KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fenti kerdesem targytalan :D
Megoldodott!
koszi azert ;)

Üdv

Az lenne a kérdésem, hogy a bónusz forgatásba, a nyeremény is beleszámít vagy csak a feltett tét?
(iroda: Bet at home)

Köszi

Példával szemléltetem, hogy ne legyen félreértés:

Felraksz 10Eurót egy 2.00-es oddsra. Nyersz 20Eurot,de csak 10Euro számít bele a forgatásba.

Vagyis csak a tét számítódik bele.

Hello.Egy olyan kerdesem lenne h valakinek nincs egy elado Moneybookers szamlaja (amit mar nemhasznal vagy mellozni tud)Sajnos en mar meghaladtam a limitjeimet ezert lenne szuksegem ra.Termeszetesen megfizetnem , midnekepp olyan szamlara lenne szuksegem ahol a limit minel nagyobb tehat minel tobb verifikacio elvan vegezve.Az ar amit ajanlani tudok erte az attol fuggo h mekkora a limit.

Idézetet írta: Galt88 Dátum március 17, 2013, 00:22:23
Hello.Egy olyan kerdesem lenne h valakinek nincs egy elado Moneybookers szamlaja (amit mar nemhasznal vagy mellozni tud)Sajnos en mar meghaladtam a limitjeimet ezert lenne szuksegem ra.Termeszetesen megfizetnem , midnekepp olyan szamlara lenne szuksegem ahol a limit minel nagyobb tehat minel tobb verifikacio elvan vegezve.Az ar amit ajanlani tudok erte az attol fuggo h mekkora a limit.

És arról a moneybookers-ről hogyan oldanád meg a pénzfelvételt?
Csak a tulajdonos nevén lévő bankszámlára tudnál kiutalni, esetleg csináltatnál a nevére egy bankkártyát, amivel aztán bárhol fizethetnél?  :)

Szerintem ennek az árát egy normális ember esetén nem tudnád megfizetni. (főleg, hogy az eladó feltehetőleg az egyetlen skrilljét adná el neked)
Kapnál egy bankszámlát más adataival együtt...
Ráadásul nem is értem, hogyan használnád, hisz csak saját néven lévő skrill számláról lehet feltölteni az irodáknál lévő számlákat. (kiutalásnál is ugyanez a helyzet)
Esetleg az irodáknál nyitott számlákat is megvennéd?  :)

Ráadásul a skrill limitje 6,7 millió ft felett van 90 napos időszakra, te ezek szerint ennél többet mozgatsz (vagy valamiért nem csináltad meg teljesen az azonosítást/limitemelést a saját számládnál...) , ami felveti, hogy nem minden tiszta.
Egyszer előszedhetik a valódi tulajt is, aki majd felelhet az összes pénzmozgás miatt, amit te csináltál.

Nem akarok senkit lebeszélni arról, hogy neked adja el a skrill számláját, de rábeszélni meg pláne nem!   ;D

Miért nem nyitsz egy ismerősöd vagy egy családtagod nevére számlát?
Vagy esetleg a pénzforgalmad egyik részét vidd át netellerre, ezzel lényegében nőne az összesített limited a két számla együttes használatával.


Idézetet írta: andriska24 Dátum március 13, 2013, 05:41:17
Üdv

Az lenne a kérdésem, hogy a bónusz forgatásba, a nyeremény is beleszámít vagy csak a feltett tét?
(iroda: Bet at home)

Köszi

Csak a feltett tét ami beleszámít, bár ott nem játszom, de sztem biztosan így van, más irodáknál így szokott lenni!  ;)

Idézetet írta: gerry Dátum március 17, 2013, 10:29:13
Csak a feltett tét ami beleszámít, bár ott nem játszom, de sztem biztosan így van, más irodáknál így szokott lenni!  ;)

Olyat már láttam, hogy a feltett tét és a nyeremény közül a kisebb számít bele, amivel lényegében azt mondják, hogy 2-es szorzóval éri meg forgatni, csinálhatod alacsony odds-okkal is, de akkor csak a téted töredékét számolják bele.

Az unibet meg még ezt is tovább bonyolítja, a szorzó nagyságától, a kötés nagyságától és akár attól is, hogy élő vagy meccs előtti-e a fogadás függhet a beszámított tét nagysága. (25-200% között)

Mondjuk a bet-at-home a szolid többséghez tartozik, simán a tét 100%-a számít bele a forgatásba.


