KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tabletet használ valaki élő fogadáshoz? Sokkal nagyobb a kijelzője, mint az okostelefonoknak, árban is elfoghadható, viszont nem tudom, hogy fogadáshoz praktikus-e az érintőképernyő miatt.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 03, 2013, 12:06:58
Az 1.4-et kell elosztanod 3.7-tel (= 0.378)
Ha az első tippre 1 egységet tettél, akkor erre 0,378 egységet kell tenned.

Úgy is kiszámolhatod, hogy eleve az 1.4-es szorzóval elérhető nyereséget osztod vissza.
Pl. 1000 ft-ért fogadtál, akkor 1400 lenne a bruttó nyereséged és ezt osztod 3,7-tel.
378 ft-ot kell ebben az esetben feltenned.

A gyorsaság kedvéért az első esetben a pontot illetve a második esetben a nullákat lehagyhatod, ha 14-et osztod 37-tel, akkor is ugyanez az eredmény.

Köszönöm!

Idézetet írta: rosco Dátum március 03, 2013, 13:45:29
Tabletet használ valaki élő fogadáshoz? Sokkal nagyobb a kijelzője, mint az okostelefonoknak, árban is elfoghadható, viszont nem tudom, hogy fogadáshoz praktikus-e az érintőképernyő miatt.

Szia rosco,

amikor rá vagyok kényszerülve, akkor én használok tabletet élőzéshez a 365-ön. Semmi gond nincs vele, elég gyorsan hozzá lehet hozni az érintőképernyőhöz, meg a mobil menühöz, de ha módom van rá, akkor inkább asztali gépen nyomom az ipart.

Idézetet írta: misk@ Dátum március 03, 2013, 16:42:11
Szia rosco,

amikor rá vagyok kényszerülve, akkor én használok tabletet élőzéshez a 365-ön. Semmi gond nincs vele, elég gyorsan hozzá lehet hozni az érintőképernyőhöz, meg a mobil menühöz, de ha módom van rá, akkor inkább asztali gépen nyomom az ipart.

A fogadóirodáknak csak a mobil felülete fut rajta, vagy a rendes verzió is? Mondjuk streamet lehet rajta nézni?

Sziasztok
Van itt valaki aki kettlebellezik ?

Idézetet írta: rosco Dátum március 03, 2013, 17:27:08
A fogadóirodáknak csak a mobil felülete fut rajta, vagy a rendes verzió is? Mondjuk streamet lehet rajta nézni?

Eddig kettőt próbáltam:
unibet - itt lehet váltani a mobil és a normál webes nézet között
bet365 - itt alapból a mobil jön be, az elején nem találtam, hogy lehet-e váltani, utána annyira hozzászoktam a mobil verzióhoz, hogy nem is kerestem. Itt próbáltam a streamet is, de erősen szaggat. Mondjuk ez tablet függő is lehet, az enyém már van vagy másfél éves, tehát nem egy erőmű.

Rendelt már valaki valamit a lionsporttól??? eredetiek a cuccok??? van most egy nike focicipő jó árban, ami elég jól néz ki, aztán randelnék még hozzá valami pólót vagy valamit, hogy akkkor már a postaköltség legyen ingyenes.

Szóval van valakinek valamilyen tapasztalata a lionsporttal kapcsolatban?

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 04, 2013, 12:46:12
Rendelt már valaki valamit a lionsporttól??? eredetiek a cuccok??? van most egy nike focicipő jó árban, ami elég jól néz ki, aztán randelnék még hozzá valami pólót vagy valamit, hogy akkkor már a postaköltség legyen ingyenes.

Szóval van valakinek valamilyen tapasztalata a lionsporttal kapcsolatban?

Nyugodtan rendelj, ezereves uzlet. ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 04, 2013, 12:46:12
Rendelt már valaki valamit a lionsporttól??? eredetiek a cuccok??? van most egy nike focicipő jó árban, ami elég jól néz ki, aztán randelnék még hozzá valami pólót vagy valamit, hogy akkkor már a postaköltség legyen ingyenes.

Szóval van valakinek valamilyen tapasztalata a lionsporttal kapcsolatban?

Személyesen vettem ott műfüves adidas focicipőt pár éve.
Több gólt vártam tőle, de egyébként nem volt vele gond.

Pesten szerintem még működik az üzletük a Blaha és a Keleti között, cipőt nem is mertem volna rendelni felpróbálási lehetőség nélkül.

Sziasztok!

Olyan fogadók naplóit keresem, akik többnyire jégkorong illetve kosárlabdára fogadnak és vezetnek itt naplót. Átolvastam a sportágfórumban az utolsó pár oldal társalgásait, de nem nagyon találtam olyat, aki naplót is vezetne a fogadásairól sajnos. Régebben Cesc18 naplóját követtem, úgyhogy, ha esetleg olvassa ezt, én nagyon örülnék neki, ha folytatná! :) :D

Kosárlabdabán Pozzatot ajánlom. Meg a Kosárlabda/NBA topikot.

Sziasztok!
Tudtok olyan irodat ahova 1493 ft-ot belehet fizeni skrillrol??vivarobet kivetelevel,mert oda mobikrol nem tudok befizetni...
Elore is koszonom!

Idézetet írta: artur33 Dátum március 11, 2013, 15:45:58
Sziasztok!
Tudtok olyan irodat ahova 1493 ft-ot belehet fizeni skrillrol??vivarobet kivetelevel,mert oda mobikrol nem tudok befizetni...
Elore is koszonom!
sztem nem nagyon találsz ilyet, várj amíg egy kicsit erősödik a forint, akkor meglesz az 5 euró, azt már lehet ha jól tudom.....

Idézetet írta: artur33 Dátum március 11, 2013, 15:45:58
Sziasztok!
Tudtok olyan irodat ahova 1493 ft-ot belehet fizeni skrillrol??vivarobet kivetelevel,mert oda mobikrol nem tudok befizetni...
Elore is koszonom!

coral.co.uk

5$ a minimum ha $os számlát nyitsz

Idézetet írta: tonijani Dátum március 11, 2013, 15:50:15
várj amíg egy kicsit erősödik a forint, akkor meglesz az 5 euró

Arra aztán várhat.
Matolcsy legalább 310-ig lehúzza a forintot az exportösztönzés és a gazdasági fellendülés hiú ábrándja érdekében.
320 lenne a cél, de azt nem merik megcsinálni a devizahitelesek miatt. Így csak egy pofont adnak nekik, a teljes kiütés helyett...