KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hülye kérdés, de annál fontosabb. Fel kéne hívnom egy ingyenes számot, de mobilról nem jó, vezetékes telefonunk pedig nincsen. Mit lehet ez esetben tenni? Valahogy elérhető mobilról? Fontos lenne!


Az a B terv, de ha nem muszáj, nem égetném magam! ;D

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 15, 2013, 14:21:13
Hülye kérdés, de annál fontosabb. Fel kéne hívnom egy ingyenes számot, de mobilról nem jó, vezetékes telefonunk pedig nincsen. Mit lehet ez esetben tenni? Valahogy elérhető mobilról? Fontos lenne!
Vegyél egy símaszkot, rakd zsebre a B tervhez, aztán valamelyik lakótelepen kövess egy öregasszonyt (nekik általában vezetékes telefonjuk van), férkőzz a bizalmába, akkor megengedi használni a telefonját. B terv: vedd fel a maszkot, üsd le finoman az öregasszonyt, törjél be hozzá, intézd el a hívást.

C terv: váltsál aprót, és intézd el nyilvános fülkéből.


#1190 augusztus 19, 2013, 15:39:17, oldsmuggler
Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 15, 2013, 17:09:53
Abszolút nem értek hozzá, de Skyperól is lehet hívást indítani nem?

Viszont nekem is van kérdésem. Ezt a videót miért nézték meg 500 ezren? Próbálok rájönni mi lehet az oka, de nem sikerül.

Kate Upton Slow Motion Symphony


hogy 500000-en nem nézték meg abban 100%-an biztos vagyok mert én magam 3x néztem meg


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 15, 2013, 17:09:53
Abszolút nem értek hozzá, de Skyperól is lehet hívást indítani nem?

Viszont nekem is van kérdésem. Ezt a videót miért nézték meg 500 ezren? Próbálok rájönni mi lehet az oka, de nem sikerül.

Kate Upton Slow Motion Symphony

Talán mert ideális a mérete!
4 perc 10, aztán lehet aludni...

.

Bár nem ismerem a román adótörvényt,de feltételezem ahol nem szabályzott a piac, ott elvileg kellene,de senki sem teszi.. Ezért akarják az államok szabályozni..

.

.

Csak a bankautomatan mulik, hogy mennyit vesz le pluszba, vagy a skrill is levon meg belole? ( mikor veszek ki penzt)

Nem értelek..

Én inkább bevállalnám azt pár eurónyi plusz költséget a skrillel,de biztonságban van a pénzem, mint hogy munkanélküliként gyűlik a pénzem egy olyan országban ahol nyilvánvalóan nem szívlelik a magyarul beszélő embereket..

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 19, 2013, 16:17:14
Nem értelek..

Én inkább bevállalnám azt pár eurónyi plusz költséget a skrillel,de biztonságban van a pénzem, mint hogy munkanélküliként gyűlik a pénzem egy olyan országban ahol nyilvánvalóan nem szívlelik a magyarul beszélő embereket..

Azert nem kell tuldramatizalni  ;D ;D