Termeszetesen tisztaban vagyok vele h nem tudok kiutalni penzt bankartyara illetve moneybookersre , erre a szamlara kizarolag online penzmozgatasra  lene szuksegem amire penzt ugy jutattnek el h  egy kozeli ismerosom feltoltene az o szamlajara onnan meg atutalna MB re:).A moneybookersen meg a VIP limit felteteleit nem sikerult telyesiteni hisz eleg nagy kovetelmenyek vannak 5000 euronal nagyobb oszegben kell utaljal pokertermeknek, kaszinoknak, sportfogado irodaknak egy honap leforgasa alatt ami nagyon nagy osszeg ezert nemsiekrult telyesiteni .Netellertol tobb tenyezo miadt is idegenkedem.1 nagyon nagyok a koltsegek .2.nagyon merev a supportjuk .
Idézetet írta: Knapp Dátum március 17, 2013, 01:04:37
És arról a moneybookers-ről hogyan oldanád meg a pénzfelvételt?
Csak a tulajdonos nevén lévő bankszámlára tudnál kiutalni, esetleg csináltatnál a nevére egy bankkártyát, amivel aztán bárhol fizethetnél?  :)

Szerintem ennek az árát egy normális ember esetén nem tudnád megfizetni. (főleg, hogy az eladó feltehetőleg az egyetlen skrilljét adná el neked)
Kapnál egy bankszámlát más adataival együtt...
Ráadásul nem is értem, hogyan használnád, hisz csak saját néven lévő skrill számláról lehet feltölteni az irodáknál lévő számlákat. (kiutalásnál is ugyanez a helyzet)
Esetleg az irodáknál nyitott számlákat is megvennéd?  :)

Ráadásul a skrill limitje 6,7 millió ft felett van 90 napos időszakra, te ezek szerint ennél többet mozgatsz (vagy valamiért nem csináltad meg teljesen az azonosítást/limitemelést a saját számládnál...) , ami felveti, hogy nem minden tiszta.
Egyszer előszedhetik a valódi tulajt is, aki majd felelhet az összes pénzmozgás miatt, amit te csináltál.

Nem akarok senkit lebeszélni arról, hogy neked adja el a skrill számláját, de rábeszélni meg pláne nem!   ;D

Miért nem nyitsz egy ismerősöd vagy egy családtagod nevére számlát?
Vagy esetleg a pénzforgalmad egyik részét vidd át netellerre, ezzel lényegében nőne az összesített limited a két számla együttes használatával.


Idézetet írta: Galt88 Dátum március 17, 2013, 12:26:19
Termeszetesen tisztaban vagyok vele h nem tudok kiutalni penzt bankartyara illetve moneybookersre , erre a szamlara kizarolag online penzmozgatasra  lene szuksegem amire penzt ugy jutattnek el h  egy kozeli ismerosom feltoltene az o szamlajara onnan meg atutalna MB re:).

Miért nem használod akkor simán a közeli ismerősöd MoneyBookers-ét? ???

Idézetet írta: Galt88 Dátum március 17, 2013, 12:26:19
Termeszetesen tisztaban vagyok vele h nem tudok kiutalni penzt bankartyara illetve moneybookersre , erre a szamlara kizarolag online penzmozgatasra  lene szuksegem amire penzt ugy jutattnek el h  egy kozeli ismerosom feltoltene az o szamlajara onnan meg atutalna MB re:).A moneybookersen meg a VIP limit felteteleit nem sikerult telyesiteni hisz eleg nagy kovetelmenyek vannak 5000 euronal nagyobb oszegben kell utaljal pokertermeknek, kaszinoknak, sportfogado irodaknak egy honap leforgasa alatt ami nagyon nagy osszeg ezert nemsiekrult telyesiteni .Netellertol tobb tenyezo miadt is idegenkedem.1 nagyon nagyok a koltsegek .2.nagyon merev a supportjuk .

És a közeli ismerősöd mégis hogyan töltené fel a vásárolt skrill számládat?
Csak a saját skrill-jén keresztül tehetné meg, mivel sem más bankkártyájával, sem más bankszámlájáról tilos tölteni a skrill számlákat.

Ha csak irodákhoz mozgatnád a pénzt, akkor a netellernek sincs költsége. (a kiutalás a húzós, de ugye ez téged nem érint a leírtak szerint...)

A Skrill VIP-hez 30 nap alatt 2000 eurót kell mozgatni az irodákhoz (nem 5000-t), míg a sima Skrill számla maximális limitje 90 napra 20 000 euró körül van, tehát ez nem lehet gond.

Azt sem értem, hogyan használnád, hisz az irodákhoz nem tudnál vele befizetni. A saját póker- vagy fogadószámládat sem töltheted más számlájával. (meg lehet próbálni, de ha el is fogadják, jó eséllyel nem kapod vissza a pénzed, mivel azt lophattad, de a pénzmosás gyanúja is felmerül)


Idézetet írta: ncis88 Dátum március 17, 2013, 12:30:02
Amiről egyszer beszéltem.. Miért ne használj netellert:

http://hu.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=120390

Hát én ezt végigolvastam...
Mint a krimikben, az utolsó oldalon derülnek ki a dolgok:
a Neteller úgy érzékelte, hogy más (is) használja a számlát és egy dokumentumot (útlevelet) hamisnak talált. Viszont a számlatulajdonos nem is küldött be útlevelet...

