KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


"Betclicnél sikerült még tavaly nyár folyamán többször úgy fogadnom, de nem lennék meglepődve ha azóta javítottak volna a rendszerükön. Az a 10 másodperc pedig egy szem\füles fogadónak talán elég is lehet ha a kimenetelt és a tétet már előre beírja és gól esetén már csak rákell menni a fogadásra."

" igen, mintha nekem is úgy rémlett vna h ott csúszik, mikor néztem magyar bajnokit akkor spori már befújta a tizit, de még nem fagyott meg, csak rá 10-15 másodpercre.. "

Ezek miatt írtam, hogy jò lehet a 10mp , de màr làtom, valòszìnü nektek van igazatok.  :-X

Másfél évvel ezelőtt a bwin rengeteget hibázott - mostanában már nem játszom ott - és bizony többször elcsíptem ázsiai kosármeccseken már megtörtént eseményeket.
A bet365-nél néztem a meccset - eleve a stream 3-4 mp-cel előrébb tartott ott - és a bwinnél fogadtam. (a bet365-nél néha a "kis" és "nagyképernyő" között is van 1-2 mp eltérés!!)
Pl. ki éri el előbb a 10 pontot a 3. negyedben?
Mindig azt a csapatot tartottam készenlétben, amelyik éppen a labdát birtokolta, majd ha elérték a 10 pontot a bet365 élő képe alapján, abban a pillanatban küldtem a fogadást a bwinnél.
20-30%-ban beértek a tippek. Nem csináltam sűrűn, mivel ezek délelőtti meccsek voltak és én nem olyankor vagyok a legfrissebb, na és 10-20 000 ft-nál nagyobb tétekkel sem, talán ezért is úsztam meg az utólagos törlést és tiltást.
Viszont 7:8-nál, mikor beszórták a triplát, kettes feletti szorzóval fogadhattam, veszíteni való nélkül.
(persze a "minden szorzót elfogad" opciót be kellett pipálni, mert ugye a labdabirtoklás változása is módosítja a szorzót és nehogy ez miatt kelljen újraküldeni.)

Szerintem megbízhatatlan csatornán kapták az infókat, esetleg ki is maradhatott az eredményközlés időnként, mivel olyan is előfordult, hogy rossz helyre írtak be egy kosarat és ez miatt lehetett tutira menni, esetleg arbolni. (az arbnál benne van az utólagos törlés, ezért a buki hibáknál ez nem annyira ajánlott)

Viszont ezért fontos az élő közvetítést nézni a lehető leggyorsabb csatornán!
Ha műholdas adást nézel, az másodpercekkel gyorsabb lehet, mint ugyanannak a szolgáltatónak a kábeles jele, sőt, egy lakáson belül a sorosan kötött tévék között is van érezhető különbség.
(ugye hallottunk már olyat, hogy egy lakótelepen 8 helyen bömböl a meccs, de még véletlenül sem ugyanott tart...)

Törvényszerű, hogy az adatokat az irodák is kis késéssel kapják meg az esemény megtörténtéhez képest (megtörténik - megfigyelő beüti - jel elmegy - műhold - iroda - szorzóváltoztatás), ehhez jön még az, hogy az adatokat bevivő is hibázhat. (pl. nem veszi észre, hogy a spori 11-est ítélt, mert még a 16-oson kívül lerohanták a reklamáló játékosok)

A fentiek személyes tapasztalatok, de olyasmiről is hallottam - számomra hiteles forrásból - hogy teniszversenyen headset-tel kint ült egy emberke és mondta a kollégának, hogy mire tegyen. Mivel gyorsabbak voltak, mint az iroda információközlése, még a késleltetéssel együtt is tudtak pénzt keresni a már megtörtént eseményeken.
(laptoppal is ki lehetne ülni és tényleg élőben fogadni, de valószínűleg kinéznének)


Igen, most 16:00, téli (rendes) időszámitás szerint 15:00.

