KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hali!

Lóverseny eredményeket hol tudok nézni?



#963 február 06, 2013, 20:48:22, Revolucion
Idézetet írta: Deletos Dátum február 02, 2013, 17:30:23
sziasztok!

érdeklődni szeretnék az iránt hogy TI hogy látjátok érdemes belefogni hosszútávon ebbe a betfair-es stratégiába hogy élőben a foci meccsekre az x-et lay-elni mikor lett egy gól back-elni, elvileg ha nagyon oda figyel az ember a statisztikákra, és a meccsekre akkor az esetek nagy részében ki küszöbölhető a bukás (0-0 vagy az esélytelenebb csapat győzelme, persze néha így is biztos befog esni) de ha mondjuk minden 5.-6. bukó akkor is nyereséges nem is kicsit), én kezdőtőkének kb 150-200$-t gondoltam, naponta 8-9-10 élő meccset megjátszani, kb napi 25-30$ nyereséget szeretnék elkönyvelni, ha sikerülne akkor át térnék nagyobb tétre és akkor már be pályáznék a BETANGEL nevezetű programra is, mi a véleményetek meg ér egy próbát?

Mielőtt egy centet is költenél rá teszteld le! Nekem nem jött be. Előkerestem a régi jegyzeteimet abban találtam, hogy mire kell figyelni:
Az odds <4, 2,5 gól < eredmény várható és a hazai csapat otthon jól teljesítsen.
A mérkőzés 15-20. percében kössél üzletet ha addig nem született gól, mert addigra lemennek az odds-ok. A mérkőzés kezdete után elkezd süllyedni a döntetlen odds-a és amikor jön a gól alig emelkedik vissza az eredeti értékre. Ezért kell később fogadni. Ha pedig az esélytelenebb csapat szerez gólt, szinte meg se mozdul a döntetlen odds-a. Szóval először ülj le és nézd az odds-ok ingadozásait.
Mint minden stratégiának ennek is meg van az achilles sarka:
-Ha  nincs gól rakj egy menekülő tétet a 0-0-ra (dutching)
-Ha a gyengébb csapat szerez vezetést és nem emelkedik a draw:
   1.back az aktuális áron a draw-ra az eredeti tét kb. 50%-val
   2.lay a pontszerzőre az eredeti tét kb. 75%-val
Ezekre nem vállalok garanciát, ezért nézd át, gondold végig amit írtam, mert csak a jegyzeteimből mazsoláztam. Amit viszont bizton állíthatok, hogy nem fogsz 8-10 megfelelő meccset találni naponta, még hétvégén sem. Ennyi meccset végig ülni komoly meló. A Betangel-t ki lehet próbálni azt hiszem egy hétig, de nekem jobban bejött a Geeks Toy és olcsóbb is. Nem akartam kedvedet szegni és csak bíztatni tudlak, hogy megtaláld a tuti stratégiát, amit még én is keresek.
Sok zöldet!

Sziasztok

Valaki ismer olyan Programot(Weboldalt), ahol ellen odds-ot lehet számolni gyorsan?
PL: beírom 1,61 és egyből ki írja az ellen odds-ot.

Üdv, köszi előre is

Elsőre ezt találtam:
http://www.online-calculators.co.uk/betting/arbitrage2outcome.php

Írd be a Player 1 Decimal Odds mezőbe tizedesponttal és ott lesz alatta a player2-nél

Idézetet írta: Csana Dátum február 07, 2013, 11:55:03
Elsőre ezt találtam:
http://www.online-calculators.co.uk/betting/arbitrage2outcome.php

Írd be a Player 1 Decimal Odds mezőbe tizedesponttal és ott lesz alatta a player2-nél

Nagyszerű, köszi!

Sziasztok!

A következő dologban érdekelne a véleményetek;

Beten foci meccs alatt élőben lehet fogadni a meccs ideje alatt a gólok számára, méghozzá olyan formában hogy hány gól alatti lesz a meccs. Pl. 3-1 az állás 85. percben járunk és arra a lehetőségre fogadnék hogy 5.5 gól alatt ér véget a mérkőzés. Ugyan kicsi rá az odds 1.025 de mondjuk 200ezer ftnál ez 5 ezer ft hasznot jelent. Mennyire működhet ez szerintetek hosszu távon napi 4-5 meccset megjátszva így? :)

Idézetet írta: jozsokov69 Dátum február 10, 2013, 22:29:28
Sziasztok!

A következő dologban érdekelne a véleményetek;

Beten foci meccs alatt élőben lehet fogadni a meccs ideje alatt a gólok számára, méghozzá olyan formában hogy hány gól alatti lesz a meccs. Pl. 3-1 az állás 85. percben járunk és arra a lehetőségre fogadnék hogy 5.5 gól alatt ér véget a mérkőzés. Ugyan kicsi rá az odds 1.025 de mondjuk 200ezer ftnál ez 5 ezer ft hasznot jelent. Mennyire működhet ez szerintetek hosszu távon napi 4-5 meccset megjátszva így? :)

semennyire nem működne! 85. perc hosszabítással együtt az 8-9 perc, ezalatt pedig bármikor leeshet 2 gól, és 40 jó tipp kell ahoz, h ha 1 elmegy akkor légy egálban! Szerintem ez egy rossz taktika, és nagy a buká lehetősége!

