KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 27, 2012, 19:01:25
Van valakinek rajtam kívül tányéros UPC-je??? CSak azért kérdem, mert nálam egyszerűen eltűnt az eurosport 2 ...

nekem tányéros van, és van es2 is.

Üdv

Olyan kérdésem lenne, h szlovákiában a helyi sportfogadó irodánál (mint magyarországon a tippmix ) lehet kosárlabda ázsia hendikeppre és over/underre fogadni?
HA valki tudja a választ azt is irja meg h mi a neve.
Előre is köszönet.

:beerchug:

Tisztelt Fórumtársak!

Létezik arra valamilyen megoldás (program, weblap, stb.), hogy egy általam kiválasztott fogadóiroda, egy bizonyos eseményeire kinált oddsait kilistázzam?

Példa: milyen oddsokat kinál a Bet365 a mai focimeccsekre (az összesre!) Under 2.5-re?

Válaszokat előre is köszönöm!

Helló!
http://www.eredmenyek.com
Itt rákattintasz az eseményre amit szeretnél, és kiválasztod az oddsok összehasonlítása fület.
Például: http://www.eredmenyek.com/merkozes/EcRG8lBC/#oddsok-osszehasonlitasa;over-under;rendes-j-i

Idézetet írta: parczo Dátum december 02, 2012, 05:13:14
Tisztelt Fórumtársak!

Létezik arra valamilyen megoldás (program, weblap, stb.), hogy egy általam kiválasztott fogadóiroda, egy bizonyos eseményeire kinált oddsait kilistázzam?

Példa: milyen oddsokat kinál a Bet365 a mai focimeccsekre (az összesre!) Under 2.5-re?

Válaszokat előre is köszönöm!

Expekten majdnem meg tudod csinálni. Kiválasztod összes mai meccs és over-under csak annyi a szépséghibája, hogy nem lehet leszűkíteni a 2.5-re.

Melyek voltak a heti 6-os lottó nyerőszámai?, mert a honlapon még az előző hét van kint.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum december 02, 2012, 18:08:28
Melyek voltak a heti 6-os lottó nyerőszámai?, mert a honlapon még az előző hét van kint.

9, 17, 22, 25, 28, 34


Ti lottóztok?!
Úgy kevesebb pénzetek marad fogadni!


#895 december 10, 2012, 22:31:39, Lacoste1927
Sziasztok!

14-én pénteken du. lesz 100000Ft-om.
17-re 500.000Ft-ot kell csináljak belőle.

Gondoltam, hogy vasárnapig bet365-ön felviszem 2 nap alatt, vasárnap kifizetés Skrillre.
Skrill kiutalás hétfőn, megjön aznap.
Működhet?

Ti mire fogadnátok és melyik irodánál?
1,1 odds max 25db. 50000Ft-ról indulva.

Idézetet írta: Lacoste1927 Dátum december 10, 2012, 22:25:36
Sziasztok!

14-én pénteken du. lesz 100000Ft-om.
17-re 500.000Ft-ot kell csináljak belőle.

Gondoltam, hogy vasárnapig bet365-ön felviszem 2 nap alatt, vasárnap kifizetés Skrillre.
Skrill kiutalás hétfőn, megjön aznap.
Működhet?

Ti mire fogadnátok és melyik irodánál?
1,1 odds max 25db. 50000Ft-ról indulva.

Nem akarok károgni, de a kiemelt rész miatt ebből könnyen lehet 0 is. A sportfogadás nem így működik, hogy "kell".

Idézetet írta: Lacoste1927 Dátum december 10, 2012, 22:25:36
Sziasztok!

14-én pénteken du. lesz 100000Ft-om.
17-re 500.000Ft-ot kell csináljak belőle.

Gondoltam, hogy vasárnapig bet365-ön felviszem 2 nap alatt, vasárnap kifizetés Skrillre.
Skrill kiutalás hétfőn, megjön aznap.
Működhet?

Ti mire fogadnátok és melyik irodánál?
1,1 odds max 25db. 50000Ft-ról indulva.

Pénteken befizetsz, és a következőt ajánlom:

Biatlon / Nők - (Pokljuka) - 7.5 km Végső helyezés

Gossner M. - Végső helyezés    1-3    5.00

este kifiztés, és kész is vagy  ;)

viccet félretéve, 3 nap alatt ha mindenki tudna 100-ból 500-at csinálni akkor ....  azért sok sikert kívánok neked!!! még átgondolom, és ha lesz egy jó ötletem akkor bevésem mi lesz a tuti

Idézetet írta: Lacoste1927 Dátum december 10, 2012, 22:25:36
Sziasztok!

14-én pénteken du. lesz 100000Ft-om.
17-re 500.000Ft-ot kell csináljak belőle.

Gondoltam, hogy vasárnapig bet365-ön felviszem 2 nap alatt, vasárnap kifizetés Skrillre.
Skrill kiutalás hétfőn, megjön aznap.
Működhet?

Ti mire fogadnátok és melyik irodánál?
1,1 odds max 25db. 50000Ft-ról indulva.

Egy 5-ös szorzót nem lehetetlen összehozni, főleg két nap alatt.
Szerintem az 1,1-es szorzókat felejtsd el, nem fogsz tudni nyomás alatt rövid időn belül ekkora szerencsés sorozatot csinálni. (10%-os hozamokból 400%-os profit, ráadásul minden tippnek jönnie kell...)
Én 4 db 1,5-ös szorzóban gondolkodnék, igazából 4 lépésre bontanám és mind a 4 szakaszban a másfél-szerezést tűzném ki célul. (az 1.5-ös szorzó állhat két 1.22-esből is, ha nagyon muszáj)

Az 1.5-ös szorzókat vagy kétesélyes dolgokból válogatnám (pl. eltolt over/under határ kézilabdánál), vagy ami még jobbnak tűnik, foci dupla esélyeket (pl. 1x) tennék meg.

Amit még érdemes megtenni azért, hogy ne dögölj bele az izgalomba, hogy élőben és gyorsan lezáruló dologra fogadsz! Pl. fociban a 35. percben arra, hogy x lesz a félidő, vagy bárhol a meccsen keresel egy 15 perces időintervallumot, ahol a "gólnélküliségre" teszel.

Sok sikert ehhez, azért legyen egy "b" terved is!

Az első-második nyertes fogadásod után pedig mindenképpen gondold át, a kis "segítséget" érdemes-e megbecsülni vagy inkább kockáztatod az addigi teljes nyereményed a következő fogadásnál!


Idézetet írta: gerry Dátum december 10, 2012, 22:58:38
Pénteken befizetsz, és a következőt ajánlom:

Biatlon / Nők - (Pokljuka) - 7.5 km Végső helyezés

Gossner M. - Végső helyezés    1-3    5.00

este kifiztés, és kész is vagy  ;)

viccet félretéve, 3 nap alatt ha mindenki tudna 100-ból 500-at csinálni akkor ....  azért sok sikert kívánok neked!!! még átgondolom, és ha lesz egy jó ötletem akkor bevésem mi lesz a tuti


Gössner top3ban lesz.. ha megtanulna lőni ő lenne az új Neuner. Javuló formát mutat lövészetben ha nem lesz többje 1 hibánál akkor szerintem majdnem biztos hogy top3. Futásban csak Makarainen,Domracheva és a gyors lövészetei, és elképesztő utolsó körei miatt Berger tudja felvenni a versenyt. Én ajánlom az allint. Ha buksz visszaadok 50k-t, ha nyersz 100k-ra igény tartok. :)