KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Termeszetesen nem , de latom ertelmetlen itt veszekedni ezen:)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 17, 2013, 16:50:37
 

Ha teljesen mellékes, mekkora összeg kell a VIP tagsághoz, akkor minek hoztad fel azt indokként?   ::)

Ha meg csak pénz mozgatásra (ide-oda utalgatásra) kell a számla, akkor miért érdekes, mennyi a Neteller pénzfelvétel díja?
Én használok Neteller számlát, nincs kártyám hozzá és nem is szoktam kiutalni onnan, megoldom irodákon keresztül az "átvezetést". Egy fillér költség sincsen vele.

Az a baj, hogy kamuzol.
Azt állítod, hogy a nagyobb limit miatt kell másik számla, miközben a saját számládon sem tudtál akkor a forgalmat csinálni, hogy VIP legyél.
Ha meg csak egy számla kell, amin átrántod a pénzt, hogy ne legyen közvetlen kapcsolat a neked utalók és közötted, akkor írd meg bátran, de a pénzmosásban való közreműködés emeli ám az eladási árat!   ;)

Es a VIP limitre visszaterve mar az elozoekben is irtam h nem fogadasi irodak, es kaszinok kozott mozgattam a penzt tehat egyertelmu h nem volt ahogy telyesiteni a VIP felteteleket:)
Idézetet írta: Galt88 Dátum március 17, 2013, 17:25:01
Termeszetesen nem , de latom ertelmetlen itt veszekedni ezen:)

Idézetet írta: Galt88 Dátum március 17, 2013, 17:29:36
Es a VIP limitre visszaterve mar az elozoekben is irtam h nem fogadasi irodak, es kaszinok kozott mozgattam a penzt tehat egyertelmu h nem volt ahogy telyesiteni a VIP felteteleket:)

Oké, akkor ha csak skrill számlák közötti pénzmozgatásra használnád (mert ugye készpénz felvételre nem, irodákhoz szintén nem), miért nem nyitsz olyan ismerősödnek, családtagodnak skrill számlát - persze a tudtával - akinek még nincsen és valószínűleg sosem lesz rá szüksége?
Ugyanúgy te használhatnád, mint egy vásárolt számlát.
Vagy az ismerősi körödben ehhez senki sem merné adni az adatait?   :)

1 hét alatt milliókra lehet emelni a limitet valós adatokkal, ez nem lehetne probléma.

Mennyi a te skrilleden a limit?
Van egyáltalán a saját neveden skrill számla?!  :D
Vagy inkább más nevében bonyolítanád

Vissza lehet-e nézni a Betfair oldalán vagy máshol hogy az agárversenyeken mik voltak az oddsok és az eredmények?

Idézetet írta: gaboor93 Dátum március 24, 2013, 21:46:37
jaja igen
Ha ezt nekem válaszoltad akkor ezzel nem megyek sokra.
Inkább úgy teszem fel a kérdést: Hol lehet vissza nézni a Betfair  oddsait az agárversenyekre és az eredményeket?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum március 24, 2013, 22:09:48
Ha ezt nekem válaszoltad akkor ezzel nem megyek sokra.
Inkább úgy teszem fel a kérdést: Hol lehet vissza nézni a Betfair  oddsait az agárversenyekre és az eredményeket?

ezt csak úgy írta  ;D a huelva v ki meg bírt ki 6 percet  >:(

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 24, 2013, 22:25:03
ezt csak úgy írta  ;D a huelva v ki meg bírt ki 6 percet  >:(

Ezek a Fórum Fighter-ek (mint pl. gabor93) hatalmasak. Képes volt ezt a Recrés üzenetet beírni az F1 Tippjáték topicba is, ezen a "jaja igen" hsz-en meg kifeküdtem. ;D

Kivágtam a pics*ba 30 napot. Teleszemetelt mindent.


Idézetet írta: TiB Dátum március 30, 2013, 07:55:36
Tudna valaki olyan textura gyűjtemény oldalt ajánlani, ahol lehet keresni, és ingyenes?

Találtam párat, de hátha van valakinek valami jó kis gyöngyszeme :) Előre is köszönöm!

http://minecraft-servers.mindenkilapja.hu/html/24688567/render/texture-pack

A barátnőm nemrég  kivett egy kis pénzt a bet-at-home-ról. Az összeg szépen meg is érkezett, de egyúttal az erste levont 2 000 Ft-ot. Megkérdeztük miért, erre ezt a választ kaptuk:

Tisztelt Ügyfelünk,

A ciprusi pénzügyi helyzetre való tekintettel, Ügyfeleink, továbbá a kockázatvállalás elkerülése érdekében bankunk a következők szerint teljesíti a ciprusi bankok által vezetett bankszámlákat érintő átutalásokat 2013. március 25-től visszavonásig:
- ciprusi bankszámláról indított, Ügyfeleink számláin jóváírandó összegek felett csak azt követően rendelkezhet a számlatulajdonos, miután a bank az átutalás fedezetét megkapta (Vállalati Pénzforgalmi ÁSZF 3.11.22. pontja alapján járunk el ebben az esetben)
- Ügyfeleink bankunknál vezetett bankszámláin terhelendő, ciprusi pénzintézet által vezetett számla javára elektronikus úton benyújtott megbízásainak teljesítése késedelmet szenvedhet, illetve előfordulhat, hogy az utalás teljesítésében közreműködő levelező bank(ok) az átutalást nem továbbítja(k) a kedvezményezettként megjelölt számlát vezető bankba, hanem visszafordítja(k) a küldő félnek, így a fizetési megbízás nem teljesül, és azt pár nappal a terhelést követően jóváírjuk a korábban megterhelt számlán. Amennyiben bankfiókjaink egyikében, az e célból készített, fiókjainkban és honlapunkon (www.erstebank.hu/static/internet/download/ciprusi_penzforgalom.pdf) elérhető nyilatkozattal együtt kerül a papír alapú devizamegbízási nyomtatvány benyújtásra, addicionális intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a megbízást a levelező bank(ok) lehetőleg ne fordítsa(k) vissza.



