KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha nincs időlimit, akkor én türelmesen várok a megfelelő szorzóra. A freebet-ben nem áll a pénzem, amíg meg nem fogadom, annyira nem sürgős.
A paddynél mondjuk 1 napig éltek csak a freebetek és csak teniszre voltak felhasználhatóak, ezért különösen jó a 102%, na meg azért, mert nem igényelt túl sok pénzt sem.

Amikor van lehetőség "várakozni", akkor a surebet.com szűrőjében egyszerűen bent hagyom a freebetes irodát, majd úgyis ad valamit pár nap alatt.
Az elmúlt héten 16 freebet-em volt, 64%-os volt a legrosszabb "eredmény".

Igen, a fenti példám valóban egy 7% feletti arbitrázs volt alapból, de az a vicces, hogy az 50 eurós limit miatt a partybetsnél (bwinnél, gamebookersnél) nagyon nem is lehetett volna vele arbolni.
Na meg mikor felfedeztem, nem is volt egyik számlán sem pénzem.  :)
Ha feltöltöm mindet és közben elmászik a szorzó, akkor csak magamat szívattam, különösen úgy, hogy bwinék kifizetései elég bizonytalan gyorsaságúak mostanában.
(na meg abban sem vagyok biztos, hogy a teniszmeccsek feladásánál egységesen értékelne-e a 3 iroda, a tennis bios szerint a bwin szabályozása eltér a partybets-gamebookers duótól, de nem sűrűn frissíthetik...)


A gyengébb szorzókat kínáló irodáknál pedig működik az, hogy főleg éjszaka, ha elkezd esnie egy underdog szorzója, akkor fel tudom tenni a freebet-emet a még magas szorzóra.
Mondjuk csak ezért nem maradnék fent, de a munkaidőmbe belefér.  :)

Most egy youwin-es 20 euróból is így lesz 75%,  a Limerick-Bray meccset éppen most játsszák.
A vendégeket játszottam a youwin freebetből 5.9-es szorzóval másfél napja, egyből le is fedeztem yoganoval (1.18 H +0,5 )
Ha trédelni akartam volna, még jobban járok, mert a vendégek szorzója 4-es alá esett mára és az 1X már 1.3-ig felkúszott.

Többeknél láttam, hogy módosították az itteni felhasználónevüket, én is szeretném megreformálni, csak nem találom, hogy hol van erre lehetőség. Valaki meg tudná mondani?

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum július 11, 2013, 18:17:54
Többeknél láttam, hogy módosították az itteni felhasználónevüket, én is szeretném megreformálni, csak nem találom, hogy hol van erre lehetőség. Valaki meg tudná mondani?

*

Sziasztok!

Most találtam rá Tomiszi írásaira( 200 as tippek....; és a hosszú távú siker titka) és sokat tanultam belőle, arra lennék kíváncsi tudtok-e még ajánlani nekem hasonlóan jó és hasznos naplókat, tanulmányozásra?

Előre is köszi, Sok sikert mindenkinek!

Idézetet írta: BetElek Dátum július 16, 2013, 20:31:23
Sziasztok!

Most találtam rá Tomiszi írásaira( 200 as tippek....; és a hosszú távú siker titka) és sokat tanultam belőle, arra lennék kíváncsi tudtok-e még ajánlani nekem hasonlóan jó és hasznos naplókat, tanulmányozásra?

Előre is köszi, Sok sikert mindenkinek!
Fizetős  vagy ingyenes?


Van bizony, az agysejtjeiddel fizetsz..


