KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 06, 2013, 23:29:02
Hali a van egy bankszámlámon pénz és gyorsan át akarnám rakni egy másikra most hétvégén az hogyan lehetséges? A választ előre is köszönöm :)

Két OTP-s számla között csak pár kattintás és átrakhatod a pénzt.

Tud valaki stream-et az Orbán-lagzihoz?

Mulathatnékom van, de engem nem hívtak meg valamiért...

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 06, 2013, 23:29:02
Hali a van egy bankszámlámon pénz és gyorsan át akarnám rakni egy másikra most hétvégén az hogyan lehetséges? A választ előre is köszönöm :)
Hétvégén azt hiszem csak a CIB=>CIB megy át azonnal. Hétköznap a többi bank is átmegy azonos bankra azonnal, más bankra meg 1-4 óra alatt.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 06, 2013, 23:29:02
Hali a van egy bankszámlámon pénz és gyorsan át akarnám rakni egy másikra most hétvégén az hogyan lehetséges? A választ előre is köszönöm :)

A hétvégi verzió nem tudom megoldható-e gyorsan, a hétköznapira viszont ez a leggyorsabb: leveszed kártyával a kp-t, majd rögtön befizeted a másik bankszámlára. A fogadó bank azonnal jóváírja a számlán (ill. csak az Ersténél van ilyen tapasztalatom, de gondolom a legtöbb banknál ez a szokás). Nem a legolcsóbb, de ha különböző banknál van a két bankszámla, akkor ez a leggyorsabb.

Egy ázsiai hendikeppel foglalkozó tipp oldal a következőképpen add meg tippet:
Hungary     0 : 1 1/4     Estonia 
Austria     0 : 1/2     Republic of Ireland

az osztrák győzelmet értem, de a magyart ?????

Idézetet írta: betörő Dátum szeptember 10, 2013, 07:57:23
Egy ázsiai hendikeppel foglalkozó tipp oldal a következőképpen add meg tippet:
Hungary     0 : 1 1/4     Estonia 
Austria     0 : 1/2     Republic of Ireland

az osztrák győzelmet értem, de a magyart ?????

Létezik 0.25-ös és 0.75-ös ázsiai hendikep is, a magyar győzelmet itt 1,25-ös hendivel adják.
Ez azt jelenti, hogy úgy számolnak el, mint ha a téted fele az 1-es, a téted másik fele pedig az 1.5-ös hendire ment volna.

Néhány fogadóiroda és az említett játék is próbálja azt az ázsiai hendikep vonalat megadni, ami legközelebb van az 50%-os esélyhez, tehát ahol a két oldal szorzója a legkiegyenlítettebb.


Meg szeretnem valtoztatni a skrillem penznemet...
Tobb helyen olvastam, hogy ehhez ket lehetoseg van...vagy multi-currency...de az csak silver vip-tol es felfele lehetseges...vagy pedig torlik ezt az accountom es nyitok ujat..

A kerdes az lenne, hogy amennyiben torlik az accountom es ujat akarok nyitni...a regi card-om meg security tokenem fogom majd tudni hasznalni az uj accounthoz?

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 15, 2013, 12:39:06
Meg szeretnem valtoztatni a skrillem penznemet...
Tobb helyen olvastam, hogy ehhez ket lehetoseg van...vagy multi-currency...de az csak silver vip-tol es felfele lehetseges...vagy pedig torlik ezt az accountom es nyitok ujat..

A kerdes az lenne, hogy amennyiben torlik az accountom es ujat akarok nyitni...a regi card-om meg security tokenem fogom majd tudni hasznalni az uj accounthoz?

Nem, ez így nem lehetséges. Új ID-t kapsz a Skrilltől,új kártya stb...

Idézetet írta: issey76 Dátum szeptember 15, 2013, 13:12:13
Nem, ez így nem lehetséges. Új ID-t kapsz a Skrilltől,új kártya stb...

Shit :(

Használta most valaki az abaqoos-t délelőtt? Mert én igen, és nem jelenik meg az összeg, pedig már vagy 1 órája átutaltam. Ráadásul nem is válaszolnak a segítségnél, pedig eddig perceken belül reagáltak, ha valamit kérdeztem tőlük.

Szerk : végre jóváírták

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 20, 2013, 15:15:02
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/a-nap-szepe-csenge/

Ha a képeken látható jány beCSENGEtne hozzátok, mit csinálnátok?

:bash: direkt ki van kötve nálunk a csengő... de ha lenne, akkor valószínű a feleségem nyitna ajtót, és megkérdezné mit segíthet  ;D


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 20, 2013, 15:57:51
Amikor viszket az ember háta, jól jön a hosszú köröm. Szerintem neki is emiatt van.

Huh, vazze viszket a háta és ezt ezekből a képekből állapítottad meg?  ;D

Sziasztok!

Remélem nem tűnök, nagyon tudatlannak, csak  olvastam egy cikket és nem nagyon értem a lényegét.
Valaki "felhomályosítana" kicsit ezekről a dolgokról?
Hol tudnék még ilyen és hasonló témáknak után olvasgatni?

"A gyors észjárású játékosok már biztos kapcsoltak, hogy a Pinnacle oddsaitól nagyban eltérő szorzókat profitábilis lehet megjátszani. Ez így is van, mivel a valódi piaci értékeket a Pinnacle oddsai reprezentálják leginkább.
Minden major sportágra igaz, hogy hosszú távon nyerő leszel, ha a Pinnacle határaitól legalább 1.5 ponttal eltérő line-ra fogadsz."

Előre is köszi!