KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum november 02, 2012, 14:58:13
Tippmixen a nyeremény 206.215 Ft, ezt kötelező megigényelni vagy ha pár fogadással lemegyek 200 alá akkor kifizetik azonnal?

Ha jól sejtem online tippmixes nyereményről van szó.Ebben az esetben szerintem ez a mérvadó :

"Nagynyeremény elérésekor a telefonos és az internetes rendszer a fogadót tájékoztatja.
Az SMS-es és az egyéb mobiltelefonos rendszer, biztonsági okokból a fogadót kis- és
nagynyeremény esetén egyaránt csak arról tájékoztatja, hogy nyereményt ért el.
Nagynyeremény elérésekor a fogadónak meg kell adnia egy szabadon választott, 6
számjegyből álló ún. nagynyeremény kódot. A kódot a nagynyeremény igénylésekor a
nyereményigénylési lapra fel kell vezetni, ennek hiányában a nyereményigénylést az
SzZrt. semmisnek tekinti.
A nagynyeremények nyereményigénylés alapján vehetők fel, minden esetben átutalással
kerülnek kifizetésre.. A nyereményigénylés kizárólag az SzZrt. saját lottózóiban, vagy
az ott kezdeményezett egyeztetés során nyújtható be."

sziasztok! valaki tudna ajanlani egy olyan oldalt ahol kovetni tudnam hogy hany szoglet szuletett egy merkozesen? a bet365nel jatszom,szogletekre fogadok. sokszor nem sikerul vegigneznem eloben a merkozest, utolag meg nem minden meccsre talalok adatokat a szogletek szamarol.elore is koszonom a valaszotokat!

Idézetet írta: zoltanmoldovan Dátum november 02, 2012, 18:22:36
sziasztok! valaki tudna ajanlani egy olyan oldalt ahol kovetni tudnam hogy hany szoglet szuletett egy merkozesen? a bet365nel jatszom,szogletekre fogadok. sokszor nem sikerul vegigneznem eloben a merkozest, utolag meg nem minden meccsre talalok adatokat a szogletek szamarol.elore is koszonom a valaszotokat!

Bet365-őn amilyen meccsre lehet szöglet fogadást kötni,azt utólag vissza is tudod nézni a bet365 oldalán.

Bet365-őn legörgetsz egészen és ott az alján írja,hogy Eredmények,arra rákattansz ott kiválasztod a Labdarúgást,majd az élő fogadást, és ott megkeresed a te meccsed.
Utánna meg katt arra,hogy mérkőzés eredmények és ott vissza tudod nézni. ;)

syasztok a mai szines rtv ujságban voltak 3 euros kuponok esetleg vki nem tudn akisegiteni eggyel?

Van itt olyan felhasználó, aki a naplójában Tippmixes tippekket (is) ad?


Idézetet írta: hillandkimi Dátum november 05, 2012, 21:07:25
Holnapra Bl tippek?

Bet365 3.000 Ft ingyenfogadás keretében. Meccs előtt: DK - Porto mindkét csapat gólt lő, élőben Arsenal nyer.

valaki nem tudja, hogyan kell eltüntetni azt a sávot, amit a csatolt képen pirossal kereteztem. eddig nem volt ott, most meg ott van valamiért, és mocskosul idegesít

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 06, 2012, 13:49:15
valaki nem tudja, hogyan kell eltüntetni azt a sávot, amit a csatolt képen pirossal kereteztem. eddig nem volt ott, most meg ott van valamiért, és mocskosul idegesít

Felső menü: nézet/eszköztár és ott találsz egy nevet ami nem oda való ott kikapcsolhatod.
Vagy pedig eszközök/kiegészítők ott is megkeresed és eltávolítod.

Sziasztok.Kb fél órája utaltam ki mb számláról pénzt OTP-s kártyára.Valaki megtudná mondani,hogy ezt a pénzt már ma megkapom,vagy csak holnap?Előre is köszönöm.

A kezdeményezett számlaszámához az IBAN számot írtam be, a többi adat stimmel, emiatt előfordulhat, hogy nem érkezik meg az utalás?

A lóversenynél mit jelent amikor még nincsenek oddsok megadva csak az hogy SP ?

Idézetet írta: onezoli Dátum november 06, 2012, 18:20:08
A lóversenynél mit jelent amikor még nincsenek oddsok megadva csak az hogy SP ?

Ez a starting price. Azaz azt az oddsot fogod megkapni, amit a futam kezdetekor ad a bookie.

Idézetet írta: jaaas Dátum november 06, 2012, 18:25:51
Ez a starting price. Azaz azt az oddsot fogod megkapni, amit a futam kezdetekor ad a bookie.
Bet365..Ha simán kiválasztom a lovam és még nincs odds akkor SP ez ok...van egy SP jelölönégyzet ha azt kijelőlöm akkor 2 szeres tétet kalibrál be..ez miért van ?

Idézetet írta: onezoli Dátum november 06, 2012, 18:36:59

Bet365..Ha simán kiválasztom a lovam és még nincs odds akkor SP ez ok...van egy SP jelölönégyzet ha azt kijelőlöm akkor 2 szeres tétet kalibrál be..ez miért van ?

Esetleg nem rak helyezésre is? Ebben az esetben a normál tét megy győzelemre, a második tét pedig a helyre.