KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi annak az oldalnak a címe, amelyiknél időnként ki lehet tölteni kérdőíveket, amire pontot adnak, majd azt be lehet váltani pénzre mb-n keresztül? Nem akarok reklámot, privátba is jó. Megszeretném nézni, hogy állok, de nem ugrik be a nevük :D

Sziasztok!
Az van,hogy 3 hónapra előfizettem geeksre,bár,ne tettem volna!
Semmi hasznát nem veszem sajna,mert balfax vagyok a fogadásban!
Csak azt szeretném kérdezni,hogy hol lehet skrillen megnézni az előfizetéses dolgokat?
Nem akarok már többször előfizetni és csak tudni akarom biztosan,hogy adtam e megbízást a folyamatos 3 havi előfizetésre?
Előre is köszönöm!

Sziasztok ! Ide tartozik :)
Sok helyen olvastam a forumon belül hogy Jaaas és Titti taktikája NAGYON JÓ ! De én sehol sem találom azt a topicot vagy leírást az egész stratégiáról.. Előre is köszönöm !

#1053 április 14, 2013, 16:07:40, caps lock
Idézetet írta: dani1453 Dátum április 14, 2013, 15:51:55
Sziasztok ! Ide tartozik :)
Sok helyen olvastam a forumon belül hogy Jaaas és Titti taktikája NAGYON JÓ ! De én sehol sem találom azt a topicot vagy leírást az egész stratégiáról.. Előre is köszönöm !

Hiába jó a taktika,ha rosszul választod meg a tippeket..
Pontosan nem tudom a hogy is volt,de a lényeg annyi,1.4 es oddson haladva,a nyereség X%-át kiszedve allin szerű taktikával haladsz addig,amíg nem gondolod úgy,hogy megállsz,és újraindítod a sorozatot.
Ez Jaas kolléga taktikája,a Titti féle módszert nem ismerem.

Köszi ! De esetleg nem tudod hogy hol van ez leírva részletesen?:) Melyik forum rész?

Idézetet írta: dani1453 Dátum április 14, 2013, 15:51:55
Sziasztok ! Ide tartozik :)
Sok helyen olvastam a forumon belül hogy Jaaas és Titti taktikája NAGYON JÓ ! De én sehol sem találom azt a topicot vagy leírást az egész stratégiáról.. Előre is köszönöm !

Ha itt végignézed jaaas hozzászólásait, szerintem rá fogsz akadni a stratégiára. ;)


Idézetet írta: dani1453 Dátum április 15, 2013, 14:57:53
322 oldalt olvassak végig?:D

IGEN  :D  ;D

De ami le van írva az nem taktika, a jó meccsválasztás a lényeg.

Titti meg régen azt írta le h képes e vagy 40 napon keresztül eltalálni egy 1,20 as szorzót, mert ha igen akkor, 1000ft-ból 40 nap alatt csinálhatsz 1 millát, valahogy így volt.  :)


Idézetet írta: dani1453 Dátum április 14, 2013, 15:51:55
Sziasztok ! Ide tartozik :)
Sok helyen olvastam a forumon belül hogy Jaaas és .....
Caps lock jól összefoglalta Jaaas stratégiáját, de itt le van írva: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,921.15.html, pontosabban itt kezdődik és még vagy 8-10 oldalon keresztül tárgyalják. Keresd az Excell táblázatokat hasznosak. A "Fogadási Stratégiák" topikot amúgy is érdemes átolvasni, ez csak 100 oldal.
Engem még megfogott executor stratégiája-i, főleg a lóversenyen helyre való fogadás, de rengeteg időt emészt fel. Szvsz 1,8-2 odds körül érdemes fogadni, tétemeléssel és ami a lényeg jó meccsválasztással.
Ennek ellenére én mégsem ezt csinálom, hanem a "félősök stratégiájával" építem a bankom. Az elnevezés szerintem nem jó, sokkal jobb lenne a "beszariak stratégiája", mert beszarsz amikor 2 havi munkád megy kárba 2 perc alatt.(A 86. perc után ki gondolta volna, hogy lesz még nem 2 hanem 3 gól?) :bash:

Tudna valaki segiteni? Gyenge az angolom sajna

You linked your debit or credit card to your PayPal account on Apr 19, 2013. To make sure the card is yours, we made a small charge to it that you'll need to confirm (and we'll refund the money to your PayPal account when you're done).

The charge creates a unique 4-digit code on your card statement. If you don't see the charge right away, don't worry - sometimes it takes a few days to show up. If you can't check your card statement online, check your paper statement when it comes in the mail (this can take up to 30 days). You will find the charge from PayPal with a 4-digit code.


How to confirm your card:

Check your card statement and look for a charge from "PayPal" with a 4-digit code next to it.
Log in to your PayPal account and click Confirm Credit Card.
Enter the 4-digit code to confirm your card.
When that's done, you'll be able to pay safer online with your card through PayPal - without ever exposing your financial information to sellers.

Yours sincerely,
PayPal

Sziasztok!

A mai Kecskemét - Eger meccsel kapcsolatban kérdeznék. Ha mondjuk az Eger nem játssza le a meccset, és odaadják a 3 pontot a hazaiaknak, akkor vajon hogyan értékelik az irodák? Nyerted a fogadás, vagy törlik? (Persze a kecskékre raknék, ezt hozzáteszem :D )

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 26, 2013, 12:01:01
Sziasztok!

A mai Kecskemét - Eger meccsel kapcsolatban kérdeznék. Ha mondjuk az Eger nem játssza le a meccset, és odaadják a 3 pontot a hazaiaknak, akkor vajon hogyan értékelik az irodák? Nyerted a fogadás, vagy törlik? (Persze a kecskékre raknék, ezt hozzáteszem :D )

Törlik a fogadást, ha nem játsszák le a meccset.

Betfair-en, Betdaq-on és Smarkets-en kívül ismertek/használtok más fogadótőzsdéket is, amivel érdemes lehet foglalkozni?

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 03, 2013, 15:16:35
Betfair-en, Betdaq-on és Smarkets-en kívül ismertek/használtok más fogadótőzsdéket is, amivel érdemes lehet foglalkozni?

Hasonló elven működik még a WBX de ezt nem ismerem.