KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello .Egy olyan kerdesem lenne h bet on multi nezetbe betudok e rakni olyan esemenyeket amik per pill nem futnak eloben,vagy  az esemenylistabol a kedvencek koze? ::)

Tud valaki egy linket adni, ami mutatja a live score-t a 13 órakor kezdődő Kanada - Olaszország női vízilabda meccsről?

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 02, 2013, 12:44:59
Tud valaki egy linket adni, ami mutatja a live score-t a 13 órakor kezdődő Kanada - Olaszország női vízilabda meccsről?
Remélem nem reklám
http://www.eredmenyek.com/vizilabda/


Idézetet írta: Latzka Dátum június 02, 2013, 12:56:15
CSV = csak végeredmény

És sajnos még a délelőtti mérkőzések eredményei sincsenek feltöltve..

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 02, 2013, 12:58:25
És sajnos még a délelőtti mérkőzések eredményei sincsenek feltöltve..
Igaz! Sorry :(
Probáld meg a FINA hivatalos oldalán...
Hátha...

Idézetet írta: fole Dátum június 02, 2013, 13:05:41
Igaz! Sorry :(
Probáld meg a FINA hivatalos oldalán...
Hátha...

Köszi! Most már végképp összezavarodtam, mert találtam 3! eltérő meccsidőpontot a mai napra 3, elvileg megbízható oldalon..FINA szerint 18 órakor kezdődik, már csak az a kérdés, hogy melyik időzóna szerint! ;D ;D Ezek alapján (van 3 eltérő kezdőidőpontom, + 24 időzóna), tehát gyakorlatilag akármikor kezdődhet. :D Még jó, hogy csak 3 dimenzió van! Bár egyes elméleti fizikusok szerint lehet 9 is! ::) ;D

Unibeten van ilyen hogy "Gólok száma - 00:00-24:59.
Tudtok más irodákat ahol szintén lehet fogadni így 25perces  gólokra?

Idézetet írta: sleve Dátum június 06, 2013, 16:58:11
Unibeten van ilyen hogy "Gólok száma - 00:00-24:59.
Tudtok más irodákat ahol szintén lehet fogadni így 25perces  gólokra?

Nem egészen 25, de a 365-nél 27 perces van. Bizonyos esetekben még plusz nyereséget is jelenthet az a 2 perc eltérés. Ha nem jó ez a határ, akkor nem szóltam.

Van olyan program ahol meccseket tudok nézni, de nem kell hozzá  internetkapcsolat, hanem csak letöltöm, futtatom  és kikeresem az adott meccset és már tudom is nézni?

Egy-két torrent siteon fent szoktak lenni egyes meccsek felvételei.

Idézetet írta: bendix Dátum június 17, 2013, 17:21:09
Van olyan program ahol meccseket tudok nézni, de nem kell hozzá  internetkapcsolat, hanem csak letöltöm, futtatom  és kikeresem az adott meccset és már tudom is nézni?

sport-video.hu


Sziasztok.Azt megtudjátok mondani pontosan,ha az én forint Skrill számlámról utalok pénzt egy Euros irodához(Pl. most a Tipicohóz akar regelni a bónusz miatt 100 euróval) akkor ott milyen költségeim vannak befizetésnél és kifizetésnél is?Körülbelül mennyit bukok a 30.000 ft-ból?Vagy érdemes egy Euros Netellert használni inkább erre?köszönöm :cya:

Idézetet írta: Maestro90 Dátum június 27, 2013, 12:05:56
Sziasztok.Azt megtudjátok mondani pontosan,ha az én forint Skrill számlámról utalok pénzt egy Euros irodához(Pl. most a Tipicohóz akar regelni a bónusz miatt 100 euróval) akkor ott milyen költségeim vannak befizetésnél és kifizetésnél is?Körülbelül mennyit bukok a 30.000 ft-ból?Vagy érdemes egy Euros Netellert használni inkább erre?köszönöm :cya:

Hivatalosan nincs költséged, de az oda-vissza váltásnál buksz az árfolyamon.
(illetve a skrill és a neteller feltöltésénél lehetnek költségeid)

Ha jó irányba mozdul el az árfolyam a skrill - tipico befizetés után - értsd gyengül a forint - akkor lehet, hogy még nyersz is a bolton, ha viszont forinterősödés jön, akkor az euródért még kevesebb forintot fogsz kapni kifizetéskor és az árfolyamrés mellett az árfolyam veszteséget is megfizeted.