Idézetet írta: TiB Dátum július 17, 2013, 09:37:15
Ingyenes reklámfelület nekik az org. WS Teleshop sportfogadó módjára. Érdekes látni a különböző marketing megoldásaikat, még akár írni is lehetne róla ;D
A legérdekesebb mostanában a tomiszi-féle. Ügyes marketing munka ;)
magyar mentalitás :laugh: :police:

látom, próbálkoznak... találékony nemzet a magyar...  :police:




a szabályzat módosulása szerint sportfogadas.org oldalain fizetős szolgáltatásokat 'reklámozni' szigorúan tilos

5.2. Tippszolgáltatás pénz ellenében

A Sportfogadas.org egy ingyenes sportfogadás portál. Az oldal üzemeltetői a tippekért soha nem kérnek pénzt, vagy egyéb anyagi juttatást.
Szigorúan büntetjük (kizárással) azon személyeket akik bármilyen módon szolgáltatásaikért pénzt igényelnek! Ezen kívül a kizárás mellett addigi tevékenykedésüket is töröljük.
Ezen kívül a fórum bármely témájában (akár aláírásban is) tilos megemlíteni bármilyen hasonló szolgáltatást, úgymond 0 toleranciás politikát folytatunk!

Idézetet írta: butyi Dátum július 17, 2013, 09:47:20
látom, próbálkoznak... találékony nemzet a magyar...  :police:




a szabályzat módosulása szerint sportfogadas.org oldalain fizetős szolgáltatásokat reklámozni szigorúan tilos

5.2. Tippszolgáltatás pénz ellenében

A Sportfogadas.org egy ingyenes sportfogadás portál. Az oldal üzemeltetői a tippekért soha nem kérnek pénzt, vagy egyéb anyagi juttatást.
Szigorúan büntetjük (kizárással) azon személyeket akik bármilyen módon szolgáltatásaikért pénzt igényelnek! Ezen kívül a kizárás mellett addigi tevékenykedésüket is töröljük.
Ezen kívül a fórum bármely témájában (akár aláírásban is) tilos megemlíteni bármilyen hasonló szolgáltatást, úgymond 0 toleranciás politikát folytatunk!
itt nem szabad reklámozni, esetleg BAH kuponért kuncsorogni

Mindenkinek más véleménye van a magyar mentalitásról.  :)

Szerintem fikázásra túl sok energia megy el, okot meg mindig lehet rá találni.
"Közellenségre" szükség van, addig sem a saját gondjainkkal foglalkozunk.  :)

Sziasztok!

Kicsit más irányba ment el az eszme csere mint vártam, de végülis nem baj, csak okosabb nem lettem. ;)

De azóta már átolvastam Mezrajaed hónapról hónapra.... naplóját, ami végülis nagyon hasonló Tomiszihoz, és egyébként szerintem 1 jó dolgot boncolgatnak, ami akár működhet is, itt igazából engem a kiválasztási rendszer érdekelne nem a konkrét tippek, persze az sem rossz. De majd ez ügyben fel veszem velük a  kapcsolatot ha itt lesz az ideje, de még csak tapogatozom.
Ami nem azt jelenti, hogy teljesen zöldfülü lennék a sportfogaadás világában( http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,921.1530.html  ), inkább ez a forumozos téma új nekem, viszont nagyon hasznos, hogy nincs egyedü az ember és ugyebár az érdekek közösek!

Pl: Erről a betfair-es 3:3 layelésről mi a véleményetek, valaki csinálja? Elég ritka eredmény fociban A 3:3 nem?


Sok sikert mindenkinek!

Most olvastam egy másik oldalon, hogy "megtörtént eseményre fogadás". Pl.: Kint vagy meccsen látod, hogy gól született, gyorsan megfogadod, és nyertél. Megtudod előzni az irodát, vagy ez csak mese? Mondjuk nem hiszem, hogy az irodák egyszerre zárnák le a fogadást.... Erről valaki, valamit tud?

Pedig milyen jó lenne, csak kimenni egy meccsre táblagéppel,  aztán had szóljon, de azért majd lehet kipróbálom, úgyis rég voltam meccsen ;D !
Azért arra is kíváncsi lennék , technikailag hogy dolgoznak az irodák minden élő meccsen ott van valaki az irodáktól külön-külön?  (biztos nem)
A válaszért köszönet TiB!