Idézetet írta: gerry Dátum február 10, 2013, 22:33:22
semennyire nem működne! 85. perc hosszabítással együtt az 8-9 perc, ezalatt pedig bármikor leeshet 2 gól, és 40 jó tipp kell ahoz, h ha 1 elmegy akkor légy egálban! Szerintem ez egy rossz taktika, és nagy a buká lehetősége!

Abszolút így van. Meg ne próbálj ilyen hülyeséget.

Idézetet írta: jozsokov69 Dátum február 10, 2013, 22:29:28
Sziasztok!

A következő dologban érdekelne a véleményetek;

Beten foci meccs alatt élőben lehet fogadni a meccs ideje alatt a gólok számára, méghozzá olyan formában hogy hány gól alatti lesz a meccs. Pl. 3-1 az állás 85. percben járunk és arra a lehetőségre fogadnék hogy 5.5 gól alatt ér véget a mérkőzés. Ugyan kicsi rá az odds 1.025 de mondjuk 200ezer ftnál ez 5 ezer ft hasznot jelent. Mennyire működhet ez szerintetek hosszu távon napi 4-5 meccset megjátszva így? :)

Szerintem ezt most rögtön verd ki a fejedből... Egyetértek gerryvel, nem hogy 8-9perc alatt, de még a 90.-93.ig is simán lejöhet 2gól 40ből egyszer, de ha már kétszer lejön akkor szarban vagy mert soha nem fogod visszahozni 1,02es oddsokkal

Idézetet írta: jozsokov69 Dátum február 10, 2013, 22:29:28
Sziasztok!

A következő dologban érdekelne a véleményetek;

Beten foci meccs alatt élőben lehet fogadni a meccs ideje alatt a gólok számára, méghozzá olyan formában hogy hány gól alatti lesz a meccs. Pl. 3-1 az állás 85. percben járunk és arra a lehetőségre fogadnék hogy 5.5 gól alatt ér véget a mérkőzés. Ugyan kicsi rá az odds 1.025 de mondjuk 200ezer ftnál ez 5 ezer ft hasznot jelent. Mennyire működhet ez szerintetek hosszu távon napi 4-5 meccset megjátszva így? :)

Ahogy az előttem szólok írják: ez a legrosszabb dolog amit tehetsz! Na jó, ha simán kidobod az ablakon a pénzt vagy elégeted az azért rosszabb! :D

Huha, milyen fogas kerdes! es ha mi itt azt mondjuk, pompas otlet, akkor lokod a 200 ezrest? Mert akkor rossz hirem van - legnagyobb valoszinuseggel csak egy donor leszel. Penzeled majd a fogadoirodakat. Itt az nelkul, hogy magad menj valami utan nem mesz majd semmire. Nem hasznalod a fejed. Eleg lett volna egy orara leulni megnezni pusztan a mai nap eredmenyeit, es a utolso tizperces golok mennyiseget. En tudom, vannak, akik meg akkor is ha sajat szemukkel meggyozonek, hogy 300 meccsbol 50 ben esik az 80 perc utan gol, akkor is bemeselik maguknak, hogy lesznek olyan ugyesek, hogy, na majd ok majd beletrafalnak siman a 250 be, es kikerulik az 50 halalos meccset... hat hajra :D Tudom fasz vagyok, de buszke vagyok ra...

Idézetet írta: jozsokov69 Dátum február 10, 2013, 22:29:28
Sziasztok!

A következő dologban érdekelne a véleményetek;

Beten foci meccs alatt élőben lehet fogadni a meccs ideje alatt a gólok számára, méghozzá olyan formában hogy hány gól alatti lesz a meccs. Pl. 3-1 az állás 85. percben járunk és arra a lehetőségre fogadnék hogy 5.5 gól alatt ér véget a mérkőzés. Ugyan kicsi rá az odds 1.025 de mondjuk 200ezer ftnál ez 5 ezer ft hasznot jelent. Mennyire működhet ez szerintetek hosszu távon napi 4-5 meccset megjátszva így? :)

Nem bátorítani akarlak,de ha már ilyen kis oddsokból akarsz profitálni,akkor ne ragadj le egyetlen fogadási típusnál.
Rengeteg lehetőség van,amire ilyen alacsony oddsot adnak,úgy pedig nagyobb a lehetősége egy hosszabb távú sorozat eléréséhez.Persze előbb utóbb jön a bukó,de ha ügyes vagy,képes leszel profitot termelni.
Lásd a naplóm.Ma lett vége egy hosszabb sorozatomnak,ha ez fix téttel nyomom,pluszban zárok.
Jelen esetben,a te téteddel számolva közel 150 ezres hasznom lett volna.
Persze ez sem garancia semmire,lehet a jövőhéten ekkora mínusszal zárok..vagy nagyobbal.
Szóval nagyon jól gondold meg,hogy belevágsz-e!

Idézetet írta: jozsokov69 Dátum február 10, 2013, 22:29:28
Sziasztok!

A következő dologban érdekelne a véleményetek;

Beten foci meccs alatt élőben lehet fogadni a meccs ideje alatt a gólok számára, méghozzá olyan formában hogy hány gól alatti lesz a meccs. Pl. 3-1 az állás 85. percben járunk és arra a lehetőségre fogadnék hogy 5.5 gól alatt ér véget a mérkőzés. Ugyan kicsi rá az odds 1.025 de mondjuk 200ezer ftnál ez 5 ezer ft hasznot jelent. Mennyire működhet ez szerintetek hosszu távon napi 4-5 meccset megjátszva így? :)

Matematikailag csak akkor nyerhetsz ezzel, ha a bukik teljesen hülyék a dologhoz! (nem azok)
A 85. percben még nem tudják, hogy hány percet hosszabbít a játékvezető, így igazából a 90 percet árazzák. (esetleg egy kisebb hosszabbítást)
Sokszor előfordul, hogy mikor 5 perces ráadást jeleznek, egyből csökken is a gól szorzója, ami addig lényegében folyamatosan emelkedett.
A fociban egyébként is jellemző, hogy:
1. a "nagycsapatok" a meccs hajrájában teszik oda magukat
2. a spori addig vezeti a meccset, amíg akarja (egyszer egy chilei meccsen szegénynek a 102. percig kellet hosszabbítania, akkor tudott végre az emberelőnyben játszó (!) csapat a saját kapujába (!) csúsztatni egy előreívelést. Én azóta nem játszom meccs végén undert...)

Igazából egy olyan szorzót választasz ilyenkor "fix áron" (szorzón), aminél nem tudod, hogy hány percig kell még majd izgulnod! (azaz kockázatban állnod)
Tehát mindenképpen aránytalan kockázatot vállalsz, a fogadás megtételekor nem is tudod, mire fogadsz igazából.  :)
A német meccseken mondjuk 2-3 perc hosszabítás van csak és nem szokták ragozni, de egy spanyol bajnokságban már inkább 4-5 percet dobnak rá, dél-amerikában meg abszolút random.

Ha ilyesmi szorzóra vadásznál - mondjuk ne nagy összeggel kezd - akkor inkább a fix időtartamú fogadások között  keresgélj!
PL. hogy a 16.-30. perc között 1,5 alatt lesz a gólok száma.
Ezt megfogadhatod bizonyos irodáknál a 22. perc után is és ha nézed a meccset, akkor ez lehet szinte "tuti tipp" is a játék képe alapján. (pl. ápolás van, reklamálás, amivel láthatóan még nyersz perceket)
Na meg ritkán bundáznak arra a csapatok, hogy a félidő közepén lesz két gyors gól.

Ilyen időszakokra akár "0,5 alattot" is be lehet vállalni, ha látod a meccsközvetítésen (nem az tétlapon!) a meccs óráját!
29:30-nál mertem már arra fogadni, hogy a 30. percig nem lesz gól, mert láttam, hogy a lelátóra rúgták a labdát és a kapus nem sietett érte. (vagy éppen cseréhez készülődtek a csapatok)

Ugyanakkor a fix játékidős meccsek is szóba jöhetnek, pl. kosár vagy kézilabda, ha ismered a sportágak végjátékát. Kézilabdában lehet 20 mp alatt két gólt dobni, de nem mindegy, melyik csapatnál van a labda. A műholdas tévéadások (pl. Digisport) időnként verik az irodák gyorsaságát, illetve a játékvezető kézjeleiből akár előbb is láthatod, kié a labda, mint ahogy az irodának "leadnák a drótot".
Láttam már befújt 11-est éjszakai meccsen, s mire befagyasztották volna a tétlapot, addigra fogadtam is rá, hogy a következő 5 percben lesz gól a meccsen. (ha kimaradt volna, akkor is "value bet" volt 8-as szorzóért)

Aztán vannak fent felejtett szorzók, amik már rég nem szerepelhetnének a tétlapon, csak nem figyel a buki. (kosármeccsen utolsó fél percben még 1.01-el fogadhattam a bwinnél az egyébként BL győztes Barca meccsére, miközben 17 ponttal vezettek és náluk volt a labda...)

Az egészet csak azért írom le, mert minden szorzó kategóriában meg lehet találni az értékeset, de az általad említett szorzónagysághoz sokkal erősebb tippeket is lehet találni!

Sok sikert hozzá!  ;)