Én használok eurós netellert és forint skrillt is, amikor 300 körül van az árfolyam, akkor igyekszem eurót forintra váltani, ha 290 körül, akkor meg forintot euróra, így tudom tompítani a veszteségeket.
Ha ugye már a Tipicon lesz a pénzed, akkor már kivárhatsz a kifizetéssel, egy kedvezőbb árfolyam reményében (bár nem biztos, hogy ott érdemes parkoltatni a pénzt egy netes pénztárca helyett...), viszont ha most az eurós netellerről fizetsz be, akkor nem fogják engedni a kifizetést máshova.
(ezt kiválthatja egy tipico --> neteller --> ft unibet --> ft skrill útvonal, veszteség nélkül, mivel eddig az unibet középárfolyamon váltotta be az eurónkat)

Ha van euród a netelleren akkor azt érdemes használni, ha oda be kell forintot fizetned, akkor meg szinte mindegy, hol váltasz, bár szerintem akkor is jobb, ha majd a netellerre jön vissza a tipicos euró és nem kell kiutalásnál automatikusan visszaváltanod, mint ha mondjuk a forint skrillre érkezik a pénz.

Szóval ha most forintod van, egy váltási költséged mindenképpen lesz a befizetésnél.
Egyébként is indokolt eurót tartalékolni több okból is mostanában, így szerintem az a jó, ha a tipicotól majd eurót kapsz vissza a netellerre és te döntheted el, hogy egy másik eurós irodához befizeted, vagy kiutaltatod, esetleg az unibeten keresztül beváltod. (már ha forint számlád van az unibetnél)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 27, 2013, 12:40:28
Hivatalosan nincs költséged, de az oda-vissza váltásnál buksz az árfolyamon.
(illetve a skrill és a neteller feltöltésénél lehetnek költségeid)

Ha jó irányba mozdul el az árfolyam a skrill - tipico befizetés után - értsd gyengül a forint - akkor lehet, hogy még nyersz is a bolton, ha viszont forinterősödés jön, akkor az euródért még kevesebb forintot fogsz kapni kifizetéskor és az árfolyamrés mellett az árfolyam veszteséget is megfizeted.

Én használok eurós netellert és forint skrillt is, amikor 300 körül van az árfolyam, akkor igyekszem eurót forintra váltani, ha 290 körül, akkor meg forintot euróra, így tudom tompítani a veszteségeket.
Ha ugye már a Tipicon lesz a pénzed, akkor már kivárhatsz a kifizetéssel, egy kedvezőbb árfolyam reményében (bár nem biztos, hogy ott érdemes parkoltatni a pénzt egy netes pénztárca helyett...), viszont ha most az eurós netellerről fizetsz be, akkor nem fogják engedni a kifizetést máshova.
(ezt kiválthatja egy tipico --> neteller --> ft unibet --> ft skrill útvonal, veszteség nélkül, mivel eddig az unibet középárfolyamon váltotta be az eurónkat)

Ha van euród a netelleren akkor azt érdemes használni, ha oda be kell forintot fizetned, akkor meg szinte mindegy, hol váltasz, bár szerintem akkor is jobb, ha majd a netellerre jön vissza a tipicos euró és nem kell kiutalásnál automatikusan visszaváltanod, mint ha mondjuk a forint skrillre érkezik a pénz.

Szóval ha most forintod van, egy váltási költséged mindenképpen lesz a befizetésnél.
Egyébként is indokolt eurót tartalékolni több okból is mostanában, így szerintem az a jó, ha a tipicotól majd eurót kapsz vissza a netellerre és te döntheted el, hogy egy másik eurós irodához befizeted, vagy kiutaltatod, esetleg az unibeten keresztül beváltod. (már ha forint számlád van az unibetnél)

köszi szépen,hasznos volt. :ok: