KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 14, 2012, 17:50:26
Nagyon ajánlom az önkizárás funkciót, minden normális irodánál van ilyen. Aki ilyen gondokkal küszködik, annak nem szabad játszani!!!

Az önkizárás akkor megoldás, amikor még van pénzed...


Idézetet írta: betörő Dátum december 14, 2012, 17:45:38
Szerintetek ha most valaki elkezdi teljesen tiszta lappal online tolni-fogadás,póker,kaszinó- mekkora összeget lehet
minden iroda érintésével összeszedni pusztán bónuszokból?

A sportfogadásban ha csak az ismertebb irodákat érinted, akkor 150-200 000  lehet a hasznod (fegyelmezett játékkal, arbitrázsokkal kiforgatva a nyereményt), ha bátran mész kevésbé ismert vagy megbízhatatlanabb irodákhoz, akkor ennek a két-háromszorosa is kiszedhető egy név alatt.
Aztán az irodák egy része időnként újra megkínál egy bónusszal, tehát van remény a folytatásra.
Szerintem ez a része a bónuszvadászatnak abszolút tanulható és még csak a sporthoz sem kell érteni.

Pókerezni nem pókerezek, de gyanítom, hogy ott azért valamennyire múlik a pókertudáson is a dolog!  :)
Legalábbis hosszútávon.

A kaszinó bónuszok esetében a magas bónusz megforgatási követelmények miatt szerintem elkerülhetetlen, hogy szerencséd is legyen. Ott nem nagyon van esélyed, hogy valami tutival kiszedd a zsét. (a tudást is igénylő játékok - rulett, blackjack - csak kisebb mértékben számítanak bele a forgatási követelményekbe.)
Jó eséllyel nem marad semmi a forgatás végére a tőkédből sem, nekem nem tűnik pénzforrásnak.
Persze én is nézem a lehetőségeket, két iroda bingó bónuszáról meg is emlékeztem az erről szóló témában: ha megfelelően magas összegű a bónusz, akkor még egy tömény szerencsejáték is nagy valószínűséggel hozhat pluszt.



Nos egy ideje már nem írtam a fórumba de visszatértem végre  :D .
Örülök, hogy újra itt lehetek és megpróbálkoztam az új Guruval.


Az igazi kérdésem az lenne, hogy látom, hogy egy előzetesem kint van a főoldalon, aminek nagyon örülök, de ez mi alapján dől el, hogy melyik előzeteseket teszik ki, vagy hogy egyáltalán tesznek-e ki? Random kitesz valamit a gép vagy a hosszúság számít, vagy mi alapján?

Tudtok olyanról, hogy gépre letölthető ROI kalkulátor?

pinnaclesports teremben ázsiai handinél mit jelent a pk? Továbbá ebben a teremben handikep és over,under fogadásokon kívül(meg persze a 3 esély) másra nem is lehet fogadni?

Idézetet írta: Banderas79 Dátum december 20, 2012, 21:13:51
pinnaclesports teremben ázsiai handinél mit jelent a pk? Továbbá ebben a teremben handikep és over,under fogadásokon kívül(meg persze a 3 esély) másra nem is lehet fogadni?

pk = nullás hendi (DNB)
Igen, többnyire ezekre lehet fogadni, nem kis összegekkel. Csak nagyobb eseményeknél (pl. focinál vb, eb, bl) van más is, de még ezeknél se számíts pl. egy bwin-féle tétlapra.


Hi!
Ha valakinek van csöppnyi ideje meg kérném h nézzen már rá a bet365 oldalára az NBA meccsekre ki vannak-e téve a nyereményszorzók, mert én csak azokat nem találom minden más lehetőségre van adva.

cseten beszltem valakivel (Szilárd C) aki állítja h az is kint van de én nem találom.

Köszi már nem aktuális, mire leírtam az előző hsz-t, kitették.

Az orvosok - akiknek tömjük a zsebét állandóan pénzzel, közben meg sírnak hogy kevés a fizetésük - hogy mossák tisztára a sok fekete pénzt?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 28, 2012, 21:26:41
Az orvosok - akiknek tömjük a zsebét állandóan pénzzel, közben meg sírnak hogy kevés a fizetésük - hogy mossák tisztára a sok fekete pénzt?

Biztos tippmixeznek...
Ott 10-20%-os veszteséggel ez megtehető.

Halló!
Van itt valahol egy orvos?

Egyébként nem minden területen jellemző a hálapénz és ugyanilyen gondja lehet minden vállalkozónak is, aki papíron minimálbért keres. (sőt, az összes vendéglátós, fodrász stb. aggódhatna, ha a rezsiköltségeit alá kéne támasztania az adóbevallásával...)

Credit/Debit Card Verification

You have entered an incorrect amount. You must wait 24 hours before we will allow you to make another attempt. Our service department will be unable to assist you during this period.

Important:

Please check again on your statement for the exact amount in EUR.  If your credit/debit card issuer does not show the amount in EUR, you cannot verify your card with Skrill (Moneybookers). Do NOT try and guess the amount!


ezt miért írja ki a Skrill? kártyáról fizetek be, és be kellett írni azelőtt, hogy 1.01 és 2.99eur kártyaellenőrzés! rányomtam és ez jött ki? WTF?

Idézetet írta: gerry Dátum január 09, 2013, 21:30:43
Credit/Debit Card Verification

You have entered an incorrect amount. You must wait 24 hours before we will allow you to make another attempt. Our service department will be unable to assist you during this period.

Important:

Please check again on your statement for the exact amount in EUR.  If your credit/debit card issuer does not show the amount in EUR, you cannot verify your card with Skrill (Moneybookers). Do NOT try and guess the amount!


ezt miért írja ki a Skrill? kártyáról fizetek be, és be kellett írni azelőtt, hogy 1.01 és 2.99eur kártyaellenőrzés! rányomtam és ez jött ki? WTF?

Arra nem is adott esélyt, h az összeget beírd?

Idézetet írta: Jaaas Dátum január 09, 2013, 21:42:52
Arra nem is adott esélyt, h az összeget beírd?

Adott, beírtam, hogy 1.01 és utánna jelent meg ez, azóta pedig nem tudom újra elindítani, várnom kell 24 órát! De holnap akkor mennyit írjak be?  ???

Idézetet írta: gerry Dátum január 09, 2013, 22:16:32
Adott, beírtam, hogy 1.01 és utánna jelent meg ez, azóta pedig nem tudom újra elindítani, várnom kell 24 órát! De holnap akkor mennyit írjak be?  ???

A skrill leszedett egy 1.01-2.99 EUR közötti összeget a bankszámládról. Ennek a pontos összegét kell beírnod majd, és elfogadják. Utána már tudsz is majd feltölteni pénzt. Természetesen ezt az 1.01-2.99 közötti összeget rögtön jóváírják majd a skrill-eden.

Idézetet írta: Jaaas Dátum január 09, 2013, 22:26:25
A skrill leszedett egy 1.01-2.99 EUR közötti összeget a bankszámládról. Ennek a pontos összegét kell beírnod majd, és elfogadják. Utána már tudsz is majd feltölteni pénzt. Természetesen ezt az 1.01-2.99 közötti összeget rögtön jóváírják majd a skrill-eden.

Aha értem, akkor meg kell néznem, hogy milyen összeget szedett le, azt beírni, és kész is, ez egy teszt volt tőlük!

Köszönöm a segítséget!!!!  :beerchug: