KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy tudom sehol nem lehet kifizetést kérni abaqoos-ra, ez csak befizető eszköz.

Akkor inkább regeljek Skrill számlát?

Idézetet írta: Jégember94 Dátum november 15, 2012, 14:35:37
Akkor inkább regeljek Skrill számlát?
Szerintem azzal jobban jársz.Én 3alkalommal-3különböző irodától kértem skrillre pénzt és mindenhol pár óra alatt utaltak is.


Idézetet írta: Jaaas Dátum november 06, 2012, 18:25:51
Ez a starting price. Azaz azt az oddsot fogod megkapni, amit a futam kezdetekor ad a bookie.
És ha már van odds , de lehetőség van az SP-t bejelölni akkor milyen oddsot fogok kapni?

Taknyos vagyok, bedugult az egyik fülem, azon kívül hogy nagyot nyelek, milyen megoldás van még arra hogy kipukkanjon? ;D Smájlit teszek de nem vicces ;D Csak gyors megoldás érdekel...

szerk.: tárgytalan, megtörtént aminek megkellett

Van itt olyan esetleg aki ismeri a http://sports.coral.co.uk/ oldalt? A kifizetésről lenne pár kérdésem...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 20, 2012, 21:33:15
Taknyos vagyok, bedugult az egyik fülem, azon kívül hogy nagyot nyelek, milyen megoldás van még arra hogy kipukkanjon? ;D Smájlit teszek de nem vicces ;D Csak gyors megoldás érdekel...

szerk.: tárgytalan, megtörtént aminek megkellett

szilvapálinka  :beerchug:


Idézetet írta: lujdzsi Dátum november 23, 2012, 15:31:29
Van itt olyan esetleg aki ismeri a http://sports.coral.co.uk/ oldalt? A kifizetésről lenne pár kérdésem...
Én szoktam ott is játszani.De csak Skrillt használok 1 nap alatt kint van ennyit tudok.

Idézetet írta: pukk Dátum november 23, 2012, 21:28:09
Én szoktam ott is játszani.De csak Skrillt használok 1 nap alatt kint van ennyit tudok.

Nekem a skrill id-émet valamiért nem fogadta el, így most visa electronra kellett kikérnem. A verifikációhoz te milyen dokumentumokat küldtél el? Ez nem teljesen tiszta nekem:

 Copy of a mobile telephone statement
 Copy of a store credit statement
 Copy of utility statement – i.e. water, gas, electric, council tax
 Copy of a bank statement

Ezek közül legalább kettőt kér, ezek alatt a szerződés másolatát értik, vagy egy nemrég befizetett csekk másolatát?

A számla másolatát, ami postán jön és tartalmazza a neved + cimed.

Havi számla másolatokat szokták kérni.Lehet éppen elektronikus számla is,nekem már minden elektronikusan jön.Skrillel lehet még nem fizettél be?

ok köszi srácok! annyi a gáz, hogy nem az én nevemre szólnak a havi számlák, szóval lesz még velük pár köröm...

Van valakinek rajtam kívül tányéros UPC-je??? CSak azért kérdem, mert nálam egyszerűen eltűnt az eurosport 2 ...