KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 24, 2013, 13:38:34

Nem csak az Interwettenre jellemző ez, több európai buki beragad éjszaka!
Nekem a Tipico és a Fortunawin bónuszainak forgatásánál tűnt fel, akkor találtam jó szorzópárokat, ha megmozdult hirtelen a piac.

Ha abból indulunk ki, hogy a meccs kezdetére alakulnak ki az erőviszonyokat leginkább tükröző odds-ok, akkor minden korábbi, jelentősen eltérő szorzó value!
Ez a felismerés hozott nekem pár százezer forint pluszt az utóbbi években.

Csak az a baj, hogy nehéz visszafogadni az irodák nagy nyereségkulcsa miatt. Nézzünk egy példát, a ma esti Lille - Evian meccs. Bet365 kezdőszorzói: 1,67-3,5-5,5  (-6,63%), jelenlegi szorzók : 1,53-3,8-6,5 (-7,06%).  Feltételezzük, hogy miután a bet365 lecsökkentette a szorzót, az egyik kisebb iroda bennragadt (mondjuk 1,67-es oddssal, bár jogosan feltételezhető, hogy ott a kezdő odds kisebb volt mint a bet365-nél) és meg is fogadjuk. De a döntetlen és a vendég siker szorzói hiába nőttek meg, így sem tudunk visszafogadni, csak -1.5%-os veszteséggel. Természetesen arról beszélek aki vissza akar fogadni, különben még mindig szerencsejáték. Így pedig még mindig veszteségesek vagyunk, kivéve ha a bet365 gondol egyet és visszaállítja a kezdő oddshoz közeli oddsokat, mert így még nagyobbat bukunk. Arra pedig semmi garancia sincs, hogy még tovább fognak csökkenni az oddsok. Remélem érthetően fejeztem ki magam.


Valaki tud ajanlani a bet365 bonuszahoz hasonloan, vagy megkozelitoen konnyen kiforgathato bonuszt?  unibet, sportingbet, betclic, yogano nem jatszik :D

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 24, 2013, 16:22:00
Valaki tud ajanlani a bet365 bonuszahoz hasonloan, vagy megkozelitoen konnyen kiforgathato bonuszt?  unibet, sportingbet, betclic, yogano nem jatszik :D

Tipico? 100%-os bónusz 100 euróig, nem sokkal nagyobb kifizetéssel dolgozik, mint a Bet365 (1-1,5%-kal magasabb kb), a befizetés + bónuszt 3x kell megforgatni, azaz össz. 600 €-nak kell lennie a rollovernek 2,00 felett. Befizetés után azonnal megkapod. MB-s befizetés is jó volt régen, most nem tudom, mi a helyzet, de szerintem nem változott.

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 24, 2013, 16:29:44
Tipico? 100%-os bónusz 100 euróig, nem sokkal nagyobb kifizetéssel dolgozik, mint a Bet365 (1-1,5%-kal magasabb kb), a befizetés + bónuszt 3x kell megforgatni, azaz össz. 600 €-nak kell lennie a rollovernek 2,00 felett. Befizetés után azonnal megkapod. MB-s befizetés is jó volt régen, most nem tudom, mi a helyzet, de szerintem nem változott.

Kifizetesnel nem szopatnak?

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 24, 2013, 16:33:37
Kifizetesnel nem szopatnak?

Elég kényesek az iratokra, nekem párszor visszadobták különböző indokokkal (nem olvasható, túl kicsi, szkennelve nem jó, csak fényképezve stb), de maga a kifizetés az elég gyors (pár óra, vagy annyi se), és megbízhatóak.

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 24, 2013, 16:33:37
Kifizetesnel nem szopatnak?

