Épp mielőtt már tenni akartam akkor esett le...tudod az a feeling volt hogy júj de jó  találtam egy hatalmas buki hibát és jóhogy kihasználom habzó szájjal... :D meg lehet a napsütésben elfogyasztott sör se serkentette a kombinációs képességeimet :D Ez nagy butaság volt szégyenlem is  :o :-\

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 19, 2012, 18:23:16
:beerchug:
Akkor erre sör helyett iszok egy jéger mestert... :)

Ne helyette, hanem mellé ;)

A hosszabbítás esetleges sárgái beleszámítanak tippmix esetén? Nyilván a Bl döntőre gondolok; alapból nemet mondanék, de ott van zárójelben, hogy --> (hossz.)

Idézetet írta: Latzka Dátum május 19, 2012, 22:44:18
A hosszabbítás esetleges sárgái beleszámítanak tippmix esetén? Nyilván a Bl döntőre gondolok; alapból nemet mondanék, de ott van zárójelben, hogy --> (hossz.)

Tuti beleszámít!


Nem tudom ilyet lehete,vagy jó helyre írom-e,de mostmár ide irtam.


Kérnék tőletek egy kis segítséget,csak pár perc az egész!

Kellene itt regisztrálni (a jobb felső sarokba,Felhasználó létrehozásával megteheted): uh.ro

Ha megvagy a regisztrálással,akkor utánna itt kellene egy " ZÖLD LIKE"-ot nyomj a Pikaa hozzászóláshoz!

http://uh.ro/szines/erdekessegek/9779-nyeremenyjatek-ipod-nano-a-profilodert?comment_id=13164


Aki nyomott egy LIKE-ot,annak nagyon szépen köszönöm!!!  :)

Elsősorban Bet365 ösöket kérdeznék,de minden más iroda is jó ahol van esetleg tőzsdére fogadási lehetőség.
Az érdekelne hogy ennek milyen költségei vannak? Mert ha valaki a tőzsdén kereskedik, van egy bizonyos százalék amit levonnak, vagy pedig egyéb díja,  de ez gyakorlatilag ingyenes?A leírás hozzá sajnos elég szegényes, nem lettem sokkal okosabb tőle amit a gyikban találtam.
Bármilyen ötlet vagy tipp/segítség jól jönne! Előre is köszi!

Idézetet írta: Merovingi Dátum május 22, 2012, 14:21:25
Elsősorban Bet365 ösöket kérdeznék,de minden más iroda is jó ahol van esetleg tőzsdére fogadási lehetőség.
Az érdekelne hogy ennek milyen költségei vannak? Mert ha valaki a tőzsdén kereskedik, van egy bizonyos százalék amit levonnak, vagy pedig egyéb díja,  de ez gyakorlatilag ingyenes?A leírás hozzá sajnos elég szegényes, nem lettem sokkal okosabb tőle amit a gyikban találtam.
Bármilyen ötlet vagy tipp/segítség jól jönne! Előre is köszi!

Ez csak egy egyszerű játék, nem valós tőzsde. Ennél fogva nincsenek külön díjak, a szorzókat 100%osan megkapod.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 22, 2012, 14:55:14
Ez csak egy egyszerű játék, nem valós tőzsde. Ennél fogva nincsenek külön díjak, a szorzókat 100%osan megkapod.

Semmi köze akkor a valóshoz? Azért gondoltam hogy van, mert itt is zárva van 7 végén, meg időzónáktól függően nem egész nap elérhető... szal biztos nem véletlen ez.