KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


William Hillen láttam, de ott nem 10 perces van, hanem 5

Idézetet írta: hubika88 Dátum július 28, 2013, 12:10:00
William Hillen láttam, de ott nem 10 perces van, hanem 5

Esetleg tud valaki más irodát ,ahol van 10perces?  :P

Idézetet írta: Pikaa Dátum július 28, 2013, 12:04:27
A bet365-ön kívül, még melyik irodánál tudok 10 perces időintervallumos fogadást kötni? Gól miatt érdekelne,nem szöglet.
Betclic/Expekt  élőn is van.


Hello , nemreg  bongesztem az irodakrol szolo bejegyzeseket es nem emlekszem tisztan , hogy a betfair e az az iroda ahol tobb szamlam is lehet?Mar elnezest csak  elfoglat vagyok es sajnos nincs idom ujraolvasni a bejegyzeseket.Elore is koszonom annak aki valaszo.  :beerchug:

Igen, a múltban legalábbis így volt. Nekem is van két számlám náluk (euro, illetve dollár), minden rendben velük. Viszont mintha nemrég olvastam volna itt a fórumon, hogy ezt már annyira nem szereti a BF (úgy emlékszem Knapp írta nekem a Marathon témában).

üdv, a fórumra hogyan lehet youtube videót beilleszteni?

kösz a segítséget

Simán a linket illeszted be, a rendszer meg automatikusan felismeri.

Sziasztok!

Van valakinek valami aránylag bevált módszere, hogy hogyan bukja át a pénzt egyik irodától a másikhoz? Előfordul ugye, hogy néha pont annál az irodánál landol a pénz, ahol nem kellene. Tehát érdekelne, ti hogy csináljátok.
Köszönöm.

Surbetel , a nagyobb szorzot teszed meg ott ahol bukni szeretnel  , de megis van ra esely h netalan ott nyersz.pl bukni akarsz a Bet365 on es ott teszel egy X et a (termeszetesen olyan merkozest valasztassz amin nagy esellyel nem lessz X) masik  ket kimenetelt megfogadod a masik irodanal.

Idézetet írta: gaborx Dátum augusztus 02, 2013, 14:25:32
Sziasztok!

Van valakinek valami aránylag bevált módszere, hogy hogyan bukja át a pénzt egyik irodától a másikhoz? Előfordul ugye, hogy néha pont annál az irodánál landol a pénz, ahol nem kellene. Tehát érdekelne, ti hogy csináljátok.
Köszönöm.

Idézetet írta: gaborx Dátum augusztus 02, 2013, 14:25:32
Sziasztok!

Van valakinek valami aránylag bevált módszere, hogy hogyan bukja át a pénzt egyik irodától a másikhoz? Előfordul ugye, hogy néha pont annál az irodánál landol a pénz, ahol nem kellene. Tehát érdekelne, ti hogy csináljátok.
Köszönöm.

Ha hármat kívánhatnék sportfogadáson belül, az egyik biztos az lenne, hogy mindig jó helyre bukjak. :) Gondolj csak bele, minden bónuszt meg lehetne igényelni, verifikálni se kéne semmit, csak számlanyitás, befizetés, bónuszigénylés, átbukás. Nem is kéne a másik két kívánság! ;D Sajnos ez gyakran igen nyögvenyelősen valósul meg (ha sikerül egyáltalán), hiszen az, hogy jó helyre kerüljön a pénzed, gyakorlatilag azt jelenti, hogy jól tippeled meg az általad kiválasztott mérkőzések kimeneteleit. A legtöbb amit tenni lehet, hogy megfelelő tétnagysággal nyomod, nem mész all-in, mert jön 3-4 rossz "tipp", aztán azt már tényleg szép kihívás átbukni. Ha megbízható irodától szeretnéd átbukni a pénzt, ott még nem is olyan nagy probléma, ha nem sikerül, legrosszabb esetben kicsit többet "kopik" a kelleténél, de idővel majd csak kiforog. Hogyha olyan irodáról van szó, amivel probléma lehet, vagy több ezer eurós rollovert helyeznek a válladra, esetleg sáros vagy, ilyenkor érdemes mérlegelni, hogy megéri-e a kockázatot és/vagy vesződést. Nem nagy pénz, de példának tökéletes: Dobetnél ugyebár minden új ügyfél kap egy befizetés nélküli 10 € értékű freebet-et, viszont a kiszedéséhez előtte be kell fizetned, és forgatni is kell. Nos, ha te úgy döntesz, hogy megpróbálod átbukni ezt a 10 €-ot, viszont nem sikerül, akkor kb 3 eft bónusz miatt le lesz kötve a rossz helyre átbukott 40 €-od (azért ennyi, mert maximum 50 € tartható meg a Dobetnél, a végtelenségig pedig nem szabad próbálkozni vele, mert a végén lehet minden pénzed odakerül, és még csak megtartani sem lehet). Miután elérted a Dobetnél az 50 eurót (ebből 40 saját), hogy ki tudd szedni, be kell fizetned 50 eurót, majd meg is kell forgatnod 5 alkalommal a nem épp marathonos oddsain. ;D Tehát ebben az esetben a 90 euródra kapsz 10 € bónuszt, ami ráadásul nagy valószínűséggel úgy eltűnik, mint k****-ban a f***  ;D Visszakanyarodva a kérdéshez, ha mindig jó helyre tudnánk bukni, akkor bónuszokra sem lenne szükségünk, elég lenne mindig feltenni a saját pénzünk, hisz úgyis bejön. Amit meg lehet, és meg is kell tenni az az, hogy minden eshetőséget számba veszünk, megfelelő bankkal állunk neki, és legalább olyan körültekintően és megfontoltan helyezzük el a fogadásainkat, mintha "simán" csak fogadnánk a saját pénzünkkel.

betfairel kapcsolatos lenne a kerdesem , ujonnan regisztralt tag vagyok lattam hogy van freebetjuk gondoltam kihasznalom , viszont elsore nem  lett vesztes a tetem, utana tettem egy ujabb fogadast  ugyancsak a freebet ertekkel, es szerencsesen atbuktam egy masik irodahoz, viszont meg nem irtak  jova a freebetet.Kerdesem az lenne h ez azert van m csak a bonusz akkor ervenyes ha az elso fogadast bukom el ?Koszi a valaszokat.


Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy mi van abban az esetben ha befizetek egy bankszámláról, de időközben pl. bankot váltok és már másik számlára kérném a kifizetésem? Jeleznem kell és engedik vagy nem is lehet ilyet?
Köszi.

Be kell fizetned onnan is egy kis összeget és akkor már kérheted oda is. Bet365-nél lehetséges, hogy a rendszer nem fogja egyből engedni, de irsz live chaten erről és engedélyezik egyből.