Más is járt így? Tényleg Ciprusról utal a bet-at-home? Vagy én értettem félre valamit?

Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 04, 2013, 19:37:33
A barátnőm nemrég  kivett egy kis pénzt a bet-at-home-ról. Az összeg szépen meg is érkezett, de egyúttal az erste levont 2 000 Ft-ot. Megkérdeztük miért, erre ezt a választ kaptuk:

Tisztelt Ügyfelünk,

A ciprusi pénzügyi helyzetre való tekintettel, Ügyfeleink, továbbá a kockázatvállalás elkerülése érdekében bankunk a következők szerint teljesíti a ciprusi bankok által vezetett bankszámlákat érintő átutalásokat 2013. március 25-től visszavonásig:
- ciprusi bankszámláról indított, Ügyfeleink számláin jóváírandó összegek felett csak azt követően rendelkezhet a számlatulajdonos, miután a bank az átutalás fedezetét megkapta (Vállalati Pénzforgalmi ÁSZF 3.11.22. pontja alapján járunk el ebben az esetben)
- Ügyfeleink bankunknál vezetett bankszámláin terhelendő, ciprusi pénzintézet által vezetett számla javára elektronikus úton benyújtott megbízásainak teljesítése késedelmet szenvedhet, illetve előfordulhat, hogy az utalás teljesítésében közreműködő levelező bank(ok) az átutalást nem továbbítja(k) a kedvezményezettként megjelölt számlát vezető bankba, hanem visszafordítja(k) a küldő félnek, így a fizetési megbízás nem teljesül, és azt pár nappal a terhelést követően jóváírjuk a korábban megterhelt számlán. Amennyiben bankfiókjaink egyikében, az e célból készített, fiókjainkban és honlapunkon (www.erstebank.hu/static/internet/download/ciprusi_penzforgalom.pdf) elérhető nyilatkozattal együtt kerül a papír alapú devizamegbízási nyomtatvány benyújtásra, addicionális intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a megbízást a levelező bank(ok) lehetőleg ne fordítsa(k) vissza.



Más is járt így? Tényleg Ciprusról utal a bet-at-home? Vagy én értettem félre valamit?

Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)

Ez érdekes...
Foghatták volna a Gyurcsányra is.
Azért visszakérdezhetsz - megköszönve a tájékoztatást - hogy akkor most levonták ezt a 2000 ft-ot vagy csak visszatartják?
Mert ugye ebben a levélben szó sincs költségekről, csak arról, hogy megvárják, amíg ténylegesen megjön a pénz, mert nem bíznak a ciprusiakban.
(bár elvileg részben sem teljesülhet egy utalás...)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 04, 2013, 19:37:33
A barátnőm nemrég  kivett egy kis pénzt a bet-at-home-ról. Az összeg szépen meg is érkezett, de egyúttal az erste levont 2 000 Ft-ot. Megkérdeztük miért, erre ezt a választ kaptuk:



Még annyit, hogy elvileg a bet-at-home a forint utalásokhoz magyarországi-, az euró tételekhez osztrák bankszámlaszámot használ. Befizetéshez ezek vannak feltüntetve az oldalon.
Kiutalni folyószámlára nem szoktam tőlük, de a küldő számlaszáma biztosan látható a barátnődnél!

Egyébként a bet-at-home székhelye Máltán van, nem Cipruson.
De végül is sziget mindkettő - ráadásul ugyanazon a Földközi-tengeren - így jogosnak tűnik a levonás.  hehe

Idézetet írta: Knapp Dátum április 05, 2013, 02:26:11

Még annyit, hogy elvileg a bet-at-home a forint utalásokhoz magyarországi-, az euró tételekhez osztrák bankszámlaszámot használ. Befizetéshez ezek vannak feltüntetve az oldalon.



Tegnap 'végig is böngésztem' a számláit, de ezeket találtam én is. Igazából az érdekelt volna, hogy más is járt-e így... Na majd az Erstében megmondják, hogy miért csak egy részét tartják vissza/vonták le.
Köszönöm szépen a segítséged!  :beerchug:

Voltunk ma bent az Ersténél, és kiderült, hogy a levél csak véletlen egybeesés... Választ majd csak ezután küldenek. Azt azért elmondták nekünk, hogy minden devizaátutalásnál vonnak le egy bizonyos kezelési költséget, amit a küldő bank nem vállal át... Ezért a -2 000 Ft. Mikor mondtam a nőnek, hogy erről még nem igen hallottam (eddig), megnyugtatott, hogy ez mindig így volt, és lesz is. Mondjuk még azt is mondta, hogy Erste diákszámla, és ezért is vontak le, mert nem 'rendeltetésszerű' használat. (Azért a pár ezer forintért pedig jó volt a diákszámla is).  :)