KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 Mert be akkarják bizonyitani hogy tudják a tuti tipeket, a holland mecs után én már nem szeteretnék bizonyitani. :(


Egy 4-5 perces normál (nem HD) felbontású youtube video megnézése kb. mennyi adatforgalmat generál?






Idézetet írta: tabar Dátum június 14, 2012, 16:56:48
Sport1-en szokott lenni.

Köszönöm! Viszont ha jól tudom, idén a Digi feszül rá erre >:(

Meg tudja valaki mondani, hogy mit fizettek (volna) Pacman győzelmére Bradley ellen?


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 15, 2012, 12:42:18
1.10-1.15 között mozgott.

Köszönöm! Vmi nagyon bűzlik már ebben a sportágban ;D

Nem is olyan rég, egy meccset élőben követtem bet365-ön, 11. menet végén 1.001 es szorzó volt a srác győzelmére, a másik tagra már nem is kínáltak szorzót, viszont szépen kihozták 67 es szorzón döntetlenre.
Sajnos a nevekre nem emlékszem.  :D

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 15, 2012, 12:49:38
Nem is olyan rég, egy meccset élőben követtem bet365-ön, 11. menet végén 1.001 es szorzó volt a srác győzelmére, a másik tagra már nem is kínáltak szorzót, viszont szépen kihozták 67 es szorzón döntetlenre.
Sajnos a nevekre nem emlékszem.  :D

Most vagy kiegyensúlyozott a mezőny, vagy elképzelésem sincs, miért ez az eredmény született :D

Számítástechnikai(szerű) kérdés

Szóval munkahelyen, hogy működik/működhet a rendszergazdai figyelés a dolgozók netezését tekintve? Pár közösségi oldal blokkolva van, ez nem is lenne nagy dolog, de most olyat hallottam, hogy kiderült, hogy az egyik szobából poreszt néztek :) Én meg azért fogadok onnan, az org-ra feljövök stb. Viszont ott mindig privát böngészéssel tolom, azaz nem jegyzi meg a gép az előzményeket. Ezzel védem magam a rendszergazda ellen vagy ez kevés ahhoz? :D