KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Http downloader-rel igyekszem letölteni egy honlapot. Viszont a honlap eléréséhez szükségem van felhasználóira és jelszóra. Ha beírom ezeket a böngészőben, majd rámegyek az Asztalon a programra, és benyomom a letöltést, akkor vajon sikerülni fog a honlap teljes letöltése?

Valaki, aki nyert már innen bet365 számlafeltöltést, nézze meg nekem a bónuszok meddig érvényesek?? meddig kell "beváltani"?

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 02, 2012, 14:17:58
Valaki, aki nyert már innen bet365 számlafeltöltést, nézze meg nekem a bónuszok meddig érvényesek?? meddig kell "beváltani"?

Megmondják azt neked a chat-en.

Van-e olyan tenisszel foglalkozó oldal ahol az eredményeknél azt is látom h a játékos megnyerte v elveszítette a saját adogatását?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 02, 2012, 15:45:50
Van-e olyan tenisszel foglalkozó oldal ahol az eredményeknél azt is látom h a játékos megnyerte v elveszítette a saját adogatását?

Az eredmenyek.com ezt is bevette a repertoárba. Kattints a meccsre, majd az összegzés fülre.  ;)

Sziasztok! Az EB guru játékban sikerült megnyerni a betfair nagy ajándék csomagját + egy kis aprót. A nagy ajándék csomagban lévő ruhákhoz a méretem kell? Vagy az iroda nem kéri?

Idézetet írta: szumos Dátum július 02, 2012, 15:59:28
Az eredmenyek.com ezt is bevette a repertoárba. Kattints a meccsre, majd az összegzés fülre.  ;)

Valóban, ez még eddik fel se tünt.

Köszönöm

Hello
Lenne egy olyan kérdésem ha egy ismerősnek küldök meghívót, hogy regisztráljon a valamelyik sportfogadó irodába általam pl. bwin, betclic stb..
Az idáig tiszta sor, hogy mindketten kapunk valamicske bónuszt de az ismerősöm megkapja az első befizetőnek járó bónuszt, vagy nem?
Hogy jár jobban ha saját magától regisztrál és megkapja a first bónuszt? Vagy ha általam regisztrál és mindketten jól járunk?
Az irodák ezt hogy kezelik, vagy minden iroda másként?
Köszi
Tamás

Én ha jól emlékszem sportingbetre és bet365-re is hívtam meg embert, és náluk külön kezelik, ergó mindkét bónuszt megkaphatja.

betclicen is külön.. én megkaptam a 11k-s visszatérítést és 1500 barát bónuszt is

Úgy általában MB(Skrill)-ről --> Raffi számlára mennyi idő alatt történik meg az átutalás? Vélemények?  :)

Na,hát hamar választ kaptam a MB-től,kiutalás után 2 órára már a számlámon is volt a pénz.  :)

Mit jelent baseball fogadásoknál az underdog?

Idézetet írta: tgergely1979 Dátum július 13, 2012, 20:34:37
Mit jelent baseball fogadásoknál az underdog?

Tudtommal: "underdog" azt jelenti hogy valaki esélytelennek számít egy "versenyben", kb. a "favorit" ellentéte. Ezt nem egy baseball szakszó.

A Ladbrokes-nél szeretném felhasználni a 10euro ingyen fogadási bónuszt.
Viszont az esemény kiválasztását követően amikor a Fogadás most gombra kattintok a következő üzenet jelenik meg: "Az Ingyentét zsetonja csak akkor használható fel amikor a tét elhelyezésénél a tét kisebb vagy megegyezik a zseton értékével"
A csatolt képen is létható, hogy 10euro áll rendelkezésemre, én viszont csupán 5 eurot szerettem volna felhasználni...
Valaki tudna segíteni a megoldásban?