Köszi Knapp a hozzászólást! :) Nekem sokat számított!
Mostmár csak kimegyek egy meccsre kipróbálni, végülis bukni nem tud az ember, egy próbát megér.
Én is 10-20 ezres max. tétekre gondoltam, hogy azért ne hívjam fel magamra a figyelmet.

Meg tudja valaki mondani, hogy hogyan tudok bet365-nél kombinált fogadást kötni? Mondjuk 3/4 kombit? Nem nagyon találtam ilyen opciót, de lehet, hogy csak vak vagyok ::)
Köszi!

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum július 18, 2013, 19:15:57
Meg tudja valaki mondani, hogy hogyan tudok bet365-nél kombinált fogadást kötni? Mondjuk 3/4 kombit? Nem nagyon találtam ilyen opciót, de lehet, hogy csak vak vagyok ::)
Köszi!
Kattints rá, amikre fogadni akarsz, akkor kikerül jobbra, és a legalsó tipp alatt kattints rá a Multiple Bets Optionsra.

Innen triviális. Ha nem, akkor szerintem még korai a netes fogadás. Hajrá.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 18, 2013, 19:22:12
Kattints rá, amikre fogadni akarsz, akkor kikerül jobbra, és a legalsó tipp alatt kattints rá a Multiple Bets Optionsra.

Innen triviális. Ha nem, akkor szerintem még korai a netes fogadás. Hajrá.

Köszi, kb. 5 éve fogadok neten...
Nem volt nálam ilyen opció, külön kellett kérnem az ügyfélszolgálatot, hogy beállítsa a trixie-t, meg a többieket.

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum július 18, 2013, 19:32:05
Köszi, kb. 5 éve fogadok neten...
Nem volt nálam ilyen opció, külön kellett kérnem az ügyfélszolgálatot, hogy beállítsa a trixie-t, meg a többieket.
Ne már, a bet365-nél nem volt ilyen opció? Az nem létezik. Kurva sok számlát nyitottam már, mindegyiknél ott van automatán, nem is lehet másképp.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 18, 2013, 19:58:22
Ne már, a bet365-nél nem volt ilyen opció? Az nem létezik. Kurva sok számlát nyitottam már, mindegyiknél ott van automatán, nem is lehet másképp.

Nálam nem volt, ügyfélszolgálatos csajszi nyitotta meg.

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum július 18, 2013, 20:00:20
Nálam nem volt, ügyfélszolgálatos csajszi nyitotta meg.
Ez hihetetlenebb számomra, mint az, hogy Elvis él, pedig annak 501-es oddsa volt legutóbb a willhillen. ;D ;D ;D ;D

Több naplóban is találkoztam már ezzel a szöveggel a tippek beírása után: "Egyik sem". Ez mi a fene akar lenni?

Idézetet írta: BetElek Dátum július 18, 2013, 18:21:45
Köszi Knapp a hozzászólást! :) Nekem sokat számított!
Mostmár csak kimegyek egy meccsre kipróbálni, végülis bukni nem tud az ember, egy próbát megér.
Én is 10-20 ezres max. tétekre gondoltam, hogy azért ne hívjam fel magamra a figyelmet.

Ha működik, csinálj néha direkt vesztes fogadást is!
Életszerűbb.  :)

Idézetet írta: benson Dátum július 19, 2013, 13:26:23
Több naplóban is találkoztam már ezzel a szöveggel a tippek beírása után: "Egyik sem". Ez mi a fene akar lenni?

Te erre gondolsz nem? Ez a győztes helyezésre van,csak akkor ír ott szerintem mást,ha helyezésre fogadsz.

Idézetet írta: Alk Dátum június 06, 2013, 17:29:16
Nem egészen 25, de a 365-nél 27 perces van. Bizonyos esetekben még plusz nyereséget is jelenthet az a 2 perc eltérés. Ha nem jó ez a határ, akkor nem szóltam.

Egyre több bajnokságból kiveszik a "korai gól" opciót. :(

A bet365-ön kívül, még melyik irodánál tudok 10 perces időintervallumos fogadást kötni? Gól miatt érdekelne,nem szöglet.