KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hi
ha jól értem akkor itt https://www.tipico.com/en/sports-betting-bonus/
annyi kell, hogy 3x fogadja min 2es odszon a bonusszal és ki van forgatva? :)

Üdv!

Tudna valaki az ' oddsportal.com '-on kívül olyan odds összehasonlító oldalt ajánlani, ahol az irodák közt szerepel a Fortunawin?

Sziasztok!

Ismeri valaki a 188Bet-et? Negatívum/pozitívum?
Illetve regisztrálni akarok hozzájuk, de az e-mail cím beírásánál nem tudom a @-ot az istenért sem bevinni! >:( Találkozott már valaki hasonlóval?

A segítséget előre is kösz!  :cya:
G

Idézetet írta: dobog Dátum október 29, 2012, 09:18:40
Sziasztok!

Ismeri valaki a 188Bet-et? Negatívum/pozitívum?
Illetve regisztrálni akarok hozzájuk, de az e-mail cím beírásánál nem tudom a @-ot az istenért sem bevinni! >:( Találkozott már valaki hasonlóval?

A segítséget előre is kösz!  :cya:
G
Ja én találkoztam.Állítsd át a billentyűzetkiosztást angolra és shift 2-nél ott lesz a @.Kifizetésnél kellet mindig az email címem beírni akkor kellet ezzel szórakozni,mivel a copy paste-t is letiltották az oldalon.
Egyébként megbízható jó iroda.


"Tegnap délután megvettem a cipőt amit szeretem volna német eBay-ről
Írok az eladónak hogy kedden fizetek mert most nincs a PayPal-omon pénz, de keddre teszek fel és kifizetem
erre küldi nekem ma este a Updates for your purchase az email címemre amit akkor szoktak, amikor ki van fizetve a termék és postára adták
itt a kép róla: http://kepfeltoltes.hu/121028/dhl_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez most mit jelent utánvétel adta fel vagy mit jelent?
nem értem ha nincs kifizetve hogy hogy küld hozzá tracking numbert?"


Nem tudom, ki mennyire van otthon e-bayben. Öcsém írta ezt a levelet egy másik fórumra, gondoltam bevésem ide is, hátha valaki tud valamit szólni hozzá.

Igazából az USA-ból többször vett már ezt-azt, Németből ez az első. De tracking numbert  nem csak akkor szoktak adni, ha már elküldte az eladó a terméket...?

Én nem nagyon értek ehhez, viszont itt annyian vagyunk, hátha valaki jobban vágja ezt. Aki valamit is tud segíteni, azt öcsém nevében is köszönöm. (Írhattok privátot is) THX előre is

Idézetet írta: pukk Dátum október 29, 2012, 09:51:30
Ja én találkoztam.Állítsd át a billentyűzetkiosztást angolra és shift 2-nél ott lesz a @.Kifizetésnél kellet mindig az email címem beírni akkor kellet ezzel szórakozni,mivel a copy paste-t is letiltották az oldalon.
Egyébként megbízható jó iroda.

Királyság!  :great:
Köszi az infókat és a segítséget Pukk!  :cya:

oak: azt jelenti, hogy postázta a rendelést és várja a fizetést.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 29, 2012, 14:23:42
oak: azt jelenti, hogy postázta a rendelést és várja a fizetést.
Thx vm, közben utánajártunk mi is!

Jelenleg nem tudok fortunawinen élőzni, emiatt:



Installálom, végigfut, restart kutyafasza, de újra ezzel az üzenettel fogadnak. Wtf?

A többi oldalon megy? Esetleg küldd el nekik is.

Sziasztok! Még szinte teljesen kezdő fogadó vagyok! Csak a Tippmixen játszom, aminek a választéka, hát eléggé szegényes. Egy kezdő fogadónak melyik oldalt ajánljátok? Bet365-t néztem ki egyébként!

Idézetet írta: kristof.j.szilagyi Dátum október 30, 2012, 20:03:21
Sziasztok! Még szinte teljesen kezdő fogadó vagyok! Csak a Tippmixen játszom, aminek a választéka, hát eléggé szegényes. Egy kezdő fogadónak melyik oldalt ajánljátok? Bet365-t néztem ki egyébként!
Akkor ne nézelődj tovább, jobbat nem találsz! üdv a fórumon!  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 30, 2012, 20:13:45
Akkor ne nézelődj tovább, jobbat nem találsz! üdv a fórumon!  :ok:

Milyen kártyát érdemes csináltatnom? Gondolom a Visa és Master Cardokat elfogadják! Igazából még semmit sem értek ehhez :)

Visa lenne az én javaslatom,főleg ha bet365 felé hajlasz,mert ott Mastercardra nem fizetnek ki!

Idézetet írta: Jégember94 Dátum október 31, 2012, 01:42:56
Milyen kártyát érdemes csináltatnom? Gondolom a Visa és Master Cardokat elfogadják! Igazából még semmit sem értek ehhez :)

Igaz a kártyát kérdezted, de én inkább a Skrill számlát javaslom, itt olvashatsz róla: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=8355.0.