KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok.A Sportingbet,Betfair,Betclic mellett melyek azok az irodák,ahol adnak a magyar ügyfelek számára bónusz ingyenfogadást? :ok:köszi

Srácok. Ide a fórumra hányszor hányas képet érdemes betenni? Mert az enyémet igencsak széthúzta...

Idézetet írta: Jégember94 Dátum október 31, 2012, 13:38:07
Srácok. Ide a fórumra hányszor hányas képet érdemes betenni? Mert az enyémet igencsak széthúzta...

Épp mondani akartam, hogy így marha rosszul nézel ki!  :D


Csak vicceltem..  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 31, 2012, 14:06:07
Épp mondani akartam, hogy így marha rosszul nézel ki!  :D


Csak vicceltem..  ;)

Hát, szerintem is :D  ;D

Üdv! valaki nyert már TOTO-val? leadtam pár szelót (kb10) de még egyszer se volt fizetős :)


Én ma tettem meg életem első TOTO szelvényét :D 3 oszlopot töltöttem ki! Remélem, hogy nyerek! Még mixen sem nyertem soha! Igazából, utálom a tippmixet, baromira gyér a választék... Ezért szeretnék online fogadni. Under/Over, szögletek, emg mi egyéb :)
Egyébként ma nyertem Puttón 200ft-ból 400ft-ot :D Életem első szelvényes nyereménye  ;D  :D

Idézetet írta: Jégember94 Dátum október 31, 2012, 13:38:07
Srácok. Ide a fórumra hányszor hányas képet érdemes betenni? Mert az enyémet igencsak széthúzta...
Ha feltöltödd a profil oldalon (http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?action=profile) akkor megtartja a méretarányt. Max 140 pixel széles lehet, de megpróbálhatsz nagyobb képet is feltölteni, át fogja méretezni úgy tudom.

vm, mért az én profilomat linkelted be neki!? ;D



Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 31, 2012, 16:27:48
Az az általános link  :P

Fúú, akkor ez már ilyen nagyon jó program link lehet, ha ilyen okos, és azt hozza be amit mi akarunk. ;D :ok:

Na csak, hogy mondjak is valami értelmeset is. Nem teljesen kérdés, de remélem nem gond. Eladó a PS2- őm, ha valakit érdekelne írjon pm- et!

Sziasztok,mégegyszer megkérdezem,mert tegnap nem kaptam rá választ:A Sportingbet,Betfair,Betclic mellett melyek azok az irodák,ahol adnak a magyar ügyfelek számára bónusz ingyenfogadást? :ok:köszi

Idézetet írta: mate.bazso.7 Dátum november 01, 2012, 11:03:35
Sziasztok,mégegyszer megkérdezem,mert tegnap nem kaptam rá választ:A Sportingbet,Betfair,Betclic mellett melyek azok az irodák,ahol adnak a magyar ügyfelek számára bónusz ingyenfogadást? :ok:köszi

Pl. bet365

gamebookers, bwin, unibet, expekt. stb stb.. majdnem minden oldal ad bónuszt.

Tippmixen a nyeremény 206.215 Ft, ezt kötelező megigényelni vagy ha pár fogadással lemegyek 200 alá akkor kifizetik azonnal?