Vagy nagyon összekevertek valamit a Netellernél vagy valaki tényleg garázdálkodott a számlatulajdonos gépével és adataival.

Az persze nem korrekt, hogy a zárolás után nem akarták visszaadni a pénzt, az viszont tanulságos, hogy a brit Ombudsman közbenjárására ide legalább eljutottak.
(több, mint 90%-át a téma végére már visszakapta a srác, a Neteller a pókertermeknek küldte el, ennyire nem hitték el, hogy valóban ő a számlatulajdonos.)

En ugytudtam h 5000 euronak megfello osszeget kell utani irodakhoz  1 honap leforgasa alatt.De az h 5000 vagy 2000 telyesen mellekes , az online penzmozgatas alat meg azt ertettem h penzt szoktam fogadni kulfoldi baratoktol , meg neha tovabbkuldeni.A kerdesre  meg h miert nem hasznlom folyamatosan az ismeroseim  moneybookerset a valasz egyszeru, mar joparszor hasznaltam  ismeros moneybookerset de kellemetlen mindig megkerni  hetente akar tobb alkalommal is h utaljanak vagy  fogadjanak nekez  penzt , ez is a fo oka h szeretnek meg egy sajat szamlat amiben sztm semmi rossz nincs:)
Netellere visszaterve , mastercadral ATM bol valo penzkivetelnel 6 $ os feet von le ami sztm hatalmas:) es elozoekben is irtam h nem szimpatikus a neteller es nincs pozitiv tapasztalatom vele.
Idézetet írta: Knapp Dátum március 17, 2013, 13:51:20
És a közeli ismerősöd mégis hogyan töltené fel a vásárolt skrill számládat?
Csak a saját skrill-jén keresztül tehetné meg, mivel sem más bankkártyájával, sem más bankszámlájáról tilos tölteni a skrill számlákat.

Ha csak irodákhoz mozgatnád a pénzt, akkor a netellernek sincs költsége. (a kiutalás a húzós, de ugye ez téged nem érint a leírtak szerint...)

A Skrill VIP-hez 30 nap alatt 2000 eurót kell mozgatni az irodákhoz (nem 5000-t), míg a sima Skrill számla maximális limitje 90 napra 20 000 euró körül van, tehát ez nem lehet gond.

Azt sem értem, hogyan használnád, hisz az irodákhoz nem tudnál vele befizetni. A saját póker- vagy fogadószámládat sem töltheted más számlájával. (meg lehet próbálni, de ha el is fogadják, jó eséllyel nem kapod vissza a pénzed, mivel azt lophattad, de a pénzmosás gyanúja is felmerül)

Idézetet írta: Galt88 Dátum március 17, 2013, 16:23:32
En ugytudtam h 5000 euronak megfello osszeget kell utani irodakhoz  1 honap leforgasa alatt.De az h 5000 vagy 2000 telyesen mellekes , az online penzmozgatas alat meg azt ertettem h penzt szoktam fogadni kulfoldi baratoktol , meg neha tovabbkuldeni.A kerdesre  meg h miert nem hasznlom folyamatosan az ismeroseim  moneybookerset a valasz egyszeru, mar joparszor hasznaltam  ismeros moneybookerset de kellemetlen mindig megkerni  hetente akar tobb alkalommal is h utaljanak vagy  fogadjanak nekez  penzt , ez is a fo oka h szeretnek meg egy sajat szamlat amiben sztm semmi rossz nincs:)
Netellere visszaterve , mastercadral ATM bol valo penzkivetelnel 6 $ os feet von le ami sztm hatalmas:) es elozoekben is irtam h nem szimpatikus a neteller es nincs pozitiv tapasztalatom vele.

Ha teljesen mellékes, mekkora összeg kell a VIP tagsághoz, akkor minek hoztad fel azt indokként?   ::)

Ha meg csak pénz mozgatásra (ide-oda utalgatásra) kell a számla, akkor miért érdekes, mennyi a Neteller pénzfelvétel díja?
Én használok Neteller számlát, nincs kártyám hozzá és nem is szoktam kiutalni onnan, megoldom irodákon keresztül az "átvezetést". Egy fillér költség sincsen vele.

Az a baj, hogy kamuzol.
Azt állítod, hogy a nagyobb limit miatt kell másik számla, miközben a saját számládon sem tudtál akkor a forgalmat csinálni, hogy VIP legyél.
Ha meg csak egy számla kell, amin átrántod a pénzt, hogy ne legyen közvetlen kapcsolat a neked utalók és közötted, akkor írd meg bátran, de a pénzmosásban való közreműködés emeli ám az eladási árat!   ;)