Olvasd el a Tipico témát, mert sokaknak volt problémája, de megszültük a megoldást!  :)


Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 24, 2013, 13:56:19
Csak az a baj, hogy nehéz visszafogadni az irodák nagy nyereségkulcsa miatt. Nézzünk egy példát, a ma esti Lille - Evian meccs. Bet365 kezdőszorzói: 1,67-3,5-5,5  (-6,63%), jelenlegi szorzók : 1,53-3,8-6,5 (-7,06%).  Feltételezzük, hogy miután a bet365 lecsökkentette a szorzót, az egyik kisebb iroda bennragadt (mondjuk 1,67-es oddssal, bár jogosan feltételezhető, hogy ott a kezdő odds kisebb volt mint a bet365-nél) és meg is fogadjuk. De a döntetlen és a vendég siker szorzói hiába nőttek meg, így sem tudunk visszafogadni, csak -1.5%-os veszteséggel. Természetesen arról beszélek aki vissza akar fogadni, különben még mindig szerencsejáték. Így pedig még mindig veszteségesek vagyunk, kivéve ha a bet365 gondol egyet és visszaállítja a kezdő oddshoz közeli oddsokat, mert így még nagyobbat bukunk. Arra pedig semmi garancia sincs, hogy még tovább fognak csökkenni az oddsok. Remélem érthetően fejeztem ki magam.




Egy olyan bónusz kiforgatásához, amelynél az iroda eleve 6-8% haszonnal dolgozik, tökéletes, ha 1,5% veszteséggel tudok forgatni.  :)
Igazából az a fontos, hogy a fogadás mindkét (mindhárom) oldala pörgessen bónuszt iylen esetben (veszteséges fogadáspárnál), mert különben sokkal rosszabb az eredmény, mint -1,5%!

A veszteséget a bónusz(ok) összegére érdemes vetíteni.



Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 24, 2013, 19:49:46
Egy olyan bónusz kiforgatásához, amelynél az iroda eleve 6-8% haszonnal dolgozik, tökéletes, ha 1,5% veszteséggel tudok forgatni.  :)
Igazából az a fontos, hogy a fogadás mindkét (mindhárom) oldala pörgessen bónuszt iylen esetben (veszteséges fogadáspárnál), mert különben sokkal rosszabb az eredmény, mint -1,5%!

A veszteséget a bónusz(ok) összegére érdemes vetíteni.

Persze, nem is a bónuszforgatásra gondoltam, hanem a bónuszoktól független kereskedésre!

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 24, 2013, 16:22:00
Valaki tud ajanlani a bet365 bonuszahoz hasonloan, vagy megkozelitoen konnyen kiforgathato bonuszt?  unibet, sportingbet, betclic, yogano nem jatszik :D

tipico bónusz:

The Tipico bonus is only valid for residents from following countries: Germany, Austria, Italy, The Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Finland, Hungary.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 25, 2013, 12:18:32
tipico bónusz:

The Tipico bonus is only valid for residents from following countries: Germany, Austria, Italy, The Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Finland, Hungary.

Miért, borgosh nem MO-ról van?


Sziasztok!

Van olyan a fórumon, aki tegnap tippmixpro-n fogadott a dortmund 0:1-es hendikep-es győzelmére? Ha igen akkor ő hogyan értelmezi a szótárban található hendikep definíció alatt a "tényleges végeredmény" kifejezést?

Köszi,
Peti

Feltételezem, azt hiszed, hogy mivel a hosszabításban nyert a Dortmund 2-0ra és te őket tetted hendivel, nyerned kéne.. De sajnos ez nem így van. A tényleges végeredmény minden esetben, minden irodánál a rendes játékídőt jelenti, kivéve ha ezt fel nem tüntetik..


Bwin, partybets, gamebookers, betoto, giocodigitale, goalbet.    Ezek az irodak ugyanazokat a szorzokat es ajanlatokat hasznaljak tobbe kevesbe.

Aki tud mondani meg egy bwin szorzokat hasznalo irodat amire tudok regisztralni es tudok fogadni...kap tolem 10 eurot...halam jeleul. Megjegyzem en mar regota keresek ilyen irodat  ;D

majdnem biztos vagyok benne hogy jelenleg nincs több  bwin klón