KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tegnap óta felugrik a chat a jobb felső sarokban és nagyon zavaró. Hogyan lehet letiltani? Hiába ikszelem ki, minden egyes új hozzászólásnál feljön.

THX

Idézetet írta: misiapa Dátum július 18, 2012, 15:40:09
Tegnap óta felugrik a chat a jobb felső sarokban és nagyon zavaró. Hogyan lehet letiltani? Hiába ikszelem ki, minden egyes új hozzászólásnál feljön.

THX

Alatta van egy Pop-up kikapcs. felirat. na arra kell ráklikkelni!

Idézetet írta: misiapa Dátum július 18, 2012, 15:40:09
Tegnap óta felugrik a chat a jobb felső sarokban és nagyon zavaró. Hogyan lehet letiltani? Hiába ikszelem ki, minden egyes új hozzászólásnál feljön.

THX

Erre gondolsz?  :)


Érdeklődni szeretnék, hogy ha van egy Skrill számlám és nyitni szeretnék egyet a barátnőmnek is, akkor lesz-e azzal gond, hogy néha ugyanarról a gépről jelentkezünk be? A lakcím az különbözik (még  :)), de találtam egy nagyon jó ajánlatot, amit nem szeretnék kihagyni. Ingyen 10 eurót adnak sportfogadásra, ha nyitok egy számlát és befizetek 1 eurócentet.

Köszönöm a válaszokat!

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 19, 2012, 13:51:05
Érdeklődni szeretnék, hogy ha van egy Skrill számlám és nyitni szeretnék egyet a barátnőmnek is, akkor lesz-e azzal gond, hogy néha ugyanarról a gépről jelentkezünk be? A lakcím az különbözik (még  :)), de találtam egy nagyon jó ajánlatot, amit nem szeretnék kihagyni. Ingyen 10 eurót adnak sportfogadásra, ha nyitok egy számlát és befizetek 1 eurócentet.

Köszönöm a válaszokat!

Nem lesz gond. A lakcím is egyezhet. Tapasztalat.


Vajon hol lehet megtudni egy mérkőzésről a hivatalos adatokat?

Konkrétan a Anderlecht v Lokeren meccsen élőben fogadtam arra, hogy 3.5-nél több szöglet lesz. Amikor 3 szögletnél tartottak a 88. percben a lokeren játékos a saját kapuja fölé rúgta a labdát, de a lassítások, ismétlések miatt, nem lehetett látni, hogy szöglettel folytatódott-e a mérkőzés. Gondolom azzal, de a bet365 nem módosította 4-re a szögletek számat és így elvesztettem a fogadást.

Idézetet írta: misiapa Dátum július 22, 2012, 19:57:31
Vajon hol lehet megtudni egy mérkőzésről a hivatalos adatokat?

Konkrétan a Anderlecht v Lokeren meccsen élőben fogadtam arra, hogy 3.5-nél több szöglet lesz. Amikor 3 szögletnél tartottak a 88. percben a lokeren játékos a saját kapuja fölé rúgta a labdát, de a lassítások, ismétlések miatt, nem lehetett látni, hogy szöglettel folytatódott-e a mérkőzés. Gondolom azzal, de a bet365 nem módosította 4-re a szögletek számat és így elvesztettem a fogadást.

Én a bet365-ön visszanéztem és sajnos tényleg csak 3 szöglet lett. Szerintem ez hivatalos.  :(

Tudjátok, a sportTV-n a heti helyzetben volt talán szó róla, vagy ott is, hogy van valami program, ami kiszámolja/megjósolja, hogy melyik ország mennyi érmet szerez. Ti tudjátok melyik ez?

Vagy hol tudom én ezt megnézni? Lassú a netem, és ha valaki nézte már, akkor kérnék egy linket.

Igazából kíváncsi vagyok, meg a hosszú távú fogadásokhoz is jól jönne, mert a fene se tudja, mondjuk trambulinon, vagy íjászatban melyik országok jók...

Szóval ha van link ehhez a medál jósolós izéhez, azt megköszönném.


Köszi Latzka, ez az! Emlékszem a Heti helyzetből erre a képre  ;)

Na ezzel el leszek egy kis ideig.  :ok:

Befektetek vagy 10 rugót long term-re az olimpiára, majd bevésem a naplómba, mire jutottam

*Na jó, a komolyságáról csak annyit, hogy a vizilabdánál a mieinket a 7. helyre hozza ki.


Nadal lesz az első, ez az oldal szerint. :D

+ Woznacki- t írja ki elsőnek a nőknél. Arra is kíváncsi leszek majd.Amúgy van egy olyan érzésem, hogy nem szerünk érmet Vizilabdába a férdiaknál. Remélem tévedek. :)

Sziasztok!
Korábban gyakran olvastam a fórumot, és sok hasznos tippet szereztem be erről az oldalról, de most pár hónapja inaktív voltam az uborkaszezon miatt.
Viszont most szeretnék újra befizetni valamelyik irodához. A kérdésem az lenne, hogy egy adott irodánál, ha már van létező profilom, de nincs rajta pénz (elbuktam vagy korábban kiutaltam), akkor ott csinálhatok egy új profilt, és akkor is megkapom a kezdő bónuszt?
Egyáltalán e-mail címhez, felhasználónévhez vagy bankkártyához kötik a bónusz megadását?
Az eddigi fogadóirodáknál (Bwin, Sportingbet, Unibet) mindig kártyáról toltam fel a pénzt.

Előre is köszönöm